Süre                : 1 Saat 26 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Mart 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Komedi,Aile
Taglar             : Karı koca ilişkisi,Ebeveynler,Ebeveyn çocuk ilişkisi,family with three child,araba yıkama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Entertainment 360
Yönetmen       : Miguel Arteta (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Justin Malen (IMDB)(ekşi),Justin Malen (IMDB)(ekşi),Amy Krouse Rosenthal (IMDB),Tom Lichtenheld (IMDB)
Oyuncular      : Jennifer Garner (IMDB)(ekşi), Édgar Ramírez (IMDB)(ekşi), Jenna Ortega (IMDB), Julian Lerner (IMDB), Everly Carganilla (IMDB), Tracie Thoms (IMDB)(ekşi), Fortune Feimster (IMDB), Nat Faxon (IMDB)(ekşi), Arturo Castro (IMDB), Hayden Szeto (IMDB), Megan Stott (IMDB), Alana Baer (IMDB), Yimmy Yim (IMDB), Graham Phillips (IMDB), Wolf Fleetwood-Ross (IMDB), Adam Faison (IMDB), James Kyson (IMDB), Michelle La (IMDB), Leonardo Nam (IMDB), Naomi Ekperigin (IMDB), James Calixte (IMDB), Alek Cole (IMDB), William Samiri (IMDB), Molly Sims (IMDB), Ruy Iskandar (IMDB), Cloie Wyatt Taylor (IMDB), Joanna Strapp (IMDB), Brent Morin (IMDB), Cass Buggé (IMDB), Lynn Andrews (IMDB), Jordan Johnson-Hinds (IMDB), K.C. Clyde (IMDB), Katie Baker (IMDB), Ava Allan (IMDB), Cameron Johnson (IMDB), Snowden Grey (IMDB), Taylor Cooper (IMDB), Faryn Einhorn (IMDB), Mike Lane (IMDB), Jeremy Culhane (IMDB) >>devamı>>

Yes Day ' Filminin Konusu :
Allison Torres, tek başına neredeyse dünyayı fetheden genç bir kadındır. Ona göre hiçbir macera çok riskli değildir ve hepsinin peşinden gidilmelidir. Ancak bir anne ve eş olarak Allison, pek de iyi biri değildir. Oldukça acımasız bir anne olan Allison bu durumu değiştirmeye karar verir. Genç kadın, kocası Carlos ile birlikte bir gün boyunca çocuklarının tüm isteklerine ‘evet’ demeye karar verir.

Facebook Yorumları