IMDB Puanı   : 8,6
Oy Sayısı         : 25.135
Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2011 Cumartesi, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi,Gerçekçilik-Tv
Taglar             : gizli kamera
Ülke                : ABD
Yönetmen       : P.J. Morrison (IMDB)(ekşi), Alphonse Freed (IMDB), Peter Fowkes (IMDB)
Senarist          : The Tenderloins (IMDB),Christine Walters (IMDB)(ekşi),Julia Young (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Joe Gatto (IMDB)(ekşi), Brian Quinn (IMDB)(ekşi), Sal Vulcano (IMDB), James Murray (IMDB)(ekşi), Jennifer Lauren (IMDB)(ekşi), Rosie O'Donnell (IMDB), Daniel Ribacoff (IMDB)(ekşi)

Impractical Jokers (~ Agárralos como puedas) ' Dizisinin Konusu :
Q, Sal, Joe and Murr are real-life best friends who love challenging each other to outrageous dares and stunts ever caught on hidden camera.


 • "youtube'da rast gelip daha sonra torrentten izlemeye başladığım enfes program.ben bu kadar gülmedim lan bir şeye çok samimi söylüyorum."
 • "yeni sezonu bugün (tabi abd zaman diliminde) başlayacaktır. sabaha malum ortamlarda bulunabilir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  torentlere düşünce farkettiğim yeni reality komedi. dört yakın arkadaş birbirlerini gizli kamera önünde hiç bir şeyden habersiz dükkan müşterileri karşı inanılmaz zor durumlarda bırakıyorlar. bizim şanslı masanın çok çok daha komiği. ben gülmekten altıma işedim, muhakkak bulunuz buldurunuz seyrediniz derim.

  http://www.trutv.com/…impractical-jokers/index.html


  (virginkiller - 23 Aralık 2011 18:31)

 • comment image

  sozlukte bundan once hakkinda sadece 1 (bir) entry yazilmasina cok sasirdigim, asiri komik tv programi.

  yalniz formati sansli masa'dan cok daha farkli artik. dort arkadas farkli farkli iddialara giriyorlar ve basarisiz olan en sonunda cezalandiriliyor. en komik kismi cezalandirmalar. hayatimda bu kadar cok guldugum cok az sey daha vardir.


  (old enough to know too young to care - 24 Mart 2014 03:30)

 • comment image

  hepsi birbirinden komik 4 arkadaşın birbirini rezil etmesini içeren program. özellikle joe favorim yazacaktım ki sal'in de favorim olduğunu fark ettim. sonra murr ve q'ya haksızlık yapyıomuşum gibi geldi. o yüzden en sonunda 4'ünün de birbirinden fantastik elemanlar olduğuna karar verdim.

  şanslı masayla fark şu: şanslı masa'da olaydan habersiz kurban zor duruma düşürülüp utandırılırken burda 4 eleman birbirini yerin dibine sokmaya çalışıyor. komedi de burdan doğuyor zaten, olayda "istemeden mağdur" olan herhangi biri olmadığı için adama acımaya gerek kalmıyor.


  (kalifiye balta sapi - 10 Kasım 2014 22:53)

 • comment image

  youtube'da rast gelip daha sonra torrentten izlemeye başladığım enfes program.

  ben bu kadar gülmedim lan bir şeye çok samimi söylüyorum.


  (tanis the half elven - 3 Ocak 2015 00:02)

 • comment image

  türkiye'de çekiliyor olsa her bölüm evire çevire döverlerdi muhtemelen bu elemanları. hatta şu ana kadar niye kimse dövmedi anlamış değilim, gidip insanların kulak memelerini filan mıncıklıyorlar.
  her bölümde yaptıklarına utancımdan refleks olarak yüzümü kapatıp, sonra da kopuyorum. bizim ülkede izleyeni pek yok, nasıl patlamadı anlam veremedim doğrusu, reklamını yapıp yaymak lazım. izleyin, izlettirin efenim. iyi kopuşlar.


  (kapinin kolu - 5 Ocak 2015 01:51)

Yorum Kaynak Link : impractical jokers