Çıkış Tarihi     : 30 Temmuz 2002 Salı, Yapım Yılı : 2002
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet
Ülke                : ABD,Kanada
Yapımcı          :  Universal Pictures
Yönetmen       : Richard J. Lewis (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Steven Siegel (IMDB)(ekşi),Scott Myers (IMDB)(ekşi),Gary Scott Thompson (IMDB)(ekşi),Gary Scott Thompson (IMDB)(ekşi),Ed Horowitz (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : James Belushi (IMDB)(ekşi), Gary Basaraba (IMDB), Kim Huffman (IMDB), Jody Racicot (IMDB), Christopher Shyer (IMDB)(ekşi), Barbara Tyson (IMDB)(ekşi), Blu Mankuma (IMDB)(ekşi), Duncan Fraser (IMDB)(ekşi), Jason Schombing (IMDB), Kevin Durand (IMDB), Matthew Bennett (IMDB), Jay Brazeau (IMDB), Sarah Carter (IMDB), Terry Chen (IMDB), Dean Choe (IMDB), Michael Eklund (IMDB), G. Michael Gray (IMDB), Ellie Harvie (IMDB), Dee Jay Jackson (IMDB), David Lewis (IMDB), Angela Moore (IMDB), Natassia Malthe (IMDB), King (IMDB)

K-9: P.I. (~ Chien de flic 3) ' Filminin Konusu :
K-9: P.I. is a video starring Jim Belushi, Gary Basaraba, and Kim Huffman. Having spent many years in the police force, Detective Dooley, finally retiring. Although his colleagues organized an unforgettable farewell party, he was...


 • "veganın girişi bin tane şarkıya benzetilen şarkısı o bütün şarkılar da birbirine mi benziyor peki?"
 • "ks. canine.. (bkz: canine)"
 • "egitilmis kopeklere 'canine' dendigi icin filmdeki kopege de k9 denmis olabilir (bkz: ihtimal)."
 • ""sert...tatlı" diyerek bir önceki albüme gönderme yaptıgını düşündüğüm grubun şarkısı(bkz: tatlı sert)"
 • "aslında karaba$'ın kısaltmasıdır bu k-9. ''dedektif karaba$, officer down, officer down! viuuvv viiuvv''"
 • "bir albumu bu kadar uzun sure beklememe degdiginin ilk 3.51 dakikalik kaniti."
Facebook Yorumları
 • comment image

  veganın girişi bin tane şarkıya benzetilen şarkısı o bütün şarkılar da birbirine mi benziyor peki?


  (narroth - 26 Mayıs 2010 17:43)

 • comment image

  hafif müzik'te bizi karşılayan şarkıdır bu şarkı..

  yüzüme ne kadar sert
  yüzüme ne kadar tatlı
  bakarsan bak dert
  ya bakmazsan ?

  geldim gördüm sen dediysen
  zor dünyamın takdiriysen
  şimdi sihrim sonra zehrim
  olabilirsin

  yüzüme ne kadar sert
  yüzüme ne kadar tatlı
  bakarsan bak dert
  bakmazsan da

  kötü,
  yine sen gel sen olsan
  bana bile bile şer olsan
  dibe vursam dip olsam
  dibe vura vura yorulsam
  ben bu dertten yok ölmem ama
  arada bir defa da
  çek, çek, çek fişimi
  fişimi, lütfen

  elimi ne kadar sert
  elimi ne kadar tatlı tutarsan tut dert
  tutmazsan da kötü
  yine sen gel sen olsan
  bana bile bile şer olsan
  dibe vursam dip olsam
  dibe vura vura yorulsam
  ben bu dertten yok ölmem ama
  arada bir defa da
  çek, çek, çek fişimi
  fişimi, lütfen


  (sebze - 28 Kasım 2005 13:14)

 • comment image

  köpek ama öyle boş köpek değil, bilen köpek, komut alıyor, 5 basamaklı rakamlara kadar çarpabiliyor, çarpamassa bile bölüyor, olmadı özür diliyor. senin gibi benim gibi haywan bunlar, amarka önce piyasaya çıkardı, sonra dünyaya sattı, sonra bi sürü film çevirttiler haywanata, bi kokluyor, pireyi buluyor arkadaşım, alemet-i farika...


  (cyrano - 31 Ocak 2000 13:15)

 • comment image

  deniz özbey'in vegayadavega sitesinde bir soruya cevaben açıkladığına göre şarkı ismi şuradan gelmekte imiş:

  "ikili ilişkilerde her iki taraf da 'ben senin beğenmediğim özelliklerini değiştiririm,hehe ' iç sesi ile birbirine merhaba der.bir eğitim seferberliği gibidir bir bakıma ilişki başlangıçta...ancak gerçek kazanç karşındakini olduğu gibi kabul edip sevmek ya da yıpranıp,yıpratmadan,saygıyı kaybetmeden yolu değiştirebilmek olur.bu şarkının sözlerini yazdığımda gözümün önüne tasmasının ucunda mükemmel eğitilmiş ancak genlerindeki vahşi :) özellikleri ifadesinden belli bir k-9 gelmişti .sahibine 'evet ben de seni seviyorum,birlikte çalışabiliriz ama yine de kuyruğumu çekmemeye gayret et,ne yapacağım belli olmaz,seviyorsan serbest bırak,seviyorsam dönerim' diyor
  budur yani..."


  (stanley weber - 7 Şubat 2006 20:22)

 • comment image

  aslında karaba$'ın kısaltmasıdır bu k-9.
  ''dedektif karaba$, officer down, officer down! viuuvv viiuvv''


  (ich - 10 Aralık 2005 12:11)

 • comment image

  kendisi ve tüm köpekdaşları için narkotik köpeği başlığı altında defalarca anlatılmış olsa da, haklarında bitmek bilmeyen malum bir geyik mevcut. o yüzden bu ultra faydalı ve çok kral köpek hakkında ayrı bir açıklama yapasım geldi. bu arada sırf polis köpeği olarak değil; arkadaşlık, sevecenlik gibi birçok açıdan da süper bir hayvan. hakkını yemeyeyim. neyse.

  direk bodoslama bir şekilde konuya gireyim: bu kadar ulvi bir amaçla kullanılan tüm k-9'lara (ve diğer köpeklere tabii ki); kokain, esrar, lsd falan verilmemektedir. bu maddeler, köpeğimizin "hem eğlenelim, hem öğrenelim" felsefesi çerçevesinde tabii tutulduğu eğitimde; plastik top, kemik falan gibi koşullayıcı oyuncakların içlerine konulmaktadır. amaç köpeğin bu maddelerin kokusuna alışmalarını sağlamaktır. yaa, naber ?

  kısacası haldır huldur, koştura koştura uyuşturucu ararken, "lan! mal bulun bana! mal istiyorum.. hrfsss.." şeklinde gezmemektedirler. zaten öbür türlü malı bulduklarında plastik torbasını dişleriyle parçalayıp, "şlappp, şlappp" diye oracıkta içiverirlerdi (veya yalarlardı ne bileyim). öyle polis köpeği mi olur zaten mınakoyim. aynı mantıktan yola çıkarak patlayıcı ve diğer maddelere de geçebiliriz. e yani ısparta komando okulu gibi bir yerde el bombası talimi falan verilmiyor bunlara. silah kaçakçılarının gemilerine falan yapılan baskınlarda bu güzelim hayvanlar ortalığa atlayıp; "roket verin lan bana, patlatıcam burayı!" dememektedirler.

  kısacası çok ciddi görüntülerinin ardında bu hayvancıkların o an tek istedikleri kokusunu aldıkları plastik top veya kemiğe ulaşmaktır. yazık aslında lan. bakmayın yazık dediğime, yolda görsem kimlik gösteririm öyle bir havası var hayvanın.


  (jml - 9 Nisan 2014 21:29)

Yorum Kaynak Link : k-9