Süre                : 2 Saat 2 dakika
Çıkış Tarihi     : 24 Kasım 2011 Perşembe, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : arkadaş
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Eros International , Next Generation Pictures
Yönetmen       : Rohit Dhawan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Rohit Dhawan (IMDB)(ekşi),Rohit Dhawan (IMDB)(ekşi),Renuka Kunzru (IMDB),Milap Zaveri (IMDB)
Oyuncular      : John Abraham (IMDB), Shekhar Bassi (IMDB), Peter Brown (IMDB), Darren Charles (IMDB)(ekşi), Pamela Betsy Cooper (IMDB)(ekşi), Sanjay Dutt (IMDB)(ekşi), Sartaj Garewal (IMDB), Anupam Kher (IMDB)(ekşi), Akshay Kumar (IMDB), Shaun Lucas (IMDB), Jeff Mirza (IMDB), Gabriela Montaraz (IMDB), Ashwin Mushran (IMDB), Deepika Padukone (IMDB), Chitrangda Singh (IMDB), Omi Vaidya (IMDB), Satish Kaushik (IMDB)

Desi Boyz (~ Desi Boys) ' Filminin Konusu :
John ve Akshay filmde iki yakın arkadaşı canlandırmaktadırlar. John'un sevgilisi rolünü Deepika oynamaktadır.Akshay çalışmamaktadır. John'un evinde yaşamaktadır. John sevgilisi, en yakın arkadaşı ve onun yeğenini aynı evde tek başına çalışarak yaşatmaya çalışa kişidir. Ancak ekonomik kriz yüzünden John işten çıkarılır. Ancak Deepika'nın bundan havberi yoktur. Akshay'ın yeğeni de devlet tarafından elinden alınınca iyice sıkıntıya girerler. Tam o sırada hiç beklenmedik bir şirkette iş teklifiyle karşılaşırlar:DESI BOYZ.

Facebook Yorumları
  • comment image

    iki hindu kaslı erkekden oluşan grup. mumkunse sesi kısık izlenmesi gereken kliplerden. can alıcı dans figürleri olmasa da işe yarar bir kaç hareketi tekrarlamaları fena olmamış. açılışı motordan inen seksiyle yapan bu köri kokulu müzük grubu, 2:11 de aşuftelerin çıkardığı yangını söndürürken göz doldurmakta.

    insan ne hallere düşüyor sevgili sözlük... bizi bu hale düşüren utansın!

    ilişik; http://www.youtube.com/watch?v=lywhtkq1pcq


    (ich bin stumme - 1 Şubat 2013 17:48)

Yorum Kaynak Link : desi boyz