• "kevin feige'nin dediğine göre phase 4 planları içinde kesinlikle yer alıyormuş. ilk filmin tadı hala damağımda.çok güzel bir haber oldu bu. tüm gün uka shaka uka uka diyerek gezeceğim."
 • "james gunn'ın yaptığı açıklamaya göre kendisi bu filmi de yapacakmış ve film bu seriyi sonlandıracakmış."
 • "(bkz: geliyor gönlümün efendisi)bir kusur dahi bulamadığım tek marvel film serisi olan gotg'nin üçüncü filminin adı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kevin feige'nin dediğine göre phase 4 planları içinde kesinlikle yer alıyormuş. ilk filmin tadı hala damağımda.çok güzel bir haber oldu bu. tüm gün uka shaka uka uka diyerek gezeceğim.


  (steve rogers - 14 Nisan 2016 14:03)

 • comment image

  james gunn'ın yaptığı açıklamaya göre kendisi bu filmi de yapacakmış ve film bu seriyi sonlandıracakmış.


  (evek - 17 Nisan 2017 23:39)

 • comment image

  ilk film 200 mil. $'a 800 küsür civarı; ikinci film 200 mil. $'a hâlihazırda 750'ye yakın gişe getirmişken, 3.'sünün olmayacağını düşünmek zaten olmazdı. bence 3. filmin de gişesine bakmadan daha şimdiden, "3 sondur," filan demesinler. haa 4. film olmadı, karakterler marvel filmlerine dağıldı, o da olumlu (zaten galiba infinity war'da chris pratt var).


  (voyager altin plak - 25 Mayıs 2017 12:15)

 • comment image

  kevin feige'nin yaptığı yeni açıklamaya göre sonsuzluk savaşı sonrasında phase 4'ü başlatacak ana film olacakmış.

  avengers 4’ten hemen sonraki film olduğu için bu beyan da malumun ilanı gibi gözükebilir, ancak hatırlarsanız üçüncü fazın da ilk filmi ant-man‘di ve hiçbir şeyi başlattığı falan yoktu; kendi içinde sıkışmış küçük ve tatlı bir hikayeydi sadece. şimdi ise anladığımız kadarıyla guardians of the galaxy vol. 3’ün çok daha önemli bir görevi olacak. kuvvetle muhtemel, arzu ve easter egg nesneleri olarak ınfinity stone‘ların, baş düşman olarak da thanos‘un yerini alacak şahıs ve şeyleri guardians 3’te göreceğiz yani.

  avengers 3 ve 4’ü görmeden tahmin yürütmek çok zor, ama insan da zihnine mukayyet olamıyor. kozmik taraftan gelip tüm marvel evrenine bir 10 yıl daha doyurucu bir alt hikaye verebilecek çok fazla şey var çizgi roman sayfalarında. captain marvel filminde tanışacağımızı bildiğimiz skrull‘lar bunun en başlıcası. adam warlock ihtimali de hâlâ epey gerçekçi.

  kaynak


  (stormblade - 18 Ekim 2017 22:28)

Yorum Kaynak Link : guardians of the galaxy vol. 3