Çıkış Tarihi     : 18 Kasım 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Komedi,Drama,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : uçuş görevlisi,cinayet,New York City,Romana dayalı,Karanlık komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Warner Horizon Television
Yönetmen       : Susanna Fogel (IMDB)(ekşi), Marcos Siega (IMDB), Batan Silva (IMDB), Glen Winter (IMDB)
Senarist          : Steve Yockey (IMDB),Ryan Jennifer Jones (IMDB),Kara Corthron (IMDB),Ticona S. Joy (IMDB)(ekşi),Ian Weinreich (IMDB),Christopher A. Bohjalian (IMDB)
Oyuncular      : Kaley Cuoco (IMDB)(ekşi), Merle Dandridge (IMDB), Nolan Gerard Funk (IMDB)(ekşi), Michelle Gomez (IMDB)(ekşi), Michiel Huisman (IMDB)(ekşi), T.R. Knight (IMDB), Zosia Mamet (IMDB)(ekşi), Audrey Grace Marshall (IMDB), Rosie Perez (IMDB), Colin Woodell (IMDB), Griffin Matthews (IMDB), Yasha Jackson (IMDB), Sherin Shetty (IMDB), David Iacono (IMDB), Stephanie Koenig (IMDB), Deniz Akdeniz (IMDB), Berto Colon (IMDB), Briana Cuoco (IMDB), Brandon Morris (IMDB), Isha Blaaker (IMDB), Alyssa Cheatham (IMDB), Cindy Cheung (IMDB), Anthony Cipriani (IMDB), Danny Johnson (IMDB), Hannah Tinker (IMDB), Jennifer Betit Yen (IMDB), Catrina Alex (IMDB), Stacie Brown (IMDB), Jonas Cohen (IMDB), Lawrence de Stefano (IMDB), Niceto Darcey Festin (IMDB), Jason Furlani (IMDB), Rachel Paula Green (IMDB), Julia Harnett (IMDB), Griffin Wallace Henkel (IMDB), Christine Jones (IMDB), Gracie Lee (IMDB), Jerry Lobrow (IMDB), Christine McBurney (IMDB), Ash Nair (IMDB) >>devamı>>

The Flight Attendant (~ Letuška) ' Dizisinin Konusu :
Cassandra Bowden, uçuş görevlisi olarak çalışan genç bir kadındır. Bir gün Dubai’de bir otel odasında uyandığında kendisini korkunç bir durumun içinde bulur. Uyandığında yanında bir ceset bulan Cassandra, olanlara bir türlü anlam veremez. Polisi aramaktan korkan Cassandra, hiçbir şey olmamış gibi davranmaya karar verir ve hayatına kaldığı yerden devam ederek havaalanına gidip diğer uçuş görevlileri ve pilotların arasına katılır. Ancak New York’a gittiğinde karşısında bir FBI ajanını bulur. Olanları hatırlamaya çalışan Cassandra bir süre sonra katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Facebook Yorumları