Süre                : 1 Saat 43 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Ekim 2002 Cuma, Yapım Yılı : 2002
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama,Müzik,Heyecanlı
Ülke                : Almanya,ABD
Yapımcı          :  ApolloMedia Distribution , Kismet Entertainment Group , Remstar Films
Yönetmen       : Bob Rafelson (IMDB)
Senarist          : Dashiell Hammett (IMDB)(ekşi),Christopher Canaan (IMDB)(ekşi),Steve Barancik (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Samuel L. Jackson (IMDB)(ekşi), Milla Jovovich (IMDB)(ekşi), Stellan Skarsgård (IMDB)(ekşi), Doug Hutchison (IMDB)(ekşi), Joss Ackland (IMDB)(ekşi), Grace Zabriskie (IMDB), Jonathan Higgins (IMDB)(ekşi), Shannon Lawson (IMDB)(ekşi), Francis X. McCarthy (IMDB), Larry Day (IMDB), Carole B. Thomas (IMDB), Joris Jarsky (IMDB), Richard Jutras (IMDB), John Sanford Moore (IMDB), Emily VanCamp (IMDB)

No Good Deed (~ Kapimdaki Tehlike) ' Filminin Konusu :
Çok iyi bir polis dedektifi olan Jack (S. L. Jackson) bir arkadaşına yardım etmek için, onun aramakta olduğu evden kaçan bir genci, son görüldüğü Türk caddesindeki apartmanda oturanlara sormaya başlar. Uğradığı evlerden birindeki yaşlı çift onu içeri davet eder ve silah zoruyla onu sandalyeye bağlayarak adeta esir alırlar. Son derece sevimli görünen bu çiftin yaptıklarına bir türlü anlam veremeyen tecrübeli dedektif, kısa bir müddet sonra müthiş bir planlarla bir banka soymak üzere olduklarını anlar.Bu yaşlı çift bir çetenin üyesidir ve çete reisinin son derece güzel olan sevgilisi Erin (M. Jovovich), soyacakları bankanın bir yetkilisini baştan çıkarmış, ondan öğrenmeye çalıştığı gizli şifreler aracılığıyla büyük bir transferi hesaplarına geçmesini sağlamaya çalışmaktadır ve eve gelen dedektifi de bu soygunla ilgili zannederler. Hesaplarına geçen parayı almak için giderlerken Erin'i dedektife göz kulak olması için bırakırlar. Dedektifi aslında bu güzel kadının bütün çeteyi yönetmekte olduğunu anlar ve onun zaafını bulup kendisine yardım etmesini sağlar. Birlikte kurdukları acele bir planla çeteyi birbirlerine düşürürler ve silahlar konuşmaya başlar


  • "aynı zamanda bir burn notice bölümü."
  • "aynı zamanda csi ny beşinci sezon on altıncı bölümünün adı."
  • "(bkz: the house on turk street)"
  • "sam miller' ın yönettiği ve başrolde idris elba' nın yer aldığı 2014 sonunda vizyona girecek gerilim filmi. ilk fragmanı da yayınlanmıştır."
  • "'goes unpunished' şeklinde devam eden motto.ing. 'yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz.'"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : no good deed