Süre                : 1 Saat 52 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Kasım 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Macera,Komedi,Aile,Fantazi
Taglar             : Noel,Noel Baba,ikinci kısım,Devam filmi,Numaralı netice
Ülke                : Kanada,ABD
Yapımcı          :  1492 Pictures
Yönetmen       : Chris Columbus (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Matt Lieberman (IMDB),Chris Columbus (IMDB)(ekşi),Matt Lieberman (IMDB),David Guggenheim (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kurt Russell (IMDB)(ekşi), Goldie Hawn (IMDB)(ekşi), Darby Camp (IMDB), Julian Dennison (IMDB), Jahzir Bruno (IMDB), Darlene Love (IMDB)(ekşi), Tyrese Gibson (IMDB)(ekşi), Sunny Suljic (IMDB), Judah Lewis (IMDB), Kimberly Williams-Paisley (IMDB), Patrick Gallagher (IMDB), Malcolm McDowell (IMDB), Violet Columbus (IMDB), Tricia Munford (IMDB), Christy St. John (IMDB), Danny Dworkis (IMDB), Seth Whittaker (IMDB), Andrew Morgado (IMDB), Debi Derryberry (IMDB), Jessica Lowe (IMDB), Michael Yurchak (IMDB), Kari Wahlgren (IMDB), Camille Marty (IMDB), Brady Droulis (IMDB), Noah Sullivan (IMDB), Mario Renato de la Peña Viderique (IMDB), Quinton Guyton (IMDB), Anakaren Robles Ruis (IMDB), Prince Nii Engmann (IMDB), Moses Ayamega (IMDB), Mischa Henry (IMDB), Patrice Jefferson (IMDB), Inge Mueller-Langer (IMDB), Kim Smith-Barr (IMDB), Don Arthur Stewart (IMDB), Celeste St. Peter (IMDB), Checo Tohomaso (IMDB), Luya Tshimbalanga (IMDB), Maika Tshimbalanga (IMDB), Michelle Susan Voros (IMDB) >>devamı>>

The Christmas Chronicles: Part Two (~ Noel Günlükleri 2) ' Filminin Konusu :
Kardeş olan Kate ve Teddy’nin Noel’i kurtarmalarının üzerinden sadece iki yıl geçmiştir. Ancak bu sürede birçok şey değişir. Noel’i annesinin yeni erkek arkadaşı ve onun oğlu Jack ile birlikte Cancun’da geçirmek zorunda kalan Kate, bu durumdan pek de mutlu değildir. Ailesinin yeni halini kabullenemeyen Kate, çareyi kaçmakta bulur. Ancak Kuzey Kutbu’nu yok edip Noel’i sonsuza dek bitirmeye karar veren Belsnickel adlı bir baş belasının ortaya çıkması işleri değiştirir. Bu durum üzerine Kate ve Jack, Noel Baba'yla ile birlikte kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Facebook Yorumları