IMDB Puanı   : 6,4
Oy Sayısı         : 20.085
Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2010 Cuma, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Komedi
Taglar             : Kızıl saçlı kadın,Anne kanun ilişkide kız,Polis ortakları,Karı koca ilişkisi,Afrika göçmeni
Ülke                : ABD
Yönetmen       : James Burrows (IMDB), Phill Lewis (IMDB)(ekşi), Mark Roberts (IMDB)(ekşi), David Trainer (IMDB)(ekşi), Jason Alexander (IMDB)(ekşi), Stephen Prime (IMDB)
Senarist          : Mark Roberts (IMDB)(ekşi),Don Foster (IMDB)(ekşi),Alan J. Higgins (IMDB)(ekşi),Chuck Lorre (IMDB)(ekşi),Mark Gross (IMDB)(ekşi),Julie Bean (IMDB),Carla Filisha (IMDB),Marla DuMont (IMDB),Brian Keith Etheridge (IMDB),Bill Daly (IMDB),Aaron Vaccaro (IMDB),Jim Patterson (IMDB),Crystal Jenkins (IMDB)
Oyuncular      : Billy Gardell (IMDB)(ekşi), Melissa McCarthy (IMDB)(ekşi), Reno Wilson (IMDB), Katy Mixon (IMDB)(ekşi), Nyambi Nyambi (IMDB)(ekşi), Swoosie Kurtz (IMDB)(ekşi), Louis Mustillo (IMDB), Rondi Reed (IMDB)(ekşi), Cleo King (IMDB), David Anthony Higgins (IMDB), Holly Robinson Peete (IMDB), Gerald McRaney (IMDB), Reginald VelJohnson (IMDB), Brendan Patrick Connor (IMDB), Lamont Thompson (IMDB), Cheryl Hawker (IMDB), Marianne Muellerleile (IMDB), Laura Coover (IMDB), Francis Guinan (IMDB), Alexandra Hoover (IMDB), LaMonica Garrett (IMDB), Jim Gunter (IMDB), Jeremy Timmins (IMDB), Mark Roman (IMDB), William Sanderson (IMDB), Dave Allen (IMDB), Cerina Vincent (IMDB), Betsy Zajko (IMDB), Jim Beaver (IMDB), Howard Hesseman (IMDB), Mo Gaffney (IMDB), Zack Ward (IMDB), Kathy Bates (IMDB), Luis Fernandez-Gil (IMDB), John Michael Higgins (IMDB), Mather Zickel (IMDB), Nate Mooney (IMDB), Christopher Aguilar (IMDB), Brian Baumgartner (IMDB), Christian Clemenson (IMDB) >>devamı>>

Mike & Molly (~ Mike i Molly) ' Dizisinin Konusu :
Erkek striptizci olarak çalışanların dünyasında yaşadıklarını konu alacak filmde; Magic Mike, yeni başlamış bir dansçıya bu iş ile ilgili ince detayları öğretecek olan erkek striptizcinin hayatı konu alımaktadır.


 • "(bkz: methods of mayhem)"
 • "mom aynı zamanda messaging oriented middleware anlamına da gelir."
 • "(bkz: man of the match)"
 • "ingilizce'de anne demenin kisaltilmis versiyonu."
 • "man of the match. ingiltere'de gelisen ve macin oyuncusu anlamina gelen kisaltma. cm ile hayatimiza girmistir. ozellikle forvet oyuncularinin daha fazla mom olarak secildigi dikkat ceker."
 • "(bkz: microsoft operations manager)"
 • "(bkz: master of magic)"
 • "minutes of meetingtoplanti notlari diye turkceye cevirebilirizayrica (bkz: toplanti tutanagi)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  yaşanmıştır..

  a kişisi cm oynamaktadır. o sırada üst komşusu b, a'yı ziyarete gelir.. a'nın odasına girer. bilgisayarda cm'yi görüp ekrana yaklaşır.. bu sırada da a arkadaşımız takımın yıldız oyuncularından birisinin player profile ekranını incelemektedir. b kişisi istatistiklere bir göz atar ve:

  - oğlum adamın momenti çok yüksekmiş!!!!


  (ilsa ve fulari - 13 Ağustos 2004 17:26)

 • comment image

  man of the match. ingiltere'de gelisen ve macin oyuncusu anlamina gelen kisaltma. cm ile hayatimiza girmistir. ozellikle forvet oyuncularinin daha fazla mom olarak secildigi dikkat ceker.


  (yoda - 11 Ocak 2001 01:29)

Yorum Kaynak Link : mom