Çıkış Tarihi     : 10 Haziran 2021 Perşembe, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bee-Hive Productions , Crush Pictures
Yönetmen       : Hannah Marks (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Hannah Marks (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ben Rosenfield (IMDB)(ekşi), Hayley Law (IMDB), Gillian Jacobs (IMDB)(ekşi), Lea Thompson (IMDB)(ekşi), Kelli Berglund (IMDB)(ekşi), Joe Lo Truglio (IMDB)(ekşi), Esther Povitsky (IMDB), Haley Ramm (IMDB)(ekşi), Steve Little (IMDB), Odessa Adlon (IMDB), Matt Shively (IMDB), Cody Kennedy (IMDB), Sofia Bryant (IMDB), Nik Dodani (IMDB), Hollie Shay (IMDB), Jacque Piotrowski (IMDB), Pete Williams (IMDB), Alina Bock (IMDB), Willie G. Brown (IMDB), Melissa Nevarez (IMDB)

Mark, Mary & Some Other People ' Filminin Konusu :
Mary, tekne kiralama şirketi kurmak isteyen bir ailenin, bir zamanlar dehşet verici sırları olan bir gemi satın alması ile yaşananları konu ediyor. David, ailesi için daha iyi bir yaşam kurmaya çalışan bir adamdır. Kaptan olan David, bir tekne kiralama şirketi kurmaya çalışır ve bunun için satın alabileceği bir gemi arayışına girer. Bu şirketin ailesinin mutluluk ve refah bileti olacağını düşünen David, açık artırmaya katılarak bir gemi satın alır. Gemi, bir zamanlar dehşete verici olaylara ev sahipliği yapmıştır. İlk yolculuklarına koyulan aile, bir süre sonra garip ve korkutucu olaylar yaşamaya başlar. Yaşananlara anlam vermeye çalışan aile, kendilerinde şüphe edecek noktaya gelir. Gerilimin gittikçe artması ile aile hayatta kalmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Facebook Yorumları
 • comment image

  hannah marks'ın yazıp yönettiği yapım; ilişkiler üzerine bir bağımsız komedi filmi. yapım, premiere'ini tribeca film festivalinde yapacak.

  --- spoiler ---

  the sophomore film of acclaimed actor, writer, producer, and director, hannah marks (“after everything”) sounds like it will make a great future double feature with “sleeping with other people.” having fallen madly in love after their happy relationship leads to marriage after only a year, mark and mary (ben rosenfield, hayley law) make a big decision that shakes up their sex life.

  taking mark by surprise, mary suggests the idea of opening themselves up to “ethical non-monogamy” and exploring other avenues of courtship. holding a mirror up to question what the limits of a love story are, marks’ film looks to take an uncommonly open-minded approach to the idea of what makes for a romance.

  ---
  spoiler ---


  (karinca beli - 8 Haziran 2021 19:48)

Yorum Kaynak Link : mark mary & some other people