Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 01 Haziran 2011 Çarşamba, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi,Cinayet
Taglar             : lawyer,hot shot,legal team,agoraphobia,indian man
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  FanFare Productions , Four Sycamore , Left Coast Productions
Yönetmen       : Jason Ensler (IMDB), Colin Bucksey (IMDB)(ekşi), Richie Keen (IMDB)(ekşi), Mike Listo (IMDB)(ekşi), Andrew Fleming (IMDB), Steve Robin (IMDB), Kevin Bray (IMDB), Elizabeth Allen Rosenbaum (IMDB), David Grossman (IMDB), Arlene Sanford (IMDB), Fred Savage (IMDB), Jason Alexander (IMDB), Allan Arkush (IMDB), Timothy Busfield (IMDB), John Landis (IMDB), Jeff Bleckner (IMDB), Jay Chandrasekhar (IMDB), David Paymer (IMDB), Michael Zinberg (IMDB), Bill Chais (IMDB), Mark-Paul Gosselaar (IMDB), Paul Holahan (IMDB)
Senarist          : Bill Chais (IMDB),Kevin Falls (IMDB)(ekşi),Bill Krebs (IMDB)(ekşi),Kristi Korzec (IMDB),Nicki Renna (IMDB)(ekşi),Matt McGuinness (IMDB),Jay Shore (IMDB),Dana Calvo (IMDB),Takashi Cheng (IMDB),Jamie Pachino (IMDB),Aeden Babish (IMDB),Breckin Meyer (IMDB),Patrick Sheehan (IMDB),Alex Berger (IMDB),Sandy Isaac (IMDB),Jeff Rake (IMDB),Richard Hewett (IMDB),Denise Harkavy (IMDB)
Oyuncular      : Mark-Paul Gosselaar (IMDB)(ekşi), Breckin Meyer (IMDB)(ekşi), Reed Diamond (IMDB)(ekşi), Malcolm McDowell (IMDB)(ekşi), Kumail Nanjiani (IMDB)(ekşi), Dana Davis (IMDB), Garcelle Beauvais (IMDB)(ekşi), Stephanie Carpentieri (IMDB), Rhea Seehorn (IMDB), Toni Trucks (IMDB), Anthony Ordonez (IMDB), Heather Locklear (IMDB), Claire Coffee (IMDB), Cristina Valenciaga (IMDB), Nicky Whelan (IMDB), Alexandra Holden (IMDB), Beau Billingslea (IMDB), Jane Seymour (IMDB), Gates McFadden (IMDB), Ernie Hudson (IMDB), Geoffrey Blake (IMDB), Patrick Falls (IMDB), Azie Tesfai (IMDB), Stephanie Haney (IMDB), Kat Foster (IMDB), Beau Bridges (IMDB), John Ratzenberger (IMDB), Michael Weaver (IMDB), Jenny O'Hara (IMDB), Michael Hyatt (IMDB), Joe Holt (IMDB), Freda Foh Shen (IMDB), Mercedes Colon (IMDB), Tom Everett (IMDB), Jacqueline Obradors (IMDB), Andrea de Oliveira (IMDB), Lindsey Gentile (IMDB), Kathy Najimy (IMDB), Danielle Panabaker (IMDB), Eddie Jemison (IMDB) >>devamı>>

Franklin & Bash (~ Franklin e Bash) ' Dizisinin Konusu :
Franklin James Schaffner, Oscar sahibi, Amerikalı film yönetmeni. 1970 yılında Patton filmi ile En İyi Yönetmen Akademi Ödülü'nü kazanmış, Altın Küre'ye aday olmuştur. 1987-1989 yılları arasında Amerikan Yönetmenleri Locası'nın (Directors Guild of America) başkanlığını yapmıştır.


 • "kendisini battlestar galactica'dabol bol gorme imkani buldugumuz, eski victorias secret modeli. (bkz: gino)(bkz: number six)(bkz: hero of the cylons)"
 • "yeni galactica dizilerinde (bkz: galactica 2003) seksi bir saylonluyu oynayan supermodel. pek güzel gerçekten de."
 • "burn notice'in 2. sezonunda oynayacaktır"
 • "kendisi battlestar galactica dısında supernatural'a da konuk oyuncu olarak katılmıstır.ayıptır soylemesi kameraya yakısan bir vucudu vardır."
 • "uğruna; cylon ne ki, naylon bile olurum...dedirten insan.."
 • "razor filminde daha farklı bir halini görmekte olduğumuz androidsi oyuncu"
 • "kendisine son zamanlarda ''caprica'' de denilmekte.."
 • "playboy fotolarini gorunce aklima gelen tek sey:(bkz: hatunun gogus uclarini gorunce buyunun bozulmasi)"
 • "bir tiyatro gişesinde sıra beklerken oradan geçen bir model ajansı ajanı tarafından keşfedilmiş saylon ajanı*. oyunculuk konusundaki yeteneğini ise ronald d. moore keşfetmiştir."
 • "(bkz: seksilik güzellikten ibaret değildir)"
 • "battlestardaki rolünün nedense bedazzleddaki elizabeth hurleyi çağrıştırdığı oyuncu. hakkını vermek gerekir bu ablanın, zira oyunculuğu güzelliğini geride bırakabilmektedir."
 • "kobol tanrılarının peygamberi gibi konuşmaktadır mütemadiyen *"
 • "matrixteki kırmızılı kadın fantazisinin gerçekleşmiş hali"
 • "battlestar galactica'da her tuttuğunu öpen saylonluyu canlandıran kadın. garip oldu şimdi bu cümle. robot nasıl canlandırlır ki. neyse işte, gerçekten her konuştuğunu öpüyo."
Facebook Yorumları
 • comment image

  battlestar galactica bitmeden ve daha ortada dizi veya senaryo yokken anlaşmasını bağlayabilecek kadar iyi oyunculuğa ve dış görünüşe sahip yarı metal yarı tanrıça dişi. bir gün bu kadını bir hajime sorayama çalışmasını canlandırırken göreceğime inanıyorum, o gün gözüm kapalı gidersem gam yemeyeceğim böylece..


  (pillibebek - 20 Nisan 2008 23:43)

 • comment image

  dizide hemen hemen herkesle sevişen 34-24-34 ölçülerine sahip bu sarışın hanfendinin modelliğe başladığı yaşı kız çocuklarının ortalama ergenlik dönemi yaşı olan onaltıya tekabül ediyor. maxim'in 2005 ve 2006 sezonunda en seksi 100 kadın listesine girmeye hak kazanmış. bir erkek dergisinin kendisiyle yapmış olduğu röpörtaj sırasında ise ''görünmez olup insanları sevişirken izlemek istiyorum'' sözlerini sarf etmiş. yeme de yaninda yat at gibi kari ilik gibi hatun


  (civanmert - 27 Kasım 2007 21:32)

 • comment image

  bir tiyatro gişesinde sıra beklerken oradan geçen bir model ajansı ajanı tarafından keşfedilmiş saylon ajanı*. oyunculuk konusundaki yeteneğini ise ronald d. moore keşfetmiştir.


  (groundctrl - 8 Ocak 2007 09:48)

 • comment image

  zarif vucutlu kiz robot fiyaskosundan sonra biz erkek cinsinin, güzel bayan android türlerine karşı olan inancını ve beklentisini körükleyen..gönüllere yeniden umut dağıtan, battlestar galactica' nın saylon modeli karakterini canlandıran, ohannes şaşkal güzellikteki bayan..insana " saylonlu buysa, beri gelsin" dedirten, bir anda insanoğlunu satıp taraf değiştirmeyi ciddi şekilde düşündüren insansı..şurda zaten taş çatlasa 40 yıl daha yaşayacaksın, sana mı kalmış insanoğlunu kurtarmak..


  (tybalt - 25 Eylül 2006 11:46)

Yorum Kaynak Link : tricia helfer