Çıkış Tarihi     : 20 Ağustos 2003 Çarşamba, Yapım Yılı : 2003
Türü                : Drama
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Ideal World Productions , Touchpaper Television
Yönetmen       : Andrea Arnold (IMDB)(ekşi), Andrew Arnold (IMDB), Rachel Das (IMDB), Faye Gilbert (IMDB), Amit Gupta (IMDB), Rupert Jones (IMDB), Jon Sen (IMDB), Mark Soldinger (IMDB), Paul Andrew Williams (IMDB), Smita Bhide (IMDB), Becky Dodds Brazil (IMDB), Ben Cato (IMDB), Andrew Gunn (IMDB), Toby Haynes (IMDB), Crispin Whittell (IMDB), Steve Barker (IMDB), Paul Berczeller (IMDB), Adam Ganz (IMDB), Dishad Husain (IMDB), David O'Neill (IMDB), Tim Supple (IMDB), Jules Williamson (IMDB), Paloma Baeza (IMDB), John Hardwick (IMDB), Lindy Heymann (IMDB), Dan Hine (IMDB), Colin Hutton (IMDB), Michael Keillor (IMDB), Ursula Macfarlane (IMDB), Finn McGough (IMDB), Amanda Boyle (IMDB), Yann Demange (IMDB), Ben Gregor (IMDB), Tom Harper (IMDB), Peter Mackie Burns (IMDB), Misha Manson-Smith (IMDB), Gabrielle Russell (IMDB), Tom Shkolnik (IMDB), Miranda Bowen (IMDB), Harry Burton (IMDB), Sean Conway (IMDB), Corinna Faith (IMDB), Kate Hardie (IMDB), Tinge Krishnan (IMDB), China Moo-Young (IMDB), Victor Buhler (IMDB), Magali Charrier (IMDB), Hope Dickson Leach (IMDB), Sarmad Masud (IMDB), Jo McInnes (IMDB), O. Nathapon (IMDB), Samuel Donovan (IMDB), Destiny Ekaragha (IMDB), Alex Garcia Lopez (IMDB), Lisa Gornick (IMDB), Michael Lennox (IMDB), Matthew Lenton (IMDB), Harry Wootliff (IMDB), Wayne Yip (IMDB), Baff Akoto (IMDB), Cathy Brady (IMDB), Henry Darke (IMDB), Nele Hecht (IMDB), John Maidens (IMDB), Jonathan van Tulleken (IMDB), John Williams (IMDB), M.J. Delaney (IMDB), Tom Marshall (IMDB), Robert McKillop (IMDB), Luke McManus (IMDB), Lynsey Miller (IMDB), Prasanna Puwanarajah (IMDB), David Stoddart (IMDB), Iftekhar Gafar (IMDB), Andrea Harkin (IMDB), Samantha Harrie (IMDB), Simon Neal (IMDB), Michael Pearce (IMDB), Luke Snellin (IMDB), Leanne Welham (IMDB)
Senarist          : Levi David Addai (IMDB),Lydia Adetunji (IMDB),Abby Ajayi (IMDB)(ekşi),Paul Berczeller (IMDB),Tom Bidwell (IMDB),Ronan Blaney (IMDB),Alecky Blythe (IMDB),Derek Boyle (IMDB),Martin Brocklebank (IMDB),Tom Browne (IMDB),Dewi Bruce-Konuah (IMDB),Rae Brunton (IMDB),Sean Buckley (IMDB),Geoff Bussetil (IMDB),Christian Contreras (IMDB),Sean Conway (IMDB),E.V. Crowe (IMDB),Ishy Din (IMDB),John Donnelly (IMDB),Rick Edwards (IMDB),Corinna Faith (IMDB),Declan Feenan (IMDB),Vivienne Franzmann (IMDB),Raymond Friel (IMDB),Stacey Gregg (IMDB),Sasha Hails (IMDB),Kate Hardie (IMDB),David Hayles (IMDB),Elizabeth Heery (IMDB),Seamus Hilley (IMDB),Dan Hine (IMDB),Tam Hoskyns (IMDB),Dishad Husain (IMDB),Waris Islam (IMDB),Rupert Jones (IMDB),Michael Keillor (IMDB),Richard T. Kelly (IMDB),Susan Kenyon (IMDB),Line Langebek Knudsen (IMDB),Jacob Krichefski (IMDB),Simon Lewis (IMDB),Laura Lomas (IMDB),Tom MacRae (IMDB),Alex Macdonald (IMDB),Sarmad Masud (IMDB),Ruth McCance (IMDB),Alex McDonald (IMDB),Matthew McGuchan (IMDB),Dominic McHale (IMDB),Gemma McMullan (IMDB),Emma Millions (IMDB),Nick Mohammed (IMDB),D.C. Moore (IMDB),Lucy Moore (IMDB),Regina Moriarty (IMDB),Laura Neal (IMDB),Aaron Noel (IMDB),Funke Oyebanjo (IMDB),Jeremy Page (IMDB),Holly Phillips (IMDB),James Phillips (IMDB),Jane Pugh (IMDB),Tony Saint (IMDB),Tom Shkolnik (IMDB),Cristian Solimeno (IMDB),Dean Stalham (IMDB),Simon Stephens (IMDB),Alexander Stewart (IMDB),Chris Sussman (IMDB),William Sutcliffe (IMDB),Bronagh Taggart (IMDB),Nicole Taylor (IMDB),Ben Teasdale (IMDB),Stewart Thomson (IMDB),Jack Thorne (IMDB),Debbie Tucker Green (IMDB),Justin Villiers (IMDB),Tom Wells (IMDB),Trevor Williams (IMDB),Laurence Wilson (IMDB),Pete Jordi Wood (IMDB),Harry Wootliff (IMDB),Pascal Wyse (IMDB),Jonathan van Tulleken (IMDB)
Oyuncular      : Fotios Foddy Savva (IMDB), Johnny Harris (IMDB), Anthony Flanagan (IMDB)(ekşi), Ben Smith (IMDB), Billy Seymour (IMDB), Leroy Golding (IMDB), Adeel Akhtar (IMDB), Jodie Comer (IMDB)(ekşi), Alex Lanipekun (IMDB), Ricky Grover (IMDB), Colin Mace (IMDB), Bunmi Mojekwu (IMDB), James Burrows (IMDB), James Michael Rankin (IMDB), Amber Sealey (IMDB), Ben Sutherland (IMDB), Sorcha Cusack (IMDB), Florence Hoath (IMDB), Cavan Clerkin (IMDB), Sam Graham (IMDB), Toby Jones (IMDB), Daniel Anthony (IMDB), Rakie Ayola (IMDB), Shaun Dooley (IMDB), Stuart Laing (IMDB), Matthew Marsh (IMDB), Fiona Mollison (IMDB), Joseph Traynor (IMDB), Lee Williams (IMDB), Sheri-An Davis (IMDB), Neil Dudgeon (IMDB), Adam Godley (IMDB), Caroline Hayes (IMDB), Charlene McKenna (IMDB), Andrew Stafford (IMDB), Del Synnott (IMDB), Jason Watkins (IMDB), Amanda Abbington (IMDB), Lourdes Faberes (IMDB), Jefferson Hall (IMDB) >>devamı>>

