Çıkış Tarihi     : 25 Mart 2021 Perşembe, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Macera,Drama,Fantazi,Korku,Bilim Kurgu,Heyecanlı
Taglar             : Çizgi roman esaslı,Resim çizgi romanları,süper kahraman,comic
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Amazon Studios , Image Comics , Skybound Entertainment
Yönetmen       : Jeff Allen (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Robert Kirkman (IMDB)(ekşi),Ryan Ottley (IMDB),Ryan Ottley (IMDB),Cory Walker (IMDB),Simon Racioppa (IMDB)
Oyuncular      : Sandra Oh (IMDB)(ekşi), J.K. Simmons (IMDB)(ekşi), Steven Yeun (IMDB)(ekşi), Zazie Beetz (IMDB), Walton Goggins (IMDB)(ekşi), Gillian Jacobs (IMDB)(ekşi), Jason Mantzoukas (IMDB)(ekşi), Grey DeLisle (IMDB), Kevin Michael Richardson (IMDB), Zachary Quinto (IMDB), Andrew Rannells (IMDB), Chris Diamantopoulos (IMDB), Mark Hamill (IMDB), Malese Jow (IMDB), Seth Rogen (IMDB), Khary Payton (IMDB), Max Burkholder (IMDB), Michael Dorn (IMDB), Nicole Byer (IMDB), Mae Whitman (IMDB), Clancy Brown (IMDB), Jeffrey Donovan (IMDB), Fred Tatasciore (IMDB), Jonathan Groff (IMDB), Mahershala Ali (IMDB), Jon Hamm (IMDB), Ross Marquand (IMDB), Ezra Miller (IMDB), Djimon Hounsou (IMDB), Chad L. Coleman (IMDB), Michael Cudlitz (IMDB), Lennie James (IMDB), Zehra Fazal (IMDB), Reginald VelJohnson (IMDB), Sonequa Martin-Green (IMDB), Justin Roiland (IMDB), Gary Anthony Williams (IMDB), Lauren Cohan (IMDB), Nickie Bryar (IMDB)

Invincible (~ Nepremozitelny) ' Dizisinin Konusu :
1976 yazında, 30 yaşındaki Vince Papale’in şansı pek sağlam gitmemektedir. Haftada iki gün destek amaçlı eğitmenlik yapmaktadır ancak işi çok geçmeden bütçe kesintisinden ötürü ortadan kaldırılır. Aynı anda karısı artık hiçbir şeye katlanmak istemediğini ve boşanmaya karar verdiğini bildirir. Vince bir barmen olarak çalışmaya başlar ve arkadaşları ile futbol oynar. Philadephia Eagles’ın koçu Dick Vermeil, takımı için oyuncu denemeleri yapacağını bildirince Vince bu işi denemek ister. İnanılması güç bir çaba ile üç yıl içinde gerçek bir profesyonele dönüşür.Film gerçek bir hikayeden alıntıdır.

Facebook Yorumları