Süre                : 1 Saat 20 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Mart 2021 Perşembe, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Korku
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jerren Lauder (IMDB)
Senarist          : Jason Scott Goldberg (IMDB),Jesse Federman (IMDB),Jerren Lauder (IMDB),Julie Auerbach (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ryan Francis (IMDB), Morgan Alexandria (IMDB), Bryce Fernelius (IMDB), Michael Flynn (IMDB)(ekşi), Brynne Hurlbutt (IMDB), Avery Pizzuto (IMDB), Garrett McClellan (IMDB)

Stay Out of the F**king Attic (~ Stay Out of the Attic) ' Filminin Konusu :
Stay Out of the F**king Attic is a movie starring Ryan Francis, Morgan Alexandria, and Bryce Fernelius. A group of ex-cons-turned-movers are convinced by their creepy client to pull an all-nighter. As the night progresses, they...


 • "80'ler diye özellikle bir dönem belirtiliyor ise bir kadın yüzünden tam döneminin filmidir."
 • "(bkz: the one who flew over cuckoos nest)"
 • "(bkz: the return of the living dead)"
 • "hanim kos kos sozlukte anket basladi diyerek ayarıyla birlikte başlattığım anket. eminim altında güzel bir liste oluşur. hadi kolay gelsin.(bkz: bu bir uktedir)"
 • "(bkz: ankete çanak tutmak)"
 • "targıt harikalar diyarında. zalim bir baronun hizmetinde ezilen kölelerin acıklı hikayesi konu ediliyor. papatyaların ve jaguar satıcısının performansına özellikle dikkat!perşembe, star, 21:30"
Facebook Yorumları
 • comment image

  anket değil bilgi kaynağı bir kitaptır. jurgen muller isimli bir abimizin editörlüğünde taschen yayınevi tarafından basılmış best movies of the 80s isimli kitap blade runner'la başlar star wars episode v ile devam ederek gönülleri fetheder. meraklısının remzide sadece 25 ytlye arşive katabileceği bu harika eser "80lerden seyretmediğimiz film kaldı mı hanım?" sorusuna hanımların verebileceği en güzel cevaptır. ayrıca kapağındaki bıkkın ve bıçkın eli silahlı al paçino ve arka planda palmiyeli bir günbatımı kolajı* lezizden de ötedir.
  ayrıntılı bilgi için www.taschen.com


  (asden - 1 Şubat 2006 22:27)

 • comment image

  targıt harikalar diyarında.

  zalim bir baronun hizmetinde ezilen kölelerin acıklı hikayesi konu ediliyor. papatyaların ve jaguar satıcısının performansına özellikle dikkat!

  perşembe, star, 21:30


  (spacetimereality - 6 Temmuz 2004 02:17)

Yorum Kaynak Link : 80'lerin en iyi filmleri