Çıkış Tarihi     : 21 Aralık 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Korku
Taglar             : Meksika,iblis
Ülke                : Meksika
Yapımcı          :  Morena Films
Yönetmen       : Rigoberto Castañeda (IMDB)(ekşi), José Manuel Cravioto (IMDB)
Senarist          : Bernardo Esquinca (IMDB),Pablo Tébar (IMDB),Verónica Marzá (IMDB),José Rodríguez (IMDB),Luis Gamboa (IMDB),Gibrán Portela (IMDB),Laura Sarmiento Pallarés (IMDB),Daniel Sánchez Arranz (IMDB),F.G. Haghenbeck (IMDB)
Oyuncular      : Christopher Von Uckermann (IMDB), Giselle Kuri (IMDB), Fátima Molina (IMDB), Horacio Garcia Rojas (IMDB)(ekşi), Quetzalli Cortés (IMDB), Cassandra Iturralde (IMDB), Flavio Medina (IMDB), Humberto Busto (IMDB), Dolores Heredia (IMDB), Jason Her (IMDB)

Diablero ' Dizisinin Konusu :
Diablero is a TV series starring Christopher Von Uckermann, Giselle Kuri, and Fátima Molina. A fallen priest, a legendary demon hunter, and a modern day superhero join forces to battle evil.


 • "şuan için gayet sürükleyici bir dizi. supernatural devil may cry birleşimi gibi duruyor."
 • "son derece basarili meksika dizisi.supernatural havasinda ama daha eglenceli ve gore bir kac mm de olsa daha yukarida supernatural'a gore.netflix'teki nadir guzel dizilerden."
 • "zamanının raksnet ve gediknetin admini. en son bir blog yazıyordu, şimdilerde kapalı. hala yaşıyor mu acaba diye merak ettiren insan."
 • "gecelerin adami... aysiku dostum...izmirin gulu gel kokliyalim biras :)"
 • "cecen inguscada kalite nick icad edebilen anlamina gelir. redhat kurdugun icin asla affetmiyecegim lan seni. arkadaslikta bi yere kadar hani eheuheee :ppp"
 • "bu argadaşimiz, ayni konuya ardi ardina kisa entriler yaparak, sevab toplamiştir (bkz: ebebeyn)"
 • "zannımca, bir hadis kitabını sözlüğe geçirmekle meşgul yazar. kötü mü yapıyor derseniz, hayır, iyi yapıyor pek tabii. sözlüğü bilgi kaynağı yapmakta böylesi tematik yazarların katkıları yadsınamaz."
 • "onkaimeon adlı yazarın dini versiyonu olma yolunda dörtnala koşmakta olan yazar."
 • "sectigi bir kiliga girebilen * brujo lara verilen isim. (bkz: don juan ın ogretileri)*"
Facebook Yorumları
 • comment image

  son derece basarili meksika dizisi.

  supernatural havasinda ama daha eglenceli ve gore bir kac mm de olsa daha yukarida supernatural'a gore.

  netflix'teki nadir guzel dizilerden.


  (t601 - 26 Aralık 2018 01:29)

 • comment image

  zamanının raksnet ve gediknetin admini. en son bir blog yazıyordu, şimdilerde kapalı. hala yaşıyor mu acaba diye merak ettiren insan.


  (aka dark - 3 Ağustos 2015 13:03)

 • comment image

  cecen inguscada kalite nick icad edebilen anlamina gelir. redhat kurdugun icin asla affetmiyecegim lan seni. arkadaslikta bi yere kadar hani eheuheee :ppp


  (darktower - 23 Ağustos 1999 00:00)

 • comment image

  şahsıma verdiği rahatsızlık, girilerinin islami içeriğinden ötürü* değildir. a başlığı için kaynak veriyorsan, tek entry'de verirsin arkadaş. bir başlığa 10 entry giriyorsan, eziksindir. troll hiç değilsindir. yazar? ucundan köşesinden bile geçemezsin. aç başlığı/başlığını, yaz yazacağını tek entry'de oh mis. biz de saygı duyalım amk. sonra yok islami yazdığı için milleti rahatsız ediyormuş da yarak da kürek de. adam sözlüğün amına koyuyor resmen, yurdumun geri zekalıları da arka çıkıyor.

  yazma demiyorum hobi olsun diye yine yaz. ama adam gibi yaz yahu. sikip atma başlığı.

  kendisinden korunma yolları için;

  (bkz: eksi++)
  (bkz: donuz)


  (liveforever - 26 Haziran 2012 17:51)

 • comment image

  zannımca, bir hadis kitabını sözlüğe geçirmekle meşgul yazar. kötü mü yapıyor derseniz, hayır, iyi yapıyor pek tabii. sözlüğü bilgi kaynağı yapmakta böylesi tematik yazarların katkıları yadsınamaz.


  (nuktebaz - 21 Haziran 2012 15:42)

Yorum Kaynak Link : diablero