Çıkış Tarihi     : 30 Temmuz 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi
Taglar             : orman,tekne,yılan,based on theme park attraction,based on theme park ride
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jaume Collet-Serra (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Glenn Ficarra (IMDB)(ekşi),Michael Green (IMDB)(ekşi),John Requa (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Dwayne Johnson (IMDB)(ekşi), Emily Blunt (IMDB), Jesse Plemons (IMDB)(ekşi), Édgar Ramírez (IMDB)(ekşi), Paul Giamatti (IMDB)(ekşi), Andy Nyman (IMDB)(ekşi), Jack Whitehall (IMDB)(ekşi), Dani Rovira (IMDB), Ilana Guralnik (IMDB), Quim Gutiérrez (IMDB), Mark Ashworth (IMDB), Sulem Calderon (IMDB), Annika Pampel (IMDB), Quintin Tyler Price (IMDB), James William Ballard (IMDB), Michael H. Cole (IMDB), Jay Gutierrez (IMDB), Tom Holowach (IMDB), Romualdo Castillo (IMDB), Marc Demeter (IMDB), James Siderits (IMDB), Pedro Haro (IMDB), Sharon M. Bell (IMDB), James Burns (IMDB), Mariama Diallo (IMDB), Jobe Allen (IMDB), Ely Garcia II (IMDB), Nathan Reyes (IMDB), Abraham Kyle IV (IMDB), Sterling l Sheldon (IMDB), Xavier Leblanc (IMDB), Roy Luke (IMDB), Robert Tinsley (IMDB)

Jungle Cruise ' Filminin Konusu :
Jungle Cruise, tıbbın geleceğini değiştirecek olan bir ağacı bulmak için zorlu bir maceraya atılan bir bilim insanı ve kaptanın hikayesini konu ediyor. Bilim insanı olan Lily Houghton, yeni bir görev ile karşı karşıyadır. Efsaneye göre Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç vardır ve Lily o ağacı bulmaya kararlıdır. Bunun için Amazon ormanlarına seyahat eden Lily, nehirde bulunan bir geçide ulaşabilmek için Frank’in köhne ama çekici teknesi La Quila’yı kiralamak zorunda kalır. Macera dolu bir yolculuğa çıkan Frank ve Lily, yağmur ormanlarının güzelliğinde saklanan bir çok tehlikeyle karşı karşıya kalır.


  • "emily blunt ve dwayne johnson'ın başrolünde olacağı disney filmi. michael green yazacak, jaume collet-serra yönetecek."
  • "dwayne johnson'ın ormandan, dağdan, parktan, bahçeden ve aksiyondan çıkmayan rollerinden biri loading. yalnız emily blunt'la aynı seti paylaşacak olmasını kıskanıyorum, o ayrı...her eve imdb"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : jungle cruise