Coming Up ' Dizisinin Konusu :
Coming Up is a TV series starring Fotios Foddy Savva, Johnny Harris, and Anthony Flanagan. Coming Up is a British Channel 4 television series of films made for television by new directors and writers.


 • "suede'in en tatlı albümüdür."
 • "mccartney ii albümünde ve bir wings single'ında yer alan inanılmaz yüksek enerjili şarkı. back in the u.s. versiyonu diğerlerinden biraz daha iyidir."
 • "suede albumu, icinde the chemistry between us ve saturday nighti barindiran album..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  henüz 18 yaşında gözlerimi yuvasından fırlatan suede albumudur.
  yokii internet nerden bilek radyoda punkart ta çalcak bişeyler,
  yada uzun dalga am kanalında bbc yi denk getircende bişey duycan.
  yada 5te5 de öykü serter çalacak.
  veyahut gayipten bir ses sana şakıyacak da duyacan
  hatta cebinde paran olmicak kasetciye ayar vermeye çalışcan abla bak reklamınızı radyoda yaparım param yok
  öyleki roll da okuduklarımı hayal ederdim.
  hatta istanbulda yada başka bir büyük şeerde değilizki bilelim neymiş
  öyle

  şimdi hayat ne kolay bas tuşa discography si insin.


  (othervoices - 8 Mayıs 2012 16:48)

 • comment image

  suede in 1996 tarihine kadar yaptığı diğer iki albüme* * göre kesinlikle satış kaygısının daha fazla hissedildiği ve popa en yakın olduğu albümdür kanımca. şarkılar oldukça kolay dinlenebilir ve sevilebilir* niteliktedir. bütün bu söylediklerim olumsuzluk mudur? hayır değildir. coming up son derece lezzetli şarkılar içermektedir. ve coming up albümü bir geçiş albümü olarak ele alındığında son derece başarılıdır. geçiş albümü diyorum çünkü coming up, dog man star albümünün piyasaya çıkmasından hemen önce gruptan ayrılan gitarist bernard butler'in yokluğunda hazırlanmıştır. doğal olarak önceki iki albüme göre daha farklı bir sound ortaya çıkmıştır. özellikle she, trash, beautiful ones ve saturday night çilekli muffin lezzetindedir.


  (kumkuat - 13 Nisan 2004 15:18)

 • comment image

  paul mccartney & wings 'in baştan çıkarma yetisi olan şarkısıdır. öyledir çünkü müziğin peygamberi paul bu şarkıda yine yapacağını yapmış sıradan bir insanın 5 duyusuyla algılayamayacağı bir mekana köprüler kurmuştur. bu köprüyü geçmeyi göze alanlar onları köprünün sonunda bekleyen tanrı ile buluşup dans eder itaat değil. bu nedenledir ki paul'un gitarının ve nefesinin sihrini kullanıdığı ve basit bir rock n roll düzenlemesine sahip bu şarkı çalmaya başladığında bazılarının gözbebekleri kaybolur ve bir nota gibi bu şarkıyla birlikte ilerler.

  tanrının sadece kilise ilahisi ile değil elektro, bas, bateri üçlüsüyle de duyulabileceğinin ve ona itaat etmenin gerekmediğini gösteren sihirli çocuklar marşıdır.

  "it's coming up like a flower..."


  (bulut yagmurcocuk - 10 Kasım 2004 13:21)

 • comment image

  bernard butler'in yoklugunda yapilan ilk album olsa da onun yoklugunda yapilan ilk sarkilari barindirmamaktadir. oncesinde dog man star b-sideleri icinde richard oakesli sarkilar cikmistir piyasaya.
  dog man star kadar agir ve karanlık bir album olamamistir. pek bi lay lay album olmuştur, bir kac istisnayi saymazsak. ama yine de cok guzeldir.


  (krizalit kristalin - 25 Mart 2006 03:01)

Yorum Kaynak Link : coming up