Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Eylül 2013 Çarşamba, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Olive Bridge Entertainment , Sam Laybourne , Sony Pictures Television
Yönetmen       : Andrew Fleming (IMDB), Scott Ellis (IMDB)(ekşi), Victor Nelli Jr. (IMDB)(ekşi), John Fortenberry (IMDB)(ekşi), Will Gluck (IMDB)(ekşi), Todd Holland (IMDB), Michael Patrick Jann (IMDB), Alex Reid (IMDB), Fred Savage (IMDB), Tristram Shapeero (IMDB), Wendey Stanzler (IMDB), Eric Appel (IMDB), Jamie Sheridan (IMDB), Ken Whittingham (IMDB), Michael Zinberg (IMDB)
Senarist          : Sam Laybourne (IMDB),Will Gluck (IMDB)(ekşi),Amy Aniobi (IMDB),Maggie Bandur (IMDB),Stephen Basilone (IMDB)(ekşi),Paul Mather (IMDB),Annie Mebane (IMDB),Dan Rubin (IMDB),Lon Zimmet (IMDB),Ben Wexler (IMDB),Emily Cutler (IMDB),Alex Reid (IMDB),Kristen M. Lange (IMDB),Leila Strachan (IMDB)
Oyuncular      : Michael J. Fox (IMDB)(ekşi), Betsy Brandt (IMDB)(ekşi), Wendell Pierce (IMDB)(ekşi), Katie Finneran (IMDB)(ekşi), Juliette Goglia (IMDB)(ekşi), Conor Romero (IMDB)(ekşi), Jack Gore (IMDB)(ekşi), Ana Nogueira (IMDB)(ekşi), Jason Kravits (IMDB), Anne Heche (IMDB), Alice Kremelberg (IMDB), David Furr (IMDB), Claire Natale (IMDB), Yuval David (IMDB), Dennis Staroselsky (IMDB), Candice Bergen (IMDB), Craig Bierko (IMDB), Chris Christie (IMDB), Jason Jones (IMDB), Matt Lauer (IMDB), Tracy Pollan (IMDB), Sting (IMDB), Jackie Hoffman (IMDB), Richard Kind (IMDB), Malcolm-Jamal Warner (IMDB), Frederick Weller (IMDB), Gregory Abbey (IMDB), Todd Barry (IMDB), Charles Grodin (IMDB), Savannah Guthrie (IMDB), Victor Williams (IMDB), Alexandra Wentworth (IMDB), Opal Alladin (IMDB), Raquel Almazan (IMDB), Nicole Brydon Bloom (IMDB), Quincy Chad (IMDB), Al Roker (IMDB), Erika Woods (IMDB), Shawna Christensen (IMDB), Tom Degnan (IMDB) >>devamı>>

The Michael J. Fox Show (~ Untitled Michael J. Fox/Sam Laybourne Project) ' Dizisinin Konusu :
The Michael J. Fox Show is a TV series starring Michael J. Fox, Betsy Brandt, and Wendell Pierce. A comedy inspired by the life of Michael J. Fox.


 • "bol bol bttf, teen wolf, spin city göndermesi beklediğim dizi. 80'lerin sonunda 90'ların başında çocuk olanların* kahramanı baş rolde. umarım dandik bir senaryo ile dönüş yapmamıştır marty..."
 • "gece yarısı trailer'ine rastlayıp heyecanlandığım dizidir. harbiden heyecanlandım ama yani. michael j. fox lan bu boru mu?"
Facebook Yorumları
 • comment image

  muhteşem olmuş. ilk 3 bölümde en az on kere kahkalarla güldüm, ikinci bölümün sonundaki top havuzu sahnesinde nefesim kesildi. ve fakat tabii michael j. fox'un titreyen hallerinin görmenin hüznü de var. michael j. fox ile madem arkadaş olamıyorum, bu şov sonsuza kadar sürsün.


  (gri gandi - 22 Ekim 2013 22:07)

 • comment image

  divxplanet'te hala altyazılarıyla ilgili bir gelişme olmayan dizi. bu da beni çok üzüyor. en abudik dizilere altyazı çevrilirken böyle bir abimizin yıllar sonra içinde olduğu iş görmezden geliniyor. en başta abimize ayıp be. bu sebeple üstteki entry'den de yararlanarak dizimag'da izleyeceğim bugün 1. bölümü. gördün mü divxplanet; kan kaybediyorsun şekil a'da görüldüğü üzre...


  (matrix - 11 Ekim 2013 21:51)

 • comment image

  altyazıları ne zaman çevrilecek merak ediyorum, şu anda bir çalışma yok gibi, ingilizce altyazılı da izleriz de, türkçe ihtimali varsa bekleyek.

  edit: ben bunları yazdıktan sonra eklendi dizimaga, teşekkür edelim.


  (sycrone one - 7 Ekim 2013 01:05)

 • comment image

  geleceğe dönüş serilerinden kendisini zamanında çok sevdirmişti, büyümeye yakın parkinson hasatalığına yakalndığı duyduğumda çok üzülmüştüm ve böyle bir adamı nasıl bulur diye düşünmeye başlamıştım. neyse ki çok iyi tedavi görmüş, aramıza tekrar geri geldi. trailer izlediğimde diğer komedilerden biraz daha farklı geldi.


  (evimin paspasi - 24 Mayıs 2013 22:22)

 • comment image

  1996-2001 yılları arasında yayınlanan spin city'den sonra michael j. fox'u ilk kez bir dizide ana karakter olarak izleyeceğiz. daha önce tek tük bazı dizilerde konuk oyuncu sıfatıyla yer almıştı. inşallah tutar dizi de marty mcfly'yı daha çok görürüz. özledik be.

  fragmanından gördüğüm kadarıyla fox'un hastalığından pek eser yok gibi. gayet sağlıklı görünüyor. yaşlanmış ama haliyle. nerede o hoverboard ile çılgın atan marty?


  (efreet sultan - 14 Mayıs 2013 02:35)

 • comment image

  çok eğlenceli bir dizi olmuştur. michael j. fox'un dönüşü iyi olmuştur.
  ancak bazı sahneler hem çok güldürüp hem de gerçekten üzmektedir. parkinson hastalığı çoğu zaman sadece hayatını zorlaştıran ve onu komik duruma düşüren bir şey olarak sunulmaktadır. bir an gülerken bir saniye sonra güldüğünüz şeyin ne olduğunu anlayıp üzülmemek elde değil.

  michael j fox kendi ile dalga geçiyor, hastalığı ile dalga geçiyor. ben hala aynı adamım diyor aslında ama genel olarak bakınca bu sanki bir zencinin nigger demesinin ayıp olmaması veya kör adamın körlükle ilgili espriler yapması gibi olmuş. o durumu ile ilgili espri yapıyor ama bu espriye gülünce ben kendimi kötü hissediyorum sonra.


  (elijah snow - 3 Ekim 2013 12:05)

Yorum Kaynak Link : the michael j. fox show