Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 23 Eylül 2005 Cuma, Yapım Yılı : 2005
Türü                : Drama,Fantazi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Sander/Moses Productions , CBS Paramount Network Television , CBS Television Studios
Yönetmen       : Ian Sander (IMDB)(ekşi), Eric Laneuville (IMDB)(ekşi), John Gray (IMDB)(ekşi), Peter Werner (IMDB)(ekşi), Gloria Muzio (IMDB), Peter O'Fallon (IMDB), Fred Toye (IMDB), Kim Moses (IMDB), James Frawley (IMDB), James Chressanthis (IMDB), Steven Robman (IMDB), Jennifer Love Hewitt (IMDB), Joanna Kerns (IMDB), Mark Rosman (IMDB), John Behring (IMDB), Jefery Levy (IMDB), Kevin Hooks (IMDB), Ron Lagomarsino (IMDB), Bill L. Norton (IMDB), Victoria Hochberg (IMDB), David Hugh Jones (IMDB), John F. Showalter (IMDB), Karen Gaviola (IMDB), Kenny Leon (IMDB), Jan Eliasberg (IMDB), Ralph Hemecker (IMDB)
Senarist          : John Gray (IMDB)(ekşi),Laurie McCarthy (IMDB),P.K. Simonds (IMDB),Mark B. Perry (IMDB),Jeannine Renshaw (IMDB),Catherine Butterfield (IMDB),Lois Johnson (IMDB),Jed Seidel (IMDB),Joy Blake (IMDB),Melissa Blake (IMDB),Breen Frazier (IMDB),Stephanie Sengupta (IMDB),David Fallon (IMDB),Jim Kouf (IMDB),Teddy Tenenbaum (IMDB),Emily Fox (IMDB),Karl Schaefer (IMDB),Christina M. Kim (IMDB),John Belluso (IMDB),Doug Prochilo (IMDB),John Wirth (IMDB),Rama Laurie Stagner (IMDB),Alan DiFiore (IMDB),Wendy Mericle (IMDB),Melissa Jo Peltier (IMDB),Vivian Lee (IMDB),Ann Shrake (IMDB),Daniel Sinclair (IMDB),Ben Chaney (IMDB),Steve Gottfried (IMDB),Pamela Norris (IMDB)
Oyuncular      : Jennifer Love Hewitt (IMDB)(ekşi), David Conrad (IMDB)(ekşi), Camryn Manheim (IMDB), Christoph Sanders (IMDB)(ekşi), Jamie Kennedy (IMDB), Jay Mohr (IMDB), Patrick Weil (IMDB)(ekşi), Aisha Tyler (IMDB)(ekşi), Connor Gibbs (IMDB), Kenneth Mitchell (IMDB), Ion Overman (IMDB), Tyler Patrick Jones (IMDB), David Clennon (IMDB), Dariush Kashani (IMDB), Douglas Bierman (IMDB), Ignacio Serricchio (IMDB), Thomas F. Wilson (IMDB), June Squibb (IMDB), Grace Fulton (IMDB), Kurt Caceres (IMDB), Bruce Davison (IMDB), Martin Donovan (IMDB), Anne Archer (IMDB), Wendy Worthington (IMDB), Scott Rinker (IMDB), Rachel Shelley (IMDB), David Ramsey (IMDB), Afemo Omilami (IMDB), Madison Leisle (IMDB), Tim Guinee (IMDB), Omid Abtahi (IMDB), Corin Nemec (IMDB), Jaclyn DeSantis (IMDB), Dondre Whitfield (IMDB), Kris Lemche (IMDB), José Zúñiga (IMDB), Jordan Dang (IMDB), Rachel Cannon (IMDB), Ricky Lewis Jr. (IMDB), Karen Maruyama (IMDB) >>devamı>>

Ghost Whisperer (~ Entre fantasmas) ' Dizisinin Konusu :
Melinda Gordon'ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk edememiş ruhlardan mesaj alabiliyor. İki dünya arasında kalmak kolay iş değil.Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemekmecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar, Melinda’yı, mesajlarını yaşayanlara iletmek için bir kanal olarak kullanıyor. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun, bazen de dağınık oluyor, anlaşılması zorlaşıyor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere, hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğinin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım etmek. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor. İkinci sezonda Melinda yeni bir arkadaş edinecek: Daha önce Practice ve Ally McBeal gibi dizilerde izlediğimiz Camryn Manleim’ın canlandırdığı Delia Banks. Dizinin yapım yönetmeni de olan ünlü medyum James Van Praagh’ın çalışmalarından esinlenerek yaratılan Ghost Whisperer’da Melinda rolünde Jennifer Love Hewitt’i izliyoruz.

