Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Eylül 2010 Pazartesi, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Bonanza Productions , Chuck Lorre Productions , Warner Bros. Television
Yönetmen       : James Burrows (IMDB), Phill Lewis (IMDB)(ekşi), Michael McDonald (IMDB)(ekşi), David Trainer (IMDB)(ekşi), Mark Roberts (IMDB)(ekşi), Victor Gonzalez (IMDB), Melissa McCarthy (IMDB), Stephen Prime (IMDB), Jason Alexander (IMDB), Joel Murray (IMDB), Michele Azenzer Bear (IMDB)
Senarist          : Mark Roberts (IMDB)(ekşi),Alan J. Higgins (IMDB)(ekşi),Don Foster (IMDB)(ekşi),Chuck Lorre (IMDB)(ekşi),Mark Gross (IMDB)(ekşi),Julie Bean (IMDB),Carla Filisha (IMDB),Marla DuMont (IMDB),Bill Daly (IMDB),Brian Keith Etheridge (IMDB),Aaron Vaccaro (IMDB),Michael Glouberman (IMDB),Rob Des Hotel (IMDB),Crystal Jenkins (IMDB),Alex Herschlag (IMDB),Steve Joe (IMDB),Connor Kilpatrick (IMDB),Kevin Lappin (IMDB),Jim Patterson (IMDB),Dave Pilson (IMDB)
Oyuncular      : Billy Gardell (IMDB)(ekşi), Melissa McCarthy (IMDB)(ekşi), Reno Wilson (IMDB), Katy Mixon (IMDB)(ekşi), Swoosie Kurtz (IMDB)(ekşi), Nyambi Nyambi (IMDB)(ekşi), Louis Mustillo (IMDB), Rondi Reed (IMDB)(ekşi), Cleo King (IMDB), Suzie Q (IMDB), David Anthony Higgins (IMDB), Holly Robinson Peete (IMDB), Casey Washington (IMDB), Eric Womack (IMDB), Gerald McRaney (IMDB), Reginald VelJohnson (IMDB), Brendan Patrick Connor (IMDB), Cheryl Hawker (IMDB), Eric Allan Kramer (IMDB), Justin Lawrence (IMDB), Marianne Muellerleile (IMDB), Lamont Thompson (IMDB), Joseph O'Connell (IMDB), Laura Coover (IMDB), Francis Guinan (IMDB), Stuart Hilton (IMDB), Jim FitzGerald (IMDB), Juliette Goglia (IMDB), Susan Sarandon (IMDB), Kathy Bates (IMDB), Margo Martindale (IMDB), Annie O'Donnell (IMDB), Joel Murray (IMDB), Steve Valentine (IMDB), Jim Beaver (IMDB), Becky O'Donohue (IMDB), Doug Cox (IMDB), Alexandra Hoover (IMDB), Scott Speiser (IMDB), LaMonica Garrett (IMDB) >>devamı>>

Mike & Molly (~ Majk i Moli) ' Dizisinin Konusu :
Erkek striptizci olarak çalışanların dünyasında yaşadıklarını konu alan filmde; Magic Mike, yeni başlamış bir dansçıya bu iş ile ilgili ince detayları öğretecek olan erkek striptizcinin hayatı konu alımaktadır.


 • "mom aynı zamanda messaging oriented middleware anlamına da gelir."
 • "(bkz: microsoft operations manager)"
 • "(bkz: master of magic)"
 • "minutes of meetingtoplanti notlari diye turkceye cevirebilirizayrica (bkz: toplanti tutanagi)"
 • "(bkz: methods of mayhem)"
 • "(bkz: man of the match)"
 • "ingilizce'de anne demenin kisaltilmis versiyonu."
 • "man of the match. ingiltere'de gelisen ve macin oyuncusu anlamina gelen kisaltma. cm ile hayatimiza girmistir. ozellikle forvet oyuncularinin daha fazla mom olarak secildigi dikkat ceker."
Facebook Yorumları
 • comment image

  yaşanmıştır..

  a kişisi cm oynamaktadır. o sırada üst komşusu b, a'yı ziyarete gelir.. a'nın odasına girer. bilgisayarda cm'yi görüp ekrana yaklaşır.. bu sırada da a arkadaşımız takımın yıldız oyuncularından birisinin player profile ekranını incelemektedir. b kişisi istatistiklere bir göz atar ve:

  - oğlum adamın momenti çok yüksekmiş!!!!


  (ilsa ve fulari - 13 Ağustos 2004 17:26)

 • comment image

  man of the match. ingiltere'de gelisen ve macin oyuncusu anlamina gelen kisaltma. cm ile hayatimiza girmistir. ozellikle forvet oyuncularinin daha fazla mom olarak secildigi dikkat ceker.


  (yoda - 11 Ocak 2001 01:29)

Yorum Kaynak Link : mom