Çıkış Tarihi     : 27 Ağustos 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Macera,Komedi
Taglar             : dostluk,tatil,arkadaş,Yolculuk,Meksika
Yönetmen       : Clay Tarver (IMDB)
Senarist          : Tom Mullen (IMDB),Tim Mullen (IMDB),Clay Tarver (IMDB),Jonathan M. Goldstein (IMDB)(ekşi),John Francis Daley (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : John Cena (IMDB)(ekşi), Meredith Hagner (IMDB)(ekşi), LilRel Howery (IMDB), Anna Maria Horsford (IMDB), Lynn Whitfield (IMDB)(ekşi), Robert Wisdom (IMDB), Yvonne Orji (IMDB), Julitza Berberena (IMDB), Kamal Angelo Bolden (IMDB), Carlos Santos (IMDB), Travis Love (IMDB), Chris TC Edge (IMDB), Noelle Jackson (IMDB), Chuck Cooper (IMDB), Elbert Kim (IMDB), TJ Jackson (IMDB), Cristian Gonzalez (IMDB), Jaclyn White (IMDB), Luis Antonio Howard (IMDB), Ramiro 'Ramir' Delgado Ruiz (IMDB), Sonny Charles (IMDB), Hugh Moore (IMDB), Shermonz Pounds (IMDB), LeBron Daniel (IMDB), Hans Francois (IMDB), Forrest Mitchell (IMDB), Luis O. Rosado (IMDB), Jessica Danielle Curry (IMDB), Gloria Bishop (IMDB), Christopher Cocke (IMDB), Nathan W. Collins (IMDB), Jamie Michelle Kelley (IMDB), Michele Manchester (IMDB), Kim Rosen (IMDB)

Vacation Friends ' Filminin Konusu :
Marcus ve Emily, macera peşinde koşan arkadaşları Ron ve Kyla ile birlikte Mexico tatiline giderler. Anı yaşarlarken ağırbaşlılıklarını kaybeden arkadaşlar, deli dolu bir hafta geçirirler. Aylar sonra Ron ve Kyla, davetsiz bir şekilde Marcus ve Emily'nin düğününe gelir. Bu ziyaret, düğünü kaotik hale getirir. Böylece tatil arkadaşlığı bir anda gerçek hayatlara giriş yapmış olur.

Facebook Yorumları