Süre                : 1 Saat 54 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Ağustos 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Heyecanlı
Taglar             : kurtarmak,Kadınlar,camera shot from inside a refrigerator,Erkek,oğlan
Yönetmen       : Navot Papushado (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Navot Papushado (IMDB)(ekşi),Ehud Lavski (IMDB)
Oyuncular      : Karen Gillan (IMDB)(ekşi), Joanna Bobin (IMDB), Freya Allan (IMDB), Lena Headey (IMDB)(ekşi), Ed Birch (IMDB), Paul Giamatti (IMDB)(ekşi), Ralph Ineson (IMDB), Adam Nagaitis (IMDB)(ekşi), David Zimmerschied (IMDB), Carla Gugino (IMDB), Angela Bassett (IMDB), Michelle Yeoh (IMDB), Samuel Anderson (IMDB), Mai Duong Kieu (IMDB), Michael Smiley (IMDB), Jack Bandeira (IMDB), David Burnell IV (IMDB), Ivan Kaye (IMDB), Anita Olatunji (IMDB), Matthias Dittmer (IMDB), Joshua Grothe (IMDB), Hannes Pastor (IMDB), Billy Buff (IMDB), Lee Huang (IMDB), Chloe Coleman (IMDB), Luka Omoto (IMDB), Jonathan Failla (IMDB), Michael Behrens (IMDB), Ahmed Chaer (IMDB), Robert Maaser (IMDB), Maik Müller (IMDB), Ronnie Paul (IMDB), Konstantin Widjaja (IMDB)

Gunpowder Milkshake ' Filminin Konusu :
Barut Kokteyli, bir suikastçı olmasının ardından küçük bir kızı korumak için zorlu bir mücadeleye girişen Sam'in hikayesini konu ediyor. Sam, annesi bir suikastçi olan 12 yaşında bir çocuktur. Annesi Scarlet yüksek düzey bir suikastçi olarak görev yapıyordur ve kızı Sam'i terk etmek zorunda bırakılır. Annesinin çalıştığı acımasız şirket tarafından büyütülen Sam, yetişkin olunca da annesi gibi ölümcül bir suikastçı olur. Bir görev sırasında ortada kalan 8 yaşındaki bir kıza sahip çıkan Sam, kızı koruyabilmek için gücünü çalıştığı örgütü yok etmekte kullanmak zorunda kalır.


 • "fragmanını seyrettim ve "john wick'in kadın versiyonu" demek için ekşi'ye girdim. bir de baktım ki denmiş zaten. demek ki bana