Süre                : 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Mart 2014 Pazartesi, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Liscolade Productions , Hemingson Entertainment , Kapital Entertainment
Yönetmen       : Fred Savage (IMDB), James Burrows (IMDB), Victor Gonzalez (IMDB), Todd Holland (IMDB)(ekşi), Bob Koherr (IMDB), Rob Schiller (IMDB)
Senarist          : Adam Chase (IMDB)(ekşi),Stephanie Darrow (IMDB),Nastaran Dibai (IMDB),Dana Klein (IMDB)(ekşi),Michael Markowitz (IMDB)(ekşi),Justin Nowell (IMDB),Kate VanDevender (IMDB)
Oyuncular      : Majandra Delfino (IMDB)(ekşi), Zoe Lister Jones (IMDB)(ekşi), Brooklyn Decker (IMDB)(ekşi), Kevin Connolly (IMDB)(ekşi), Rick Donald (IMDB)(ekşi), James Van Der Beek (IMDB)(ekşi), Nick Zano (IMDB), Smith Cho (IMDB)(ekşi), Amanda Lund (IMDB), Desi Lydic (IMDB), Tara Holt (IMDB), Jason Pace (IMDB), Stephen Tobolowsky (IMDB), Pamela Marie (IMDB), Peter Spruyt (IMDB), George Wyner (IMDB), Christina Murphy (IMDB), Meredith Roberts Quill (IMDB), Jush Allen (IMDB), Thomas Barbusca (IMDB), Kyle Cartieri (IMDB), Josh Casaubon (IMDB), Beverly D'Angelo (IMDB), Sarah Dumont (IMDB), Stephanie Escajeda (IMDB), Stephanie Faracy (IMDB), Brice Fisher (IMDB), Fiona Gubelmann (IMDB), Devin Hennessy (IMDB), Shelley Hennig (IMDB), Rodney J. Hobbs (IMDB), Kyle Howard (IMDB), Anne Johnson (IMDB), Annie Korzen (IMDB), Brooke Lyons (IMDB), Hayes MacArthur (IMDB), Billy Malone (IMDB), Ryan McPartlin (IMDB), Max Napolitano (IMDB), Elizabeth Olin (IMDB) >>devamı>>

Friends with Better Lives ' Dizisinin Konusu :
6 kafadardan oluşan bir arkadaş grubu düşünün. Bu arkadaşlardan kimisi evli, kimisi nişanlı, kimisi dul, kimisi ise hala bekar. Bu arkadaşlardan her biri de kendine göre oldukça mutlu ve güzel bir hayat sürmekteler. Her biri hayatının yolunu çizmiş olsa da her birinin farklı uğraşları, ilgileri olsa da birbirlerini yeterince sevip, birbirlerine oldukça saygı duysalar da hayat onları arkadaşlar arasında sıklıkla yaşanan bir rekabete sürükleyecek: “Acaba hangisinin hayatı daha iyi; hangisi hayatından daha çok memnun; hangisi daha mutlu?” Açıkça olmasa da gizliden gizliye aralarında rekabet ederek tüm bu sorulara cevaplar bulmaya çalışacaklar; işin komedisi de bu rekabetten çıkacak.


 • "dawson gibi ezik bir adamin oynadigi dizi izlenmez.james van der beek basarisiz bir insandir evet."
 • "afişindeki, dawson's creekteki eleman, anturajdaki çocuk, ve vampir hatunla friends'in götünün kılı bile olamayacağını bağıran dizi*not: friends milliyetçisiyim.edit:izledim, olmamış."
 • "pilot bölüm itibariyle üzülerek bir friends olamayacağını belirtmek istediğim dizi."
 • "kate karakterini hem görünüş hem replikleriyle four weddings and a funeral'daki fiona'ya benzettiğim dizi.kate: zoe lister jonesfiona: kristin scott thomas"
 • "cbs kanalının, himym son bölümlerinde çokça reklamını yaptığı dizi"
 • "dizinin başrollerinde ayrıca entourage'dan kevin connolly de var. 2. bölüm sonunda imdb puanı 6.8 ."
Facebook Yorumları
 • comment image

  afişindeki, dawson's creekteki eleman, anturajdaki çocuk, ve vampir hatunla friends'in götünün kılı bile olamayacağını bağıran dizi*

  not: friends milliyetçisiyim.
  edit:izledim, olmamış.


  (stereoseyfi - 2 Nisan 2014 19:58)

 • comment image

  pilot bölüm itibariyle üzülerek bir friends olamayacağını belirtmek istediğim dizi.


  (baboli - 2 Nisan 2014 19:52)

 • comment image

  yeni cbs komedisi. james van der beek ve brooklyn decker başrolde. arkadaş grubu sitcomlarından olacaktır muhtemelen. senaristi friends'te senaristlik ve yapımcılık yapmış olan dana klein. yönetmeni de aynı şekilde friends'te çalışmış. ismini de dikkate alırsak friends'ten etkilenme ihtimali yüksek.

  cbs şimdilik pilot bölümü şipariş etmiş doğal olarak beğenilirse devamı gelecek.


  (koobee24 - 14 Mart 2013 01:22)

 • comment image

  dizinin başrollerinde ayrıca entourage'dan kevin connolly de var. 2. bölüm sonunda imdb puanı 6.8 .


  (flawo - 1 Nisan 2014 19:43)

Yorum Kaynak Link : friends with better lives