Süre                : 1 Saat 47 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Haziran 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama,Korku
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Ibid Filmworks , Aperture Entertainment , Attic Light Films
Yönetmen       : Marc Meyers (IMDB)
Senarist          : Marc Meyers (IMDB),John Backderf (IMDB)
Oyuncular      : Zachary Davis Brown (IMDB), Lily Kozub (IMDB), Ross Lynch (IMDB)(ekşi), Vincent Kartheiser (IMDB), Alex Wolff (IMDB)(ekşi), Adam Kroloff (IMDB), Anne Heche (IMDB)(ekşi), Brady M.K. Dunn (IMDB), Michael Ryan Boehm (IMDB), Dallas Roberts (IMDB), Liam Koeth (IMDB), Tommy Nelson (IMDB), Harrison Holzer (IMDB), Cameron McKendry (IMDB), Jake Ingrassia (IMDB), Ben Zgorecki (IMDB), Kris Smith (IMDB), Jack DeVillers (IMDB), Gabriela Novogratz (IMDB), Miles Robbins (IMDB), Joey Vee (IMDB), Tom Lepera (IMDB), Joey Prines (IMDB), Christopher Mele (IMDB), Brigid Naughton (IMDB), Susan Bennett (IMDB), Maryanne Nagel (IMDB), Andrew Gorell (IMDB), Katie Stottlemire (IMDB), Carmen Gangale (IMDB), Dontez James (IMDB), Lauren Rhodes (IMDB), Tom Luce (IMDB), Shane O'Neill (IMDB), Sydney Jane Meyer (IMDB), Nicholas Hulstine (IMDB), Nancy Telzerow (IMDB), Dave Sorboro (IMDB), Dylan Keith Adams (IMDB), Karin Boesler (IMDB) >>devamı>>

My Friend Dahmer (~ Moj prijatelj Damer) ' Filminin Konusu :
My Friend Dahmer is a movie starring Ross Lynch, Alex Wolff, and Anne Heche. A young Jeffrey Dahmer struggles to belong in high school.


 • "groove armada güzelliğidir. kız arkadaşlarıyla tatil yapmış her genç kızın anılarını tazeleyen de bir klibi vardır."
 • "bir şarkının aşkı konu etmeden de insana nasıl koyabileceğinin ispatıdır."
 • "(bkz: my secret friend)"
 • "özellikle küreselleşen dünyamızda çok esnek bir söylem. (bkz: #25009661)"
 • "ikisini tatilde bırakıp tımarhane gibi bir ofise dönmek zorunda kalan üçüncüysen ve iki telefon arasında klibi izlersen camdan atlayıp kaçma isteğine sebep olan şarkıdır."
 • "kararsızlığa düştüğünüzde dinleyin. dinlerken vereceğiniz kararda hata yapma payınız sıfır. *"
 • "fethiye civarında yerel esnafın turiste default hitap şekli.+ my friend! boat trip!- türküm ben amına koyim+ e iyi amına koyim..."
 • "eski arkadaşlar özlenmişken ve yeni arkadaşlıklardaki başarısızları düşünülürken dinlendiğinde sulu göz etkisi yaratacak şarkıdır."
 • "(bkz: mon ami)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  groove armada güzelliğidir. kız arkadaşlarıyla tatil yapmış her genç kızın anılarını tazeleyen de bir klibi vardır.


  (adore - 29 Kasım 2005 15:32)

 • comment image

  groove armada'nın sanki bu aylar için yapmış olduğu şarkı. şuan çalışmıyorum, hatta deniz kenarı bi ilde yaşıyorum ama gene de tatile çıkasım geldi. klibiyle izlendiğindeki etkisi böyledir en azından benim üzerimde.

  evet.. bu da bahar top10 listemde denize girme gaz parçası olarak yer buluyor. ama abiler izin vermiyo 19 mayısta gircekmişiz denize pfff.


  (boolenickmiolur - 7 Mayıs 2014 14:01)

 • comment image

  ikisini tatilde bırakıp tımarhane gibi bir ofise dönmek zorunda kalan üçüncüysen ve iki telefon arasında klibi izlersen camdan atlayıp kaçma isteğine sebep olan şarkıdır.


  (sapan - 21 Haziran 2011 11:18)

 • comment image

  fethiye civarında yerel esnafın turiste default hitap şekli.

  + my friend! boat trip!
  - türküm ben amına koyim
  + e iyi amına koyim...


  (aman kaptan - 1 Mart 2011 09:58)

 • comment image

  eski arkadaşlar özlenmişken ve yeni arkadaşlıklardaki başarısızları düşünülürken dinlendiğinde sulu göz etkisi yaratacak şarkıdır.


  (dide - 16 Mayıs 2010 13:50)

Yorum Kaynak Link : my friend