Süre                : 1 Saat 25 dakika
Çıkış Tarihi     : 24 Nisan 2018 Salı, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Aksiyon
Ülke                : Japon,ABD
Yapımcı          :  DC Comics , DC Entertainment , Kamikaze Douga
Yönetmen       : Junpei Mizusaki (IMDB)
Senarist          : Leo Chu (IMDB)(ekşi),Bill Finger (IMDB)(ekşi),Eric Garcia (IMDB),Bob Kane (IMDB)(ekşi),Kazuki Nakashima (IMDB)
Oyuncular      : Kôichi Yamadera (IMDB)(ekşi), Wataru Takagi (IMDB)(ekşi), Rie Kugimiya (IMDB)(ekşi), Ai Kakuma (IMDB), Hôchû Ôtsuka (IMDB), Eric Bauza (IMDB), Yûichi Nagashima (IMDB), Adam Croasdell (IMDB), Grey DeLisle (IMDB), Will Friedle (IMDB), Tony Hale (IMDB), Akira Ishida (IMDB), Yûki Kaji (IMDB), Kengo Kawanishi (IMDB), Tom Kenny (IMDB), Takehito Koyasu (IMDB), Yuri Lowenthal (IMDB), Kenta Miyake (IMDB), Toshiyuki Morikawa (IMDB), Daisuke Ono (IMDB), Roger Craig Smith (IMDB), Tara Strong (IMDB), Jun'ichi Suwabe (IMDB), Atsuko Tanaka (IMDB), Fred Tatasciore (IMDB), Matthew Yang King (IMDB)

Batman Ninja (~ Ninja Batman) ' Filminin Konusu :
Batman Ninja is a movie starring Kôichi Yamadera, Wataru Takagi, and Ai Kakuma. Batman, along with a number of his allies and adversaries, finds himself transplanted from modern Gotham City to feudal Japan.


 • "ilk puanları şaşırtıcı düzeyde iyi gelmiştir. aslında çok saçma ve gereksiz bir proje olduğunu düşünmüştüm ama durduk oturduk yerde heyecanlandım. 24 nisan'da yayınlanacakmış."
 • "orta çağ japonya'sı ve batman! yani daha ne isteyebilirdim bilmiyorum. üstelik fragmandan anlaşıldığı üzere gayet de karanlık bir atmosfer hakim. bakalım batman katanasına başvurcak mı?"
 • "insanı batman'den soğutacak anime. batıya el atmayın animeciler, japonya sınırında kalın."
 • "dc comics'in 2018 yılı içerisinde yayınlayacağı uzun metrajlı anime. (animasyon değil)posterimdb"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk puanları şaşırtıcı düzeyde iyi gelmiştir. aslında çok saçma ve gereksiz bir proje olduğunu düşünmüştüm ama durduk oturduk yerde heyecanlandım.

  24 nisan'da yayınlanacakmış.


  (cgcang - 25 Mart 2018 11:55)

 • comment image

  fragmanına bayıldığım şey.

  ancak gurren lagan denen seriden nefret etmiş biri olarak ekipte gurren lagan ekibinden birilerinin olduğunu öğrenince ve fragmanı yeniden izlediğimde devasa joker robotunu görünce inceden bir tadım kaçtı, ama göreceğiz nasıl olduğunu. birbirine galaksi fırlatan batman ve joker göreceğimizi sanmasam da birbirlerine ev fırlatma ihtimalleri tüylerimi diken diken etmeye yetiyor. şimdilik fazla umutlanmadan ilk bölümü bekliyorum.

  japon kardeşlerim lütfen...


  (balbaloise - 12 Aralık 2017 03:42)

 • comment image

  orta çağ japonya'sı ve batman! yani daha ne isteyebilirdim bilmiyorum. üstelik fragmandan anlaşıldığı üzere gayet de karanlık bir atmosfer hakim. bakalım batman katanasına başvurcak mı?


  (azazel13 - 3 Aralık 2017 23:58)

 • comment image

  batman den soğutacak bir anime olacağını pek sanmam. -ama soğutabilir de- batman i biraz daha farklı bir şekilde görmek ve onu farklı animasyon teknikleri ile görmek güzel olabilir. merakla bekliyorum...


  (emre raghan - 1 Aralık 2017 20:58)

 • comment image

  bundan tam 10 yıl önce batman gotham knight ile anime dünyasına göz kırpmıştı warner bros animation. farklı bir bakış açısıydı, özellikle deathshot bölümü güzeldi.

  şimdi bu sefer japonya'nın taa içine balls deep bir girizgahla batman ninja geliyor. merakla bekliyorum. batman'den falan da soğutmaz merak etmeyin, değişik bakış açıları/animasyon teknikleri iyidir...


  (koyu mavi - 1 Aralık 2017 20:54)

Yorum Kaynak Link : batman ninja