Çıkış Tarihi     : 04 Mayıs 2016 Çarşamba, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Kısa Film,Müzik,Bilim Kurgu
Taglar             : emperyal Stormtrooper,Galaktik İmparatorluk,gezegen Tatooine,Tusken Raider,Stormtrooper
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jason Snellman (IMDB)
Senarist          : Jason Snellman (IMDB),George Lucas (IMDB)
Oyuncular      : Duane Coldren (IMDB), Steve Copeland (IMDB), Shelly Snellman (IMDB), Jarrod Robbins (IMDB), Kevin Fox (IMDB), Matt Riggins (IMDB), Joseph Polselli (IMDB), Kyle Leeper (IMDB), Abl Martinez (IMDB), Kevin Acevedo (IMDB), Chad Addison (IMDB), Gabriel Alele (IMDB), Patrick Allen (IMDB), James Ball (IMDB), Jordan Bates (IMDB), Kyle Burch (IMDB), Ray Castro (IMDB), Ed Cosico (IMDB), Deidra Kathleen (IMDB), Doreen Devine (IMDB), Erika Dwyer (IMDB), Jamie Farrell (IMDB), Marissa Fennell (IMDB), Daniel Deyoung (IMDB), Luke David Johnson (IMDB), Alexis Jones (IMDB), Bradley Lau (IMDB), Elizabeth Izzo (IMDB), Jessica Logsdon (IMDB), Timmy Morgan (IMDB), Joshua Nelson (IMDB), Kimberly Ryans (IMDB), Anna Safar (IMDB), Kourtney Jay (IMDB), Kevin Suscavage (IMDB), Brian Straka (IMDB)

I Still Haven't Found the Droids I'm Looking For ' Filminin Konusu :
I Still Haven't Found the Droids I'm Looking For is a video starring Duane Coldren, Steve Copeland, and Shelly Snellman. Rebels have hidden stolen plans to the Death Star among a pair of droids on Tatooine, where an eager...


 • "yani nasil yazilmamis bugune kadar, inanilir gibi degil:perran kutman: tükür babanın suratına(bkz: ne olacak şimdi)"
 • "''40 yaşındayım. oldukça tehlikeli bir yaş. arzular duyabilecek kadar genç, onları gerçekleştiremeyecek kadar yaşlı oluyor insan.''(bkz: il derviscio)"
 • "tarkan: babamı kim öldürdü kurt?kurt: hav hav hauvv!tarkan: demek hain kostok he?tarkan gümüş eyer"
 • "+ taksi !- yolcu !(bkz: kaygısızlar)belki film büyük olmayabilir ama efsane bi repliktir."
 • "uçmak istediğini kimseye söyleme. düşürmeye çalışırlar.arizona dream"
 • "- "tıpkı bir adamın, asker olamayınca muhbir olması gibi, bir insan sanatçı olamazsa eleştirmen olur."(bkz: birdman)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  tarkan: bu kayıgın sahibi kim?
  kayıkcı: benim.
  tarkan: beni viking diyarına goturmeni istiyorum.
  kayıkcı: mumkun degil.
  tarkan: ben turk'um.
  kayıkcı: anlıyorum, ama bu kayıkla oraya kadar gidemeyiz.
  tarkan: sersem!!! sana turk'um dedim ya!!!


  (gokche nur - 3 Şubat 2007 15:12)

 • comment image

  -pezevengi öldür bir, cinayet. kızı al; iki, adam kacırma. kızı en az iki kişi sik; üç, ırza tecavüz. her gece esrara takıl; nerden baksan dört, içicilik. heriflerin cebinden paraları al; beş, gasp. bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratina bakip "kusura bakma abi kaza oldu" diyemezsin. adamın götünden kan alırlar kamil kan. hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti. of her şey karışık.

  gemide


  (anneke - 12 Şubat 2007 01:38)

 • comment image

  "dokunma oğluma, dokunma çocuklarıma, dokunma aileme. eğer dokunursan ben, ömründe bir karıncayı bile incitmeyen ben, hiç düşünmeden çeker vururum seni. vururum ve arkama dönüp bakmam bile..."
  münir özkul


  (clown - 19 Mart 2000 04:21)

 • comment image

  ''40 yaşındayım. oldukça tehlikeli bir yaş. arzular duyabilecek kadar genç, onları gerçekleştiremeyecek kadar yaşlı oluyor insan.''

  (bkz: il derviscio)


  (cobongo - 15 Nisan 2011 00:51)

 • comment image

  - "insanoğlu korkutucu bir hızla aptallaşıyordu, bazıları, evrimdeki bu gidişatı genetik mühendisliğin, çözebileceğine dair büyük umutlar besliyordu. ancak ne yazık ki, en büyük akıllar ve kaynaklar, saç dökülmesini önlemeye ve ereksiyon halini uzatmaya harcanıyordu."
  (bkz: idiocracy)


  (zemin yesil 12 yildiz 3 ok sari - 21 Ocak 2014 10:21)