Çıkış Tarihi     : 31 Ağustos 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera,Fantazi
Ülke                : Japan
Yapımcı          :  Bandai Namco Games , Soleil
Yönetmen       : Katsunori Ehara (IMDB)
Senarist          : Mikio Ikemoto (IMDB),Masashi Kishimoto (IMDB)(ekşi),Ukyo Kodachi (IMDB)
Oyuncular      : Yûko Sanpei (IMDB), Kokoro Kikuchi (IMDB), Ryûichi Kijima (IMDB), Junko Takeuchi (IMDB)(ekşi), Noriaki Sugiyama (IMDB)(ekşi), Chie Nakamura (IMDB)(ekşi), Nana Mizuki (IMDB), Kazuhiko Inoue (IMDB), Satoshi Hino (IMDB), Rikiya Koyama (IMDB), Akira Ishida (IMDB), Hideo Ishikawa (IMDB), Tomoyuki Dan (IMDB), Ken'yû Horiuchi (IMDB), Atsuko Tanaka (IMDB), Katsuhiko Kawamoto (IMDB), Nobutoshi Kanna (IMDB), Shotaro Morikubo (IMDB), Kentarô Itô (IMDB), Yoichi Masukawa (IMDB), Hisao Egawa (IMDB)

Naruto to Boruto: Shinobi Striker ' Oyununun Konusu :
Naruto to Boruto: Shinobi Striker is a video game starring Yûko Sanpei, Kokoro Kikuchi, and Ryûichi Kijima. Players will take their created character into the Story Mode, Ninja League, and Martial Arts Tournament to determine who is...


 • "playstation store’daki 459 tl’lik fiyatıyla güldürmüştür."
 • "psn de an itibariyle 609,00 tl ve ana sayfada. anasayfaya koymayın bari de ilgisi alakası olmayan insanlar görüp küfretmesin."
 • "o fiyata, sakura ve tsunade'nin bizim eve... neyse ya ben birşey demiyorum.tanım : fiyatını hakketmeyen, eskiden tutan bir serinin kaymağının yenmesi için devam niteliğinde yapılan yeni oyun."
Facebook Yorumları
 • comment image

  naruto nun birçok oyununu oynadim da naruto serisini bitirmek yerine boruto ile devam ettirmeleri tamamen para amaçlıydı zaten. fiyatı 10 lira olsa bile almazdım. abi 15 sene takip ettik bitti iste neyi uzatıyorsun hala dimi ?


  (anne ben akatsukiye katildim - 31 Ağustos 2018 12:47)

 • comment image

  psn de an itibariyle 609,00 tl ve ana sayfada. anasayfaya koymayın bari de ilgisi alakası olmayan insanlar görüp küfretmesin.


  (aktuelbimurunu - 2 Eylül 2018 15:32)

 • comment image

  o fiyata, sakura ve tsunade'nin bizim eve... neyse ya ben birşey demiyorum.

  tanım : fiyatını hakketmeyen, eskiden tutan bir serinin kaymağının yenmesi için devam niteliğinde yapılan yeni oyun.


  (tuxemr - 2 Eylül 2018 15:39)

Yorum Kaynak Link : naruto to boruto shinobi striker