Ödüller      :

Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films:Saturn Award-Best Actress in a Television Program, Saturn Award-Best Actress on Television


 • "hayaletlerin nasil olup ta jennifer love hewitt'in devasa takma kirpiklerinin rüzgarina kapilip ucmadigini düsündügüm dizi."
 • "bazı bölümlerde melinda gordon'ın memeleri başroldedir."
 • "her bolumde melinda nin gozlerini yere suzerek ve hafif utanmis gibi yaparak "i have a gift, i see earthbound spirits* " demiyor mu , kafasini tugla ile ezmek istiyorum."
 • "scofield'ın kaçarken yanlışlıkla girdiği dizi.(bkz: ben şu köşede kıvrılır yatarım)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  tum karakterlerin birer sevgi kelebegi oldugu dizidir. melindanin kocasini ele alalim. o ne kocadır oyle, melinda bir oraya gider bir buraya gider. gece uyumaz hayaletlerin pesinde dolanir. kocasi gik demez. melindayi sever sayar. melindanin ortagi / is arkadasi da dukkanla ilgilenir. melinda arada bir dukkanda takilir, sonra yok o hayaletin annesiyle konusmaya gider, bu hayaletin babasi ile konusmaya gider vs. butun isleri diger kizcagiz yapar ama hic sikeyetci degildir, melindadan destegini hic esirgemez. tum hayaletlerde korkutucu bir sekilde ortaya cikarlar ama sonradan pek bir duygusal / aglak / iyi kalpli hayaletlere donusurler. hayaletlerin esi dostu da hep sanki biseyler saklayan, konusmayan, hayaletlere inanmayan tiplerdir. kısa bir sure icinde onlar da dogru yolu bulup, sevgi kelebegine donusurler. herkesin sonunda mutlu mesut dogruyu buldugu bir dizidir bu iste boyle.


  (italo - 8 Ocak 2007 15:17)

 • comment image

  aklımı toplayıp uzun süre bişeye dikkatimi veremediğimden, uzun süredir takip ettiğim bir dizi film de yok. o yüzden her bölümde farklı bir konusu olan dizilere rastladıkça bakarım. cnbc e'de yayınlanan ghost whisperer bu dizilerden biri.

  dizide melinda adında bi baş kahramanımız var. ölülerle konuşabiliyor. dünyada işleri yarım kalmış meftalar melinda'yı bulup yarım kalan işlerini onun yardımıyla hallediyorlar. ola ki işleri hallolmadı, öte tarafa geçemiyorlar bir türlü.

  her bölümde farklı bir meftamız, melinda bacımızı rahatsız ediyor böyle. epey bir bölümünü izlediğimi düşünüyorum. bugün , dizi başlamadan evvel sigaramı alıp, koridorumda volta atarken ve evet yine canım acaip sıkkınken, melinda'yı kimler rahatsız etsin isterdim diye düşünürken buldum kendimi.

  mesela ırak'a barış götürmeye gidip de kellelerini veren askerler gelirmiş, götür hele bizi bush emmiye derlermiş. melinda bacım işine çok saygı gösteren etfayeci kocası jim'le huzuru için bu işin de üstesinden gelmeye çalışırmış. dayanırmış beyaz saray'ın kapısına. "prezidantt bush, beni dinlemek zorundasınız, ırak'ta telef olan bi sürü asker yanımda , sizinle yarım kalmış hesapları varmış, bir halletseniz de ben de kasabama dönsem, jim'imin kollarına atılsam gönül ferahlığıylannn" dese...

  bir de böyle bir bölüm yapsalar ya ne güzel olur


  (wunsch vertrauen - 19 Aralık 2006 14:20)

 • comment image

  çok sabırlı bir koca örneğine sahip olan dizi. melinda hanımın her türlü bayılmalarına ve hayalet göre göre anlamsızlaşmış yüz ifadesine tahammül eden bir yapıya sahip kendileri takdir ediyoruz. evlenmek isteyenlere ders olarak izletilebilir.


  (insomnie - 24 Aralık 2007 00:20)

 • comment image

  diri adamı ışığa gitmeye ikna edebilecek güzellikte bir başrol oyuncusuna (jennifer love hewitt) sahip dizi. şaka bir yana bu diziyi başından beri severek izliyorum. arada bir senaryoda bu olmamış dedirten şeyler yaşansa da kendini takip ettiren bir dizi.


  (straiusfransius - 4 Kasım 2009 20:16)

 • comment image

  götüm kadar kasabada binbeşyüz bölümdür envai çeşit hayaletle karşılaşan ve fakat halen yeteneği kasaba halkınca keşfedilmemiş taş bir hatunun öyküsü... ayrıca bir allahın kulu da şaşırsın şu kadın "i have a gift" dediğinde. lan ne meraklıymışsınız hayaletlerle iletişim kurmaya...

  ayrıca itfaiyeci oğlanla esas kızın öpüşmesi, sevişmesi falan diziyi canlı tutuyordu. şu sam hikayesi saçma olmuş. deli prof.umu da göremiyorumkaç zamandır. başına bir iş gelmesinden endişe ediyorum. yeni "lan duyuyorum da seçemiyorum" adamını sevmedim.


  (bitter cikolata - 16 Aralık 2009 23:44)

 • comment image

  "melinda için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" gibi bir tanıtım cümlesi duydum cnbc-e'de.

  lan, melinda eskisi gibi olsa ne olur, olmasa ne olur mınakoyim. karı ruhunu teslim edememiş mevtalarla irtibatta mütemadiyen zaten. keçilerde bir without a trace durumu mevcut yani. bırakın ne hali varsa görsün. o kaçık karıyla evlenen herifin kafasına sıçayım ben asıl... tövbe yarabbim...


  (aminotriazoltiyon - 16 Şubat 2011 01:50)

 • comment image

  ışığa gönderdiği ruhların aileleri ile son konuşmalarını asla tam olarak iletmiyor bu dizideki kadın. kısa kısa geçiştiriyor. 'tamam söylerim' diyor ama ruh ışığa kavuşur kavuşmaz iki damla göz yaşı eşliğinde göz süzüyor. ortamdan uzaklaşıyor. tamam işinde rakibin yok ama iş diye edinmişsin, i have a gift diye diye gezinemezsin. hakkını vereceksin o işin hakkını!


  (manuel ayar - 31 Mart 2011 17:06)

 • comment image

  götünden sallamanın en güzel örneklerini gösteren dizi. sallasa da izlettiriyor gerçi. çok iyi valla, biri çıkıyor karşına " maykıl şu an burda seni duyuyor, sana söylemek istediği bişeyler var" diyor. bu arada ceyn ya da emilii önce bir mırın kırın ediyor " haddi len yeme beni adamım" . sonra da " ee söyle hele ne diyor" ayağına yatıyor.

  bir de bu melinda'nın kocası var, etfayeci. acayip şeker bişey böyle. karısının işine çok saygı gösteriyor, ne anlayışlı koca anasını satayım be. bu abi de (adını bilmiyorum) ally macbeal'in sevgilisiydi. abiyi sürekli yatakta görüyoruz. medyum karısına sonsuz destek oluyor. "he gülüm melindam, gene mi birileri geldi yaf" diye soruyor. bu ölüler de üsturuplu yalnız. daha yatak odasına dalmadılar " gak gıı melinda, burda bitirmediğim işlerim var sen burda halvet oluyon" demiyorlar allahtan.

  ha bir de gidenler hep ışıklar içinde gidiyor. oldu mu şimdi lan ?

  tek güzel tarafı, coldcase'de olduğu gibi geçmişte olan olayların gizemlerini çözmeye çalışmaları. geyiğin ağa babası bir dizi. ama izlettireninden, eğlencelik.


  (wunsch vertrauen - 16 Ekim 2006 02:13)

 • comment image

  her bolumde melinda nin gozlerini yere suzerek ve hafif utanmis gibi yaparak "i have a gift, i see earthbound spirits* " demiyor mu , kafasini tugla ile ezmek istiyorum.


  (sirius black - 23 Ocak 2010 15:14)

 • comment image

  izlendikçe bayan, baydıkça izlenen dizi.
  ne bitmez çilesi varmış arkadaş cnbc-e ve e2 izleyicisinin...bir hayırsever şu melinda'ya euzu besmele'dir, nas'tır, felak'tır öğretiversin de, o da kurtulsun biz de kurtulalım...


  (ag3385 - 5 Ocak 2010 17:56)

 • comment image

  her bolumu sabit bir outline'e oturtularak yazilmaktadir tahminimce.. soyle ki:

  1. melinda neseli neseli gezmekte, kocacigiyla ortamlarda takilmaktadir
  2. garip bisey olur
  3. gergin bi hayalet ortamdaki biseyleri kirar veya ortamdaki birini rahatsiz eder
  4. gergin hayalet melindayi korkutur melinda "gel kuzucum gel korkma" yapar
  5. gergin hayalet yola gelir, hikayesini anlatir, sempatik hayalet olur, vah yazik dedirtir.
  6. hayaletin derdi olan kisi bulunur, once bi takip edilir
  7. hayaletin derdi olan kisiye "bilmemkim sana soyle diyo" denir, o da "o may gad, benle oynama, ne igrenc bir kadinsin" falan der
  8. "cekmecende kirmizi mendil varmis", "sana parkta yigidim benim, ay lav yu demisti", "surda su gun sana pamuk seker almisti" gibi bir teyitle hayaletin derdi olan kisinin guveni kazanilir
  9. hayaletin derdi olan kisinin de yardimiyla hayaletin problemi cozulur.. isiga dogru yollanir..
  10. onumuzdeki bolumlerde gerceklesecek bazi olaylarla ilgili gizemsiz bir sonla bolum kapanir..

  bu outline'in disina cikilan bir bolum gosteren olursa bana, ceza olarak 1. sezonun 1. bolumunden cekildigi yere kadar bu gudik yapimi izleyecegim..*


  (sappy - 15 Ocak 2008 04:08)

 • comment image

  hayaletin tekinin dönüp cenifir ablaya "lan iki paragraflık cümle kurdum sen tutup seni seviyomuş dedin, adam gibi iletsene mesajımı," demesini arzu ettiğim dizidir. sinir hastası oldum öyle böyle değil.


  (someonelikejesus - 10 Aralık 2006 21:12)

 • comment image

  giriş, gelişme ve sonuç olmak üzere üç bölümden oluşan dizi.

  1. giriş bölümü:

  hayaletimiz artistik hareketler yaparak kendini gösterir. hayaletlerle iletişim kuran kızımız da onu fark eder ve ortamda kısa süreli bir gerilim yaşanır. kızımız endişelidir. evde olduğu zaman ise kocası yanındaysa "ne oldu hayatım? oh, yine mi hayaletler. yatağa gel bitanem, yerim seni" der ve beraber yatağa girerler.

  2. gelişme bölümü:

  kızımız hayaletin izini sürer ve sonunda onunla tanışır. hayat hikayesini öğrendikten sonra, ona yardım etmek için harekete geçer. hayatta olan tanıdıklarla iletişime geçen kızımız kendini inandıramaz ve "sen de kimsin?! git burdan! üfürükçü!" şeklinde kovalanır. kızımızın ısrarlı çabaları sonuç verir ve kızımız hayattaki yakınlarla iletişim kurmayı başarır.

  3. sonuç bölümü:

  "böhüöhüöhü! seni seviyorum baba!!"


  (the undead dragon - 7 Şubat 2007 23:45)

 • comment image

  türkçeye "temcit pilavı" olarak çevrilebilecek dizi.
  aynı senaryo şablonuyla ve sadece isim ve oyuncuları değiştirerek çekilmiş olduğunu sanıyorum.

  kadın: sizin ölüyü gördüm ben.
  cenaze sahibi: hadi be git ordan.
  kadın: valla bak!
  canaze sahibi: ay sahi mi? ühühühüh
  kadın: ya dedim sana işte ühühühüh

  bu kadar olur mu yahu, yazık olmuş gül gibi kadroya.


  (boncik - 1 Ekim 2006 18:58)

 • comment image

  yabancı oyuncu yahut hoca tercümanlarının çalışma prensibini temel alan başrol oyuncusuna sahip dizi. eskiden yugoslavlar hocalar, oyuncular çok olurdu. bunlara bir soru sorulduğunda artık gurbet elde ne derdi varsa anlatır gibi uzun uzun konuşurlardı ama tercümanları kısa ve öz çevirirdi; maç başıysa "iyi hazırlandık biz kazanacağız" maç sonuysa "hakem oyununun kaderini etkiledi önümüzdeki maçlara bakıyoruz" . ya dile vakıf değillerdi yahut aman kim uğraşacak bunları çevirmekle derlerdi bilinmez. mesela güntekin onay , lucescu'nun sözlerini tartışma çıkmasın diye çevirmemişti ve kuvvetle muhtemel mahçup olmuştu. bazı tercümanlar mesela saffet susiç'in tercümanı zannımca söyleneni bile dinlemeden kendi kafasına göre konuşurdu. brezilyalıların tercümanları bayrağı devraldı.

  bu hayaletler melinda hanıma geliyor kendi meşrebince derdini anlatıyor en nihayet bölüm finalinde karşılıklı bir konuşma gerekiyor ve tercüman pozisyonunda jennifer love hewitt görev alıyor lakin daha bir günden bir güne söylenileni çevirdiğini görmek nasip olmadı. hayalet anlatıyor; bunun kocasının benim karımda gözü vardı söyle bilsin, arka bahçeye para gömdüm yerini söyle, küçükken kırmızı kazağını ben çalmıştım söyle gibi. melinda hep aynı şekilde çeviriyor; seni çok seviyor artık hayatına devam etmelisin senin mutlu olmanı istiyor. bizim tercümanlar gibi detaya girmiyor kafasına göre cümleleri kuruyor. bu durumda ya melinda bu işten sıkıldı uğraşamam diyerek çevirmiyor yahut kafası basmıyor. ikinci durum doğruysa melinda'yı hayaletlere aracı olarak tayin eden ilahi gücün işe almada temel kriterinin göğüsler olduğu anlaşılıyor.


  (rewlofweno - 3 Aralık 2007 20:16)

 • comment image

  izlediğim hiç bir bölümünde bi tane ruhun da gelip efendi gibi ,

  - ablacım müsaitsen bi sorunum vardı benim, asıl suçlu alfred değil benim davamda ben kendim düştüm damdan ama o sırada alfred'de anteni düzeltmeme yardım ediyordu onu suçlayacak deliller buldu bizim şerefsiz komşu alfredden kurtulmak için varsa müsait bi zamanın şunu bi hallediverelim bebişim be ?

  demedi arkadaş. varsa yoksa tenreceden çıksın, camdan sarksın, testere kessin, cam kırsın, fısır fısır konuşsun, vay efendim böğürsün gizemli gizemli, duvarlara mesajlar yazsın, rüzgar çıkarsın gazete küpürü düşürsün yere. ne terbiyesiz ruhlarmış bunlar ya. kadını da adrenalin manyağı yaptınız sikim kadar boyu var zaten. memeleri oldu 118 cm bu manyaklar yüzünden.


  (thug love - 8 Ocak 2007 15:41)

 • comment image

  cnbc-e'nin bu sezonki en kötü transferi. cbs'te yayınlanıyormuş bi' de yani öeh be abi ne diyeyim ben size. her bölüm aynı şey mi olur lan? hayır bütün mantık hatalarını(mantıksızlık içindeki mantıktan bahsediyorum) geçtim, biz the x files'la büyümüş bir nesiliz be. yok ölü çıkmış da bu taraflarda kalmış da işler mi lan? az sonra herhangi bir ghost whisperer bölümüne spoiler olabilecek bir senaryo yazacağım. zaten her bölümde aynı şeyler oluyor bak o yüzden fark etmez yani. spoiler ibaresi bile koymuyorum o derece belli neler olacağı.

  gün içi/köy meydanı

  melinda'nın gözüne birisi ilişir. melinda "ne ayak bu" diye karşındakine bakarken biz de onun göğüslerini görürüz...

  ölü kişi : sen sen? sen beni görebiliyorsun!(gözler açılmış, vay anasını bakışı)
  melinda : eeöö şey ama ben ee evet.
  ölü kişi : ama ama... nasıl olabilir? başka kimse göremiyor?
  melinda : benim böyle özelliğim var. çocukluktan işte hede hödö zart zurt.
  ölü kişi : anlıyorum. bana yardım etmek zorundasın!
  melinda : tamam edeceğim ama şu an işim var. bugün git yarın gel hallederiz.
  (bir rüzgar sesi falan duyulur. kodumunun zombisi kaybolur ortalıktan. melinda hafif tribe girer. göğüslere dikkat yine.)

  melinda yalnız takılmaktadır. bir anda karşısına ölü çıkar.

  melinda: korkuttun beni allah cezanı vermesin.
  ölü: isteyerek olmadı falan filan. bana yardım etmelisin.
  melinda: pekala. ne zaman öldün? adın falan ne? kimlerdensin?
  ölü: ben binnaz yedicümbüş. müzik aletleri satan dükkanımız vardı bizim, bi' de ciguli vardı, kocam. onun iyice asamadığı gitar kafama düştü öldüm. şimdi kocam kendini paralıyor.
  melinda: pekala. ben bir araştıracağım, döncem ben sana.
  (wışttt ölü kayboldu yine.)

  melinda'nın kankası olsun, kocası olsun. bunlarla muhabbeti geçer aralarda, işte orada da kötü bir şey olur. ya herife bir şey olur, ya kaynanayla kapışılır falan.

  melinda'nın kocası(mk) : gene neyin var ?
  melinda: işte binnaz bu. kafasına gitar düşmüş kocası perişan olmuş. dağ dağa küsmüş, kuş uçmuş.
  mk: ben senin halledebileceğini biliyorum. sana güveniyorum ama işlerini aksatma bak hihihihihi.
  melinda: ihihihi peki.
  (bir süre yiyişme. bu sahne de bitti.)

  ciguli'nin evinin önü. melinda kapının önünde ve endişelidir. kapıyı zorla çalar.

  ciguli: ne var lan zaten karım ölmüş.
  melinda : şey ben bakın, nasıl desem... benim yetenek var, ölülerle falan konuşuyorum.
  c: de get lan manyak.
  melinda: ekmek çarpsın öyle ya ciguli bey. gerçekten kötü bir niyetim yok. bakın gitar sizin yüzünüzden şey olmadı.
  c: ama ama? sen nasıl biliyorsun gitarı lan ?
  (ciguli'nin yüzü duygusallaşır.)

  yeni sahne, evin içi. ciguli, melinda'ya kahve yapmış kanki olmuşlardır.

  c: ama nasıl olur?
  m: işte yetenek hede hödü.
  c: yani sen şimdi binnaz'la konuşabiliyor musun?
  m: ne sandın
  c: peki bizi konuşturabilecek misin?
  m: tabii zaten burada. kucağında oturuyor.
  c: binnaz? ah evet hissediyorum.

  binnaz: ona söyler misin onu hep sevdim. gitara ben çarptım ondan düştü kafama.
  m: bla bla bla...
  c: hakkatten mi? peki o zaman hayatıma devam edebilirim.

  (binnaz'la melinda konuşmaya başlar.)

  b: o ne lan bir ışık var.
  m: evet gitmeye hazırsın.
  b: çok sağol baba ya.

  (melinda duygulanır. jennifer'ın güzel gözlerini görürüz falan.)

  bölümün son sahnesi.

  ölünün teki: sen sen? bizi görebiliyorsun!

  (loop)
  (loop)
  (loop)
  (loop)

  şimdi ben az çok karikatürize ettim ama temelde bakıldığında gelişen olaylar hep aynı ve bu bir süre sonra sinir bozuyor. olmamış!


  (colg fusion - 25 Ekim 2006 18:08)

Yorum Kaynak Link : ghost whisperer