Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet
Taglar             : ingiliz,gangster,çete,ilaçlar,Londra, Ingiltere
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Miramax
Yönetmen       : Guy Ritchie (IMDB)
Senarist          : Guy Ritchie (IMDB),Guy Ritchie (IMDB),Ivan Atkinson (IMDB),Marn Davies (IMDB)
Oyuncular      : Matthew McConaughey (IMDB)(ekşi), Charlie Hunnam (IMDB), Michelle Dockery (IMDB)(ekşi), Jeremy Strong (IMDB)(ekşi), Lyne Renee (IMDB), Colin Farrell (IMDB)(ekşi), Henry Golding (IMDB), Tom Wu (IMDB)(ekşi), Chidi Ajufo (IMDB), Hugh Grant (IMDB), Simon R. Barker (IMDB), Eddie Marsan (IMDB), Jason Wong (IMDB), John Dagleish (IMDB), Jordan Long (IMDB), Lily Fraser (IMDB), Gershwyn Eustache Jnr (IMDB), Samuel West (IMDB), Geraldine Somerville (IMDB), Eliot Sumner (IMDB), Franz Drameh (IMDB), Chris Evangelou (IMDB), James Warren (IMDB), Sean Sagar (IMDB), Bugzy Malone (IMDB), Tom Rhys Harries (IMDB), Danny Griffin (IMDB), Max Bennett (IMDB), Eugenia Kuzmina (IMDB), Bruce Chong (IMDB), Ashley McGuire (IMDB), George Asprey (IMDB), Shanu Hazzan (IMDB), Jack Jones (IMDB), Sammy Williams (IMDB), Ryan Dean (IMDB), Guy List (IMDB), Marvin Campbell (IMDB), Will Mackay (IMDB), Matt Sherren (IMDB) >>devamı>>

The Gentlemen ' Filminin Konusu :
The Gentlemen, kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen bir adamın hikayesini konu ediyor. Londra’da kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen Mickey Pearson, ailesi ile birlikte Amerika’ya dönmeyi planlar. Kendisine yeni bir hayat kurmayı planlayan Mickey, işlerini devretmek için ünlü bir milyarder olan Matthew ile anlaşır. Bu sırada Mickey, yıllardır gözünden sakındığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Özel dedektif olan Fletcher ise yıllardır peşine düştüğü Mickey’nin işlediği suçları ortaya çıkarmanın derdindedir. Kendisini türlü entrikaların içinde bulan Mickey, planladığı gibi işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir?


 • "24 ocak 2020'de vizyona girecek olan film.oyuncular: hugh grant, kate beckinsale, click, contraband, henry golding, jeremy strong, colin farrell.www.imdb.com"
 • "bu yil film sezonu cok mubarek geciyor masallah.guy ritchie yemesin icmesin lutfen sadece film ceksin, lutfen.kadroyu gectim afisi bile nabiz yaptiriyor."
 • "official trailer 2"
 • "fragmanını izlerken bile insanın çığlık atası geliyor mutluluktan. of of of."
 • "24 şubat'ta vizyona girecek olan suç draması."
Facebook Yorumları
 • comment image

  "masal canavarları" diye çevrilse de "the gentlemen"dır kesinlikle onlara yakışan, sessizlik nasıl korkutur adamı, al da gözüne sok.. rüya görür gibi izlendi zira bu bölüm; kendileri hush oluyorlar, buffy hepsini patlattı ama izlediğim en fena şeylerden biriydi..


  (charlottesometimes - 21 Kasım 2002 23:22)

 • comment image

  grand tuvalet giyinip, sokağa yerden yüksek oynamaya çıkan, pek kibar, narin, zarif, çıtkırıldım çocuklar..
  gözümün önünde uçtular yahu, git başka yerde uç bre mendebur.. yürek söken seni, pandora'nın zamazingosunu da almış eline, uçuyor fış fış.. pilot musun sen evlâdım? pilot olan benim.. pillottum ben, pillot..
  fingirdek raziye*..


  (atlantisten gelen zekiye - 22 Kasım 2002 13:05)

 • comment image

  buffy the vampire slayer dizisinin en güzel bölümlerinden biri olan hush'ın kültleşmiş kötü adamları. görünüşleri, karakterleri ve davranışları oldukça açık politik mesajlar içerir.
  ayrıca dizinin dvd'sindeki bir ropörtajda joss whedon çocukken nosferatu'yu izleyip çok etkilendiğini ve the gentlemen'in tiplerini nosferatu'dan aldığını söyler.


  (fantom slx - 4 Ağustos 2004 10:18)

Yorum Kaynak Link : the gentlemen