Çıkış Tarihi     : 01 Ağustos 2020 Cumartesi, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Drama,Romantik
Taglar             : lake tahoe california,vacation cabin,sıcak hava balonu,tax accountant,Sevgilisi kız arkadaşı ilişkisi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Silver Peak Productions
Yönetmen       : Brian Brough (IMDB)
Senarist          : Brittany Wiscombe (IMDB)
Oyuncular      : Cindy Busby (IMDB), Torrance Coombs (IMDB)(ekşi), Sashleigha Brady (IMDB), David Cleveland Brown (IMDB), Al Lampkin (IMDB), Tim Flynn (IMDB), Lonzo Liggins (IMDB), David McConnell (IMDB), Rachel Olvera (IMDB), Paul D. Green (IMDB), Eve Keener (IMDB)

Romance in the Air (~ Quand l'amour s'envole) ' Filminin Konusu :
Ryan Bingham, Amerika'nın bir ucundan diğer ucuna havalimanlarında, otellerde ve kiralık arabalarda geçen özgür yaşam tarzından oldukça memnundur. İhtiyacı olan her şeyi bir valize sığdırabiliyordur. Var olan tüm uçuş mili programlarının seçkin ve el üstünde tutulan bir üyesidir. Üstelik hayatındaki en önemli amaç olan 10 milyon uçuş miline ulaşmasına da az kalmıştır. Fakat Ryan'ın hayatında elle tutulur bir şey yoktur. Sempatik yol arkadaşına vurulduğunda, Ryan'ın müdürü, genç bir verimlilik uzmanının etkisinde kalarak, Ryan'ı ebediyen yollardan çekmekle tehdit eder. Bu ihtimalle karşılaşınca, yere inmekten başta korkan Ryan, insanın bir evinin olmasının aslında ne demek olduğunu düşünmeye başlar.

Facebook Yorumları