Süre                : 2 Saat 16 dakika
Çıkış Tarihi     : 28 Kasım 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Taglar             : aktör,evlilik,New York City,Brooklyn new york city,Los angeles california
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Heyday Films , Netflix
Yönetmen       : Noah Baumbach (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Noah Baumbach (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Scarlett Johansson (IMDB)(ekşi), Adam Driver (IMDB)(ekşi), Laura Dern (IMDB)(ekşi), Mark O'Brien (IMDB), Ray Liotta (IMDB)(ekşi), Merritt Wever (IMDB), Wallace Shawn (IMDB), Alan Alda (IMDB)(ekşi), Kyle Bornheimer (IMDB), Julie Hagerty (IMDB), Ayden Mayeri (IMDB), Mary Hollis Inboden (IMDB), Mickey Sumner (IMDB), Martha Kelly (IMDB), Azhy Robertson (IMDB), Matthew Maher (IMDB), Brooke Bloom (IMDB), McKinley Belcher III (IMDB), Annie Hamilton (IMDB), Roslyn Ruff (IMDB), Gideon Glick (IMDB), Amir Talai (IMDB), George Todd McLachlan (IMDB), Pilar Holland (IMDB), Matthew Shear (IMDB), Vinny Chhibber (IMDB), Juan Alfonso (IMDB), Sharmila Devar (IMDB), Kayden Grace Swan (IMDB), Sarah Jones (IMDB), CC King (IMDB), Becca Blackwell (IMDB), Jordyn Curet (IMDB), Peggy Fields Richardson (IMDB), Motell Gyn Foster (IMDB), Connie Marie Flores (IMDB), Andrew Steven Hernandez (IMDB), Justin Claiborne (IMDB), David Turner (IMDB), Larissa Jewel (IMDB) >>devamı>>

Marriage Story (~ Untitled Noah Baumbach Project) ' Filminin Konusu :
Film,evli bir çiftin New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan boşanma hikayesini konu ediyor. Evlilikleri parçalanmak üzere olan bir yönetmen ve onun oyuncu olan karısına odaklanılan filmde, çiftin yıpratıcı boşanma süreçleri anlatılıyor.


 • "muhtemelen bu yıl ödül sezonu boyunca epey adını duyacağız noah baumbach filmi.ilk teaser da geldi! enfes duruyor."
 • "yılın kaliteli filmlerinden, belki scarlett johansson sonunda beklediği oscar adaylığına kavuşur bu film sayesinde."
 • "bugün bir başkarakterin gözünden diğerinin anlatıldığı iki ayrı fragmanı çıkan film."
 • "(bkz: time'a göre 2019'un en iyi 10 filmi)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  fantastik, polisiye film ve dizilerin furyasından insana dair gerçek hikayelerin giderek azalması marriage story gibi filmleri özel yapıyor. her ne kadar netflix yapımıda olsa sabırsızlıkla beklediğim film.


  (maman - 26 Ağustos 2019 22:31)

 • comment image

  özetle bir "severek ayrılalım" hikayesi.
  lakin sulu zırtlak bir drama olma tuzağına kesinlikle düşmeden, ustalıkla, ince ve naif detaylarla içimizi burkuyor, seyircisine gönül muhasebesi yaptırıyor.
  noah, scarlett, adam ve laura'nın oscar adaylıkları garanti.


  (arsonist - 13 Ekim 2019 23:32)

 • comment image

  kramer vs kramer tarzında deniyor. ve oscar için baya söz sahibi olacağı söylentisi var. ve abd'li çoğu kritik oscar'ın joaquin phoenix - adam driver arasında geçeceğini düşünüyor. dern en iyi yardımcı, johansson en iyi kadın oyuncu adaylığı alabilir.


  (edwardscissorhand - 29 Ekim 2019 13:19)

Yorum Kaynak Link : marriage story