Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2020 Çarşamba, Yapım Yılı : 2020
Türü                : Aksiyon,Cinayet
Taglar             : ilaçlar,britishwit,mob hitman,gangster,Flashbackler
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Miramax
Yönetmen       : Guy Ritchie (IMDB)
Senarist          : Guy Ritchie (IMDB),Guy Ritchie (IMDB),Ivan Atkinson (IMDB),Marn Davies (IMDB)
Oyuncular      : Matthew McConaughey (IMDB)(ekşi), Charlie Hunnam (IMDB), Michelle Dockery (IMDB)(ekşi), Jeremy Strong (IMDB)(ekşi), Colin Farrell (IMDB)(ekşi), Henry Golding (IMDB), Hugh Grant (IMDB)(ekşi), Jason Wong (IMDB), Chris Evangelou (IMDB), Eliot Sumner (IMDB), Chloe Arrowsmith (IMDB), Brittany Ashworth (IMDB), Russell Balogh (IMDB), Simon. R. Barker (IMDB), Steve Barnett (IMDB), Alex Batareanu (IMDB), Max Bennett (IMDB), Elle Black (IMDB), Mike Bodnar (IMDB), Bruce Chong (IMDB), Danny Griffin (IMDB), Togo Igawa (IMDB), James Warren (IMDB), Jack Jones (IMDB), Eugenia Kuzmina (IMDB), Jordan Long (IMDB), Serhat Metin (IMDB), Lyne Renee (IMDB), Chidi Ajufo (IMDB), Rubens Saboia (IMDB), Jon Xue Zhang (IMDB), Jason Lines (IMDB), Samuel West (IMDB), Tom Rhys Harries (IMDB), Amor Evans (IMDB), George Asprey (IMDB), Ned Campbell (IMDB), Steve Saunders (IMDB), Mark Rathbone (IMDB), Andy Cheung (IMDB) >>devamı>>

The Gentlemen (~ The Gentleman) ' Filminin Konusu :
Filmde Matthew McConaughey ot imparatorluğu kurmuş ancak artık emekli olmak isteyen bir iş adamına hayat veriyor. Hikayedeki diğer karakterler ise McConaughey’in düzenine ya burnunu sokuyor ya da yardımcı oluyor. Michelle Dockery McConaughey’in eşini, Henry Golding Vietnamlı bir gangsteri, Hugh Grant McConaughey’in gizlice fotoğraflarını çeken ve ona şantaj yapmaya çalışan bir fotoğrafçıyı ve Colin Farrell da karma dövüş sanatları dövüşçülerini eğiten Coach adında bir adamı oynuyor.


 • "24 ocak 2020'de vizyona girecek olan film.oyuncular: hugh grant, kate beckinsale, click, contraband, henry golding, jeremy strong, colin farrell.www.imdb.com"
 • "bu yil film sezonu cok mubarek geciyor masallah.guy ritchie yemesin icmesin lutfen sadece film ceksin, lutfen.kadroyu gectim afisi bile nabiz yaptiriyor."
 • "official trailer 2"
 • "fragmanını izlerken bile insanın çığlık atası geliyor mutluluktan. of of of."
 • "24 şubat'ta vizyona girecek olan suç draması."
Facebook Yorumları
 • comment image

  "masal canavarları" diye çevrilse de "the gentlemen"dır kesinlikle onlara yakışan, sessizlik nasıl korkutur adamı, al da gözüne sok.. rüya görür gibi izlendi zira bu bölüm; kendileri hush oluyorlar, buffy hepsini patlattı ama izlediğim en fena şeylerden biriydi..


  (charlottesometimes - 21 Kasım 2002 23:22)

 • comment image

  grand tuvalet giyinip, sokağa yerden yüksek oynamaya çıkan, pek kibar, narin, zarif, çıtkırıldım çocuklar..
  gözümün önünde uçtular yahu, git başka yerde uç bre mendebur.. yürek söken seni, pandora'nın zamazingosunu da almış eline, uçuyor fış fış.. pilot musun sen evlâdım? pilot olan benim.. pillottum ben, pillot..
  fingirdek raziye*..


  (atlantisten gelen zekiye - 22 Kasım 2002 13:05)

 • comment image

  buffy the vampire slayer dizisinin en güzel bölümlerinden biri olan hush'ın kültleşmiş kötü adamları. görünüşleri, karakterleri ve davranışları oldukça açık politik mesajlar içerir.
  ayrıca dizinin dvd'sindeki bir ropörtajda joss whedon çocukken nosferatu'yu izleyip çok etkilendiğini ve the gentlemen'in tiplerini nosferatu'dan aldığını söyler.


  (fantom slx - 4 Ağustos 2004 10:18)

Yorum Kaynak Link : the gentlemen