Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 27 Ocak 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Bilim Kurgu,Heyecanlı
Ülke                : UK
Yapımcı          :  Wigwam Films , Pretty Pictures , Netflix
Yönetmen       : Adam Randall (IMDB)
Senarist          : Joe Barton (IMDB),Joe Barton (IMDB),Kevin Brooks (IMDB),Mark Denton (IMDB),Jonny Stockwood (IMDB)
Oyuncular      : Bill Milner (IMDB)(ekşi), Maisie Williams (IMDB)(ekşi), Miranda Richardson (IMDB)(ekşi), Rory Kinnear (IMDB)(ekşi), Jordan Bolger (IMDB), Charley Palmer Merkell (IMDB), Armin Karima (IMDB), McKell David (IMDB), Shaquille Ali-Yebuah (IMDB), Aymen Hamdouchi (IMDB), Leon Annor (IMDB), Petrice Jones (IMDB), Cameron Jack (IMDB), Lucy Thackeray (IMDB), Christopher Colquhoun (IMDB), Oliver Coopersmith (IMDB), Clara Onyemere (IMDB), Helen Daniels (IMDB), Jerome Gapas (IMDB), Samuel Kyi Ankrah (IMDB), James Aroussi (IMDB), Kellie Barclay (IMDB), James Barnes (IMDB), Gary Baxter (IMDB), Ben Bean (IMDB), Jason Beeston (IMDB), Sally Davey (IMDB), Leigh Dent (IMDB), Daniel Duru (IMDB), Matthew Faucher (IMDB), Susan Fordham (IMDB), Mandy Gao (IMDB), Cynthia Garbutt (IMDB), Richard Gething (IMDB), Guy Harris (IMDB), Ty Hurley (IMDB), Tiaa Jennings (IMDB), Jackson Kai (IMDB), Alex Kapila (IMDB), Nina Kumar (IMDB) >>devamı>>

iBoy ' Filminin Konusu :
En yeni ve en gelişmiş dijital teknolojilere sahip olmaktan gurur duyuyor. Ancak her şey tam anlamıyla kafasının içinde. Bir kaza sonrası beyninde cep telefonu parçalarıyla yaşamak zorunda kalan Tom, elektronik cihazları kontrol edebildiğini keşfeder ve bu gücünü intikam için kullanır.


 • "ipod için bir gameboy emülatörü..official olarak sadece 4g ve 1g-mini desteklenmesine rağmen daha yeni ipod'lar için de versiyonları bulunmaktadır.. çalışması için ipodlinux'a ihtiyaç vardır.."
 • "her beş dakkada bir, ne saçma bir film la bu diyerek izlemeyi bitirdiğim kötü film."
 • "içine iphone kaçan gencin dramı üstüne bir film. vallahi uydurmuyorum.böyle film mi olur lan?"
 • "ilk okudugumda "aha apple jigolo cikarmis lan" diye dusundurten isim. yapmayin boyle seyler, bu ulke henuz bunlara hazir degil...."
 • "gece gece beni fazlasıyla mutsuz eden film. tamam belki atom parçalamayacaktım ama daha faydalı bir şey yapabilirdim son bi buçuk saatte."
 • "çekimleri güzel ancak izlemeyin boş, bomboş bir film."
 • "netflix yapımı bi' film. oyun oynayanlar var mı bilmiyorum ama watch dogs serisinin filmi çekilmiş hissiyatı yarattı."
 • "kevin brooks'un kitabından uyarlanan netflix filmi. çok bir şey beklemeden oturup izleyin. vakit kaybı falan değil, gayet güzel bir yapım."
Facebook Yorumları
 • comment image

  gece gece beni fazlasıyla mutsuz eden film. tamam belki atom parçalamayacaktım ama daha faydalı bir şey yapabilirdim son bi buçuk saatte.


  (koalama - 1 Mart 2017 23:41)

 • comment image

  gereksiz yavaş film. tam aksiyon başlıyor diyosunuz, hızlıca geçiyor. amk aksiyon olmayan yerler uzatıldıkça uzatılmış. gereksiz onlarca sahne var. adam bi bisiklet sürüyo, sanırsın silahlı polisli kovalamaca sahnesi var. sonra noluyo? çekiyo kenara, iniyo. netflix bu filmlere nasıl para veriyor ya? gelsin türkiye'den alsın biraz hikaye. bu nedir abi? valla bizim sinemamız bu tarz filmlere göre daha güzel.


  (get the money - 29 Ocak 2017 02:00)

 • comment image

  netflix'in yeni bilim kurgu filmi. başrolde bill milner ve maisie williams var. komadan uyanan bir çocuğun geliştirdiği süper güçleri konu alacak ki bu süper güç de teknolojik aletleri kontrol etme tarzı birşey sanırım.
  klişe bir hikayeye benziyor ama netflix olunca merakla bekliyoruz.

  27 ocak'ta geliyor.


  (mbd2 - 13 Ocak 2017 11:01)

Yorum Kaynak Link : iboy