Süre                : 1 Saat 54 dakika
Çıkış Tarihi     : 02 Ekim 2020 Cuma, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : oğul
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Netflix
Yönetmen       : Sudhir Mishra (IMDB)
Senarist          : Niren Bhatt (IMDB),Manu Joseph (IMDB),Abhijeet Khuman (IMDB),Bhavesh Mandalia (IMDB),Nikhil Nair (IMDB)
Oyuncular      : Nawazuddin Siddiqui (IMDB)(ekşi), Nasser (IMDB)(ekşi), Aakshath Das (IMDB), Indira Tiwari (IMDB), Sanjay Narvekar (IMDB), Shweta Prasad (IMDB), Kasturi Jangam (IMDB), Bhakti Pathare (IMDB), Vidhi Chitalia (IMDB), Udhayabanu Maheshwaran (IMDB), Pathy Aiyar (IMDB), Sameer Khakhar (IMDB), Sharad Jadhav (IMDB), Sushil Verma (IMDB), Mayukh Ghosh (IMDB), Angel Modi (IMDB), Afsana Sayeed (IMDB), Aryan Bheda (IMDB), Rueben Kaduskar (IMDB), Hari Om (IMDB), Manvendra Shukul (IMDB), Anu Patnaik (IMDB), Chinmaya Mishra (IMDB), Nakshatra Rao (IMDB), Aakash Rohira (IMDB), Tanvee Shukul (IMDB), Pushpa Mishra (IMDB), Pradeep Shembekhar (IMDB), Nitin Murkudkar (IMDB), Farida Patel Venkat (IMDB), Jacqueline Fernandes (IMDB), Swapnil Urvesh Jariwala (IMDB), Nitin Dhongade (IMDB), Rajesh Salvi (IMDB), Jitendra Kumar (IMDB), Sunil Ingle (IMDB), Aarav Mehta (IMDB), Tejas Shukul (IMDB), Rudresh Jogadia (IMDB), Jaspreet Kaur (IMDB) >>devamı>>

Serious Men (~ Un secreto para Adi) ' Filminin Konusu :
Orta Amerika’da bir üniversitede fizik profesörü olan Larry Gopnik, karısı Judith tarafından terk edildiğini öğrenir. Judith, kendisine daha fazla değer veren Larry’nin iş arkadaşı Sy Ableman’a aşık olmuştur. İlişkisini gizlemeyen Judith’in evden ayrılması ile aylak kardeşi Arthur’un eve taşınması ve tüm sorumluluğunu Larry’e yıkması bir olur. Oğlu Danny’nin ciddi bir disiplin sorunu vardır ve kızı tam bir alışveriş delisidir. Larry’nin sorunları bununla da kalmaz, kendisine gönderilen sabotaj mektupları ve rüşvet teklifleri ile de uğraşmaktadır. Tüm bunların ortasında Larry yapayalnızdır, gerçek bir tavsiyeye ve yardım edebilecek bir arkadaşa ihtiyacı vardır; ciddi bir dosta!

Facebook Yorumları