Süre                : 1 Saat 32 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Müzik
Taglar             : Kadın kahramanı,kadın şarkıcı,teenage singer,şarkıcı,Şarkı söylemek
Ülke                : USA,UK
Yapımcı          :  Automatik , Blank Tape , Head Gear Films
Yönetmen       : Max Minghella (IMDB)
Senarist          : Max Minghella (IMDB)
Oyuncular      : Elle Fanning (IMDB)(ekşi), Agnieszka Grochowska (IMDB)(ekşi), Archie Madekwe (IMDB), Zlatko Buric (IMDB)(ekşi), Millie Brady (IMDB), Vivian Oparah (IMDB), Ria Zmitrowicz (IMDB), Olivia Gray (IMDB), Andrew Ellis (IMDB), Charlie Mayhew (IMDB), Marius De Vries (IMDB), Elizabeth Berrington (IMDB), Noof Ousellam (IMDB), John Locke (IMDB), George Jovanovic (IMDB), Rebecca Hall (IMDB), Alice Parkin (IMDB), Matt Jennings (IMDB), Alice Porter (IMDB), Elena Zacharia (IMDB), Hannah Connery (IMDB), Tamara Luz Ronchese (IMDB), Johnny Vaughan (IMDB), Melanie Wilder (IMDB), Jordan Stephens (IMDB), Ursula Holliday (IMDB), Jack Donoghue (IMDB), Mark Stobbart (IMDB), Ruairi O'Connor (IMDB), Stephen Boxer (IMDB), Richard Leeming (IMDB), Nathan Lambert (IMDB), Rich Scholes (IMDB), Mike Bennett (IMDB), Tristan Maxted (IMDB), Tristan Whincup (IMDB), Paris Devaney (IMDB), Maddison Blows (IMDB), Stephanie Hoyte (IMDB), Clara Rugaard (IMDB) >>devamı>>

Teen Spirit (~ Alcanzando tu sueño) ' Filminin Konusu :
Teen Spirit is a movie starring Elle Fanning, Rebecca Hall, and Millie Brady. Violet is a shy teenager who dreams of escaping her small town and pursuing her passion to sing. With the help of an unlikely mentor, she enters a local...


 • "albüm kapağında cadı gibi bi teyzenin bulunduğu,blur,blink 182,radiohead,oasis gibi (bkz: yazmaya üşenmek) bissürü güzel grubun şarkılarından oluşan toplama albüm.."
 • "bir cesit deodorant olmasi lazim gereken ingilizce tamlama."
 • "fragman"
 • "2. fragman"
Facebook Yorumları
 • comment image

  yaratıcısı kim jea-eun'un 25. chapter*dan sonra kanserden öldüğü kore çizgi romanı. çizimler aşırı güzel.

  konu olaraktan, kafasına göre müzik yapmaya çalısan ve emo-core tarzını uydurduk diye takılan liseli bir grubun vocalistinin keşfedilmesiyle başlayan bir hikaye. öyle de görünse hikaye geldiği yere kadar aynı yurt dairesini baylaşan üyelerin hikayesini de anlatıyor. hikaye yarım tabii. ama sizi durdurmasın geldiği yere kadar neden okudum bunu şimdi dedirtmiyor.

  dediğim gibi, çizimler aşırı güzel.

  benzeri şekillerdeki gruplar dinlemek isteyen olursa da, youtube açın herhangi bir alt kültürün sonuna core yazıp aratın. bir şeyler çıkar. trance-core, death-core, metal-core, punk-core, goth-core, crunk-core (bunlar genellikle berbat oluyor), post-hard-metal-core (buna benzer bişiler vardı atmıyorum) grupların yarısı çöplük ama güzel seyler var.


  (visualkeilove - 21 Mayıs 2012 01:41)

 • comment image

  bir deodorant markasidir ancak kurt cobain bunu single ciktiktan aylar sonra ogrenmistir. kurt'un dairesine beraber geldikleri bir zaman kathleen hanna duvara grafiti olarak "kurt smells like teen spirit" yazma fikrini ortaya atmistir. bundan sonrasi icin bakalim cobain ne demis:

  "i took that as a compliment, i thought it was a reaction to the conversation we were having but it really meant that i smelled like the deoderant. i didn't know that the deoderant spray existed until months after the single came out. i've never worn any cologne or underarm deoderant."


  (crown - 23 Nisan 2005 14:08)

Yorum Kaynak Link : teen spirit