Süre                : 1 Saat 47 dakika
Çıkış Tarihi     : 19 Mart 2014 Çarşamba, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Macera,Komedi,Cinayet,Aile,Müzikal,Gizemli
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Walt Disney Pictures , Mandeville Films , Babieka
Yönetmen       : James Bobin (IMDB)(ekşi)
Senarist          : James Bobin (IMDB)(ekşi),Nicholas Stoller (IMDB),Jim Henson (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ricky Gervais (IMDB)(ekşi), Ty Burrell (IMDB)(ekşi), Tina Fey (IMDB)(ekşi), Steve Whitmire (IMDB), Eric Jacobson (IMDB)(ekşi), Dave Goelz (IMDB), Bill Barretta (IMDB), David Rudman (IMDB), Peter Linz (IMDB), Tony Bennett (IMDB), Hugh Bonneville (IMDB), Jemaine Clement (IMDB), Kenneth Collard (IMDB), Sean Combs (IMDB), Rob Corddry (IMDB), Mackenzie Crook (IMDB), Céline Dion (IMDB), Lady Gaga (IMDB), Zach Galifianakis (IMDB), Josh Groban (IMDB), Salma Hayek (IMDB), Tom Hiddleston (IMDB), Tom Hollander (IMDB), Toby Jones (IMDB), Frank Langella (IMDB), Ray Liotta (IMDB), Ross Lynch (IMDB), James McAvoy (IMDB), Chloe Grace Moretz (IMDB), Fleur Poad (IMDB), Usher Raymond (IMDB), Miranda Richardson (IMDB), Saoirse Ronan (IMDB), Til Schweiger (IMDB), Russell Tovey (IMDB), Danny Trejo (IMDB), Stanley Tucci (IMDB), Christoph Waltz (IMDB), Christine Ames (IMDB), Jaspal Badwell (IMDB) >>devamı>>

Muppets Most Wanted (~ Muppets Araniyor) ' Filminin Konusu :
Dünya turnesine çıkan Muppetlar, kendilerini Kermit'e benzeyen birisi tarafından yönetilen bir Avrupalı mücevher hırsızı grubunun içinde bulurlar.


 • "21 mart 2014'te amerika'da vizyona girecek olan devam filmi. kadroda ricky gervais, tina fey, ty burrell, tom hiddleston, christoph waltz gibi isimler mevcut.fragman"
 • "kermit'imle gidecegim film olacaktir. guzeldir eski gunleri yad etmek liseden sevgilisi ile insanin. keske fozzie yerine miss piggy olmayi secseydim, daha anlamli olacakti ya neyse......"
 • "bir muppets hastasi olarak objektif degerlendiremedigim, harika buldugum film. die muppets show. ing. ölmek olarak algilanan ama almanca artikel olan die sahnesi cok komik."
 • "muppet show hastalarını gayet de eğlendiren filmdir. bir önceki filmi daha zorlama gelmişti bana. ama bu sefer efsane olmuş. boş vakitte sıkkınken izlenebilir. kermit the frog vs. kermit altınmeşe"
Facebook Yorumları
 • comment image

  kermit'imle gidecegim film olacaktir. guzeldir eski gunleri yad etmek liseden sevgilisi ile insanin. keske fozzie yerine miss piggy olmayi secseydim, daha anlamli olacakti ya neyse......


  (muteveffa - 6 Ağustos 2013 20:12)

 • comment image

  dün iş çıkışında koştur koştur yetiştiğim, her anlamda beklentimi fazlasıyla karşılayan film. mutlaka gidin, etrafınızdaki insanları da teşvik edin. bu tür filmlerin ardından salondan, "ben <3 bir şey" olarak çıkıyorum. izninizle, bu sefer önceliğim kermie. ^_^

  şahsi önerim, orijinal dilinde izlemeniz. şarkıların tadı başka türlü çıkmaz zira.


  (lumeys - 17 Haziran 2014 10:39)

 • comment image

  olmuş, epey güzel olmuş hemde, tabi muppet show sevene.

  türkçe dublaj olana gittim ama epey güldüm. müzikal kısımları türkçe söylemek yerine alt yazı vermişler çok da iyi etmişler. yoksa her yeri geçtim çok güzel bir sorgu sahnesi var piç olacakmış, böyle gayet güzel olmuş.
  geri kalan seslendirme eh işte. yani orjinal dil bulabiliyorsanız öyle gidin ama türkçe dublaj a kaldıysanız surat yapmadan gidebilirsiniz.

  oyuncu listesi ayrı güzel. kimisini toplamda bir dakika bile göremiyorsunuz ama zaten yetiyor. danny trejo a capella yaptığı ayrıca dans ettiği sahneler var daha ne diyim bilmiyorum.

  muppet show seviyorsanız kesin gidin. sevmiyorsanız da eğlenirsiniz de karakterleri tanımadığınız için kimi geyiklere "bu mu komik" demeniz mümkün tabi.

  edit: millet boş durmamış sorgulama sahnesini taşımış nete
  http://www.youtube.com/watch?v=xlxdhyzwcw0


  (kumdan kale - 23 Haziran 2014 20:06)

 • comment image

  bir muppets hastasi olarak objektif degerlendiremedigim, harika buldugum film.

  --- spoiler ---

  die muppets show. ing. ölmek olarak algilanan ama almanca artikel olan die sahnesi cok komik.

  ---
  spoiler ---


  (filia - 9 Kasım 2014 22:54)

 • comment image

  muppet show hastalarını gayet de eğlendiren filmdir. bir önceki filmi daha zorlama gelmişti bana. ama bu sefer efsane olmuş. boş vakitte sıkkınken izlenebilir.

  --- spoiler ---

  kermit the frog vs. kermit altınmeşe
  ---
  spoiler ---


  (eti cin - 8 Şubat 2017 23:36)

Yorum Kaynak Link : muppets most wanted