Süre                : 1 Saat 36 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Nisan 1997 Cuma, Yapım Yılı : 1997
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : Baştan çıkarma,Evlilik öncesi seks,bayan garson,Pizza teslimat çocuğu,Pizza
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Doug Liman Productions , Independent Pictures (II) , The Alfred Shay Company Inc.
Yönetmen       : Doug Liman (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jon Favreau (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jon Favreau (IMDB)(ekşi), Vince Vaughn (IMDB)(ekşi), Ron Livingston (IMDB)(ekşi), Patrick Van Horn (IMDB)(ekşi), Alex Désert (IMDB)(ekşi), Heather Graham (IMDB)(ekşi), Katherine Kendall (IMDB)(ekşi), Brooke Langton (IMDB)(ekşi), Blake Lindsley (IMDB), Stephanie Ittleson (IMDB), Vernon Vaughn (IMDB), Rio Hackford (IMDB), Caitlyn Tyler Cole (IMDB), Maddie Corman (IMDB), Pamela Shaw (IMDB), Ahmed Ahmed (IMDB), Samantha Lemole (IMDB)

Swingers (~ Hızlı Yaşayanlar) ' Filminin Konusu :
class="text-collapsed" style="overflow: hidden;" Filmimiz Diana ve kocası Jullian ile onların eş değiştirirken yaşadıkları deneyimi anlatmaktadır. Diana'nın kendine güveni olmayan yapısına rağmen o ve kocası Julian bir başka çift ile cinsel bir deneyim yaşamaya karar verirler. İnternette çok deneyimli Alex ve Timno'nun karşılık verdiği bir ilan yayınlar.Diana biraz gergindir. Kendine aşırı güvenen ve aşırı derecede seksi Alex ile tanışınca gerilimi bir kat daha artar. Heyacan ile yanıp tutuşan Julian'ın tam aksine Timo ilgisiz görünmektedir. Ancak akşam olduğunda ve cinsel arayışlar su yüzüne çıktığında, Timo'nun en baştan beri çizdiği portredeki duyarsızlığın pekte gerçeği yansıtmadığı, diğer yandan Diana'nın gizli gücü ortaya çıkar.Hollandalı eş değiştirenler topluluğunca kaçırılmaması gereken bir film olarak adlandırılan "Swinger-Eş Değiştirenler, " Hollanda'da olduğu gibi Almanya ve Belçika basınından da olumlu eleştiriler aldı ..


 • "los angeles melrose'da bir diner. gecenin körüne kadar açık. bir nevi amerikan bambisi."
 • "vince vaughn'in player rolunun hakkini verdigi bir filmdir."
 • "(bkz: swingle singers)"
 • "i'm beginning to see the lightyou're nobody till somebody loves youshe thinks i still care gibi muhtesem soundtrackleri olan film hepside kazaa da bulunur"
 • "filmde gidilen ve soz edilen barlari bildigim icin benim icin ozel bir film 97 de gormustum ve cok sevmistim 6 sene sonra yine gordum vee hala guzel tabii iste yaaa"
 • "diyaloglarıyla ve bazı filmere** yaptığı göndermelerle izleyiciye hoş vakit geçirten, doug liman'ı sevmemi sağlamış film."
 • "(bkz: you are so money you don't even know it)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  takım halinde eğleşmeye çıkıp; bar, bar dolaşan genölerin klasik bir taksim gecesini anlatır gibi bir film. konuşma aralarında çok güzel sataşmalara, minik ithaflara rastlamak mümkün. reservoir dogs sahnesi ise filmi yarıcı filmler arsına sokmaya yeter.


  (tasslehoff - 1 Ağustos 2002 11:02)

 • comment image

  i'm beginning to see the light
  you're nobody till somebody loves you
  she thinks i still care

  gibi muhtesem soundtrackleri olan film hepside kazaa da bulunur


  (swinger - 5 Aralık 2002 23:20)

 • comment image

  filmde gidilen ve soz edilen barlari bildigim icin benim icin ozel bir film 97 de gormustum ve cok sevmistim 6 sene sonra yine gordum vee hala guzel tabii iste yaaa


  (mother - 25 Ocak 2003 03:15)

 • comment image

  diyaloglarıyla ve bazı filmere** yaptığı göndermelerle izleyiciye hoş vakit geçirten, doug liman'ı sevmemi sağlamış film.


  (rochallor - 26 Ekim 2003 12:48)

 • comment image

  los angeles'ta issiz bir grup aktor arkadasin ortamlara takilma cabalarinin filmidir. barlarda ve kumar salonlarinda figuransiz falan gercek ortamlarda cekilmistir. bir grup arkadasin tasarlayip cok dusuk bir butceyle kotardiklari tam anlamiyla kanka isi.
  film kismen jon favreau'nun kendi hayat hikayesinden uyarlanmis. los angeles'a geldiginde vince vaughn'la takilmak istememesine ragmen vince vaughn kendisini arar, zorla boyle ortamlara sokmaya falan calisirmis. jon favreau da bu iliskiyi biraz da abartarak filme almis. sadece arkadasina kiyak olsun diye oynadigi bu filmle vaughn'un kaderi degismis ve kendisi unlu olmus.


  (simitci - 14 Aralık 2005 02:35)

Yorum Kaynak Link : swingers