Çıkış Tarihi     : 21 Aralık 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Komedi,Aile,Fantazi,Bilim Kurgu
Taglar             : paylaşılan evren,Dünya dışı,Prens,prenses,firari
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  DreamWorks Animation Television , DreamWorks Animation , Double Dare You (DDY)
Yönetmen       : Johane Matte (IMDB), Andrew L. Schmidt (IMDB), Rodrigo Blaas (IMDB), Elaine Bogan (IMDB)(ekşi), Guillermo del Toro (IMDB)(ekşi), John Laus (IMDB)
Senarist          : A.C. Bradley (IMDB),Aaron Eisenberg (IMDB),Will Eisenberg (IMDB),Lila Scott (IMDB),Guillermo del Toro (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Tatiana Maslany (IMDB)(ekşi), Diego Luna (IMDB), Nick Offerman (IMDB)(ekşi), Frank Welker (IMDB)(ekşi), Steve Alterman (IMDB), Mitch Carter (IMDB), Glenn Close (IMDB), Cheryl Hines (IMDB), Nick Frost (IMDB), Cole Sand (IMDB), Alon Aboutboul (IMDB), Darin De Paul (IMDB), Laraine Newman (IMDB), Julie Falls (IMDB), Hayley Atwell (IMDB), Tom Kenny (IMDB), Fred Tatasciore (IMDB), Steven Yeun (IMDB), Bebe Wood (IMDB), Ann Dowd (IMDB), Jennifer Hale (IMDB), Thomas F. Wilson (IMDB), Charlie Saxton (IMDB), Lauren Tom (IMDB), Peter Falls (IMDB), Andy Garcia (IMDB), Lexi Medrano (IMDB), Yara Shahidi (IMDB), J.B. Smoove (IMDB), Reginald VelJohnson (IMDB), Romy Cutler-Lengyel (IMDB), Warren Sroka (IMDB), Ashley Bell (IMDB), Ike Amadi (IMDB), Emile Hirsch (IMDB), Christopher Obi (IMDB), Vicki Davis (IMDB), Karen Strassman (IMDB), Ashley Peldon (IMDB), Edie Mirman (IMDB) >>devamı>>

3Below: Tales of Arcadia (~ 3 Below) ' Dizisinin Konusu :
3Below: Tales of Arcadia is a TV series starring Tatiana Maslany, Diego Luna, and Nick Offerman. A pair of teenage royals and their bodyguard escape from their home planet and try to blend in on Earth.


 • "guillermo del toro'nun trollhunters'dan sonraki yeni netflıx animasyonu.trollhunters sevenlerin kesinlikle izlemesi gerekiyor."
 • "kötü olmasa da ilk 6 bölüm itibariyle trollhunters kadar keyifli değil . hikaye ve karakterlerin daha karanlık olmasının da etkisi var tabi bunda."
 • "trollhunters hayranı olan beni heyecanlandıran yeni netflix dizisi. aynı karakterlere yer verilmesi de keyifli olmuş."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kötü olmasa da ilk 6 bölüm itibariyle trollhunters kadar keyifli değil .
  hikaye ve karakterlerin daha karanlık olmasının da etkisi var tabi bunda.


  (sea the stars - 24 Aralık 2018 23:00)

 • comment image

  7 bölümünü izlediğim netflix yapımı animasyon dizi.
  animasyon filmleri türkçe dublajlı izlemeyi severim, bu animasyonun dublajı ile ilgili şüphelerim vardı fakat yersiz olduğunu anladım. dublajı şahane olmuş.
  dizi ise orta şeker şuana kadar. başları daha güzeldi sanki ama bitirdikten sonra tekrar genel bir edit yapacağım konu ile ilgili.


  (rem1903 - 3 Ocak 2019 02:13)

Yorum Kaynak Link : 3below tales of arcadia