Süre                : 2 Saat 3 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Aralık 2013 Çarşamba, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Drama
Taglar             : Açık cinsiyet,Nymphomania,Kırbaç,Nimfomani
Ülke                : Danimarka,Almanya,Belçika,İngiltere,Fransa
Yapımcı          :  Zentropa Entertainments , Zentropa International Köln , Slot Machine
Yönetmen       : Lars von Trier (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Lars von Trier (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Charlotte Gainsbourg (IMDB)(ekşi), Shia LaBeouf (IMDB)(ekşi), Connie Nielsen (IMDB)(ekşi), Uma Thurman (IMDB), Jamie Bell (IMDB), Willem Dafoe (IMDB)(ekşi), Stacy Martin (IMDB)(ekşi), Stellan Skarsgård (IMDB)(ekşi), Christian Slater (IMDB), Sophie Kennedy Clark (IMDB), Mia Goth (IMDB), Kate Ashfield (IMDB), Caroline Goodall (IMDB), Udo Kier (IMDB), Jean-Marc Barr (IMDB), Ananya Berg (IMDB), Andrea Thompson (IMDB), Laura Christensen (IMDB), Michael Pas (IMDB), Shanti Roney (IMDB), Lawrence Sheldon (IMDB)

Nymphomaniac: Vol. II (~ Itiraf: Bölüm 2) ' Filminin Konusu :
Nymphomaniac: Vol. II is a movie starring Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, and Willem Dafoe. The continuation of Joe's sexually dictated life delves into the darker aspects of her adulthood, obsessions and what led to her...


 • "danimarkalı yönetmen lars von triernın nymphomaniac serisinin ikinci filmi.not:filmin tamamını izledim yalnız vermek için erken. hazmedemedim henüz.`izle`"
 • "metrobüste çekilecekmiş. kalabalık metrobüs ortamının bağımlısı olmuş kadının iç dünyası..."
 • "(bkz: fight club porn version)"
 • "batı avrupa kilisesi lordu trier'in rum ortodoks kilisesi lordu tarkovsky'ye hince göz kırpışıyla sonlanan film. * -> *"
Facebook Yorumları
 • comment image

  over rated filmin 2. bölümü. şu film için yaygara koparmak ciddi bir işsizlik örneği.

  --- spoiler ---

  ---
  spoiler ---

  hatunun şehrin yarısıyla yattığını öğrenen hacı abi dur lan bi tur da ben kayayım diyerekten niyeti bozup filmi koparması kötü olmuş.

  --- spoiler ---

  ---
  spoiler ---


  (kayitsiz kalamayan adam - 10 Nisan 2014 14:47)

 • comment image

  --- spoiler ---

  filmin ne kadar güzel, yaratıcı veya iyi olduğuna dair yorumlar yapamam ama filmin sonunda o iki dudak arasından çıkan cümle herşeye bedeldi benim için. cinselliği hayatı boyunca yaşamamış milyonda bir örnek durumunda olan herif bile kadından duyduklarından güç alıp binlercesi ile birlikte oldun neden ben değil tarzı bir şey diyor. yaşamı boyunca merak duyduğu şeyi karşısında en yaralı anılarla dolu olan kişiden gidermek istiyor. nasıl yazacağımı, kendimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama özet olarak yeryüzünde kadının cinselliğini öteleyip ruhuna bakan herif yok.
  ---
  spoiler ---


  (athenais - 12 Aralık 2014 02:06)

 • comment image

  filmde bizi ters köşe eden joe değil seligman'ın entelektüel, samimi, yardımsever ve aziz duruşu. kendi sınırınızdan kimi içeri alırsanız alın her türlü canınıza okuyor o izin verdiğiniz kişi; isterse en yüce ahlaklı, en harikulade anlayışlı ve en erdemli insan olsun.


  (canilean - 18 Haziran 2015 14:32)

 • comment image

  seks bağımlısı bir kadının çocukluktan, ilk gençliğe oradan orta yaşlarına değin hikayesinin anlatıldığı film.en az birinci bölüm kadar rahatsız ediciydi ikinci bölüm de. her sahnesinde ayrı bir gerginlik yaratılmış. zaten seligman denilen herifin o iç karartıcı odası bile gerilmenize yetiyor. film çelişkilerle dolu. birinci film kendi içinde daha tutarlıydı. ikinci filmin abuk final sahnesi serinin ağzına sıçmış zaten. adeta bir eşşek şakası. yönetmen, fıkrasına gülünmeyen adam imajı yarattı bu finalle. hiç derin psikanalatik yorumlar, insanın çürümüşlüğü, yalnızız dostlar yalnızız edebiyatı yapamayacağım. final bok. izlemeyin.


  (bahaneilaklakan - 18 Şubat 2016 19:49)

 • comment image

  --- spoiler ---

  ben de, herkes gibi, genç joe ile yaşlı joe'nun birbirlerinden alakasız oluşlarını ve birinden diğerine geçişin bu kadar ani oluşunu sevmedim. hatta aynı sebeple, filmin sonunda jerome için bile bir an duraksadım.

  diyaloglar ve karakter analizleri çok iyiydi, cesur ve farklı bakış açısını sevdim.

  kürtaj sahnesi, ileri derecede rahatsız ediciydi; ekrana kitlenmiş şekilde, şok geçirerek izledim ve resmen canımdan can gitti.

  seligman ile ilgili son, aşırı yavan olmuş. joe, aykırılığıyla; seligman, mahçupluğuyla kalsa ve filmden elimizde kalan, onların bu karşıt diyalogları olsa çok daha ilginç bir film olarak kalırdı hafızamızda.

  ---
  spoiler ---


  (guvercin kanatli kadin - 17 Kasım 2017 12:00)

 • comment image

  bence en güzel finale sahip filmlerden biridir, hafif bi sırıtma, ne kadar ahlaktan duvar örüp kravat taksan ve uygar olsan da içindeki doğa, ilkellik hep seninle... seri üzerine sayfalarca yazılıp saatlerce konuşulabilir.


  (sefiller8 - 8 Mart 2018 21:03)

Yorum Kaynak Link : nymphomaniac volume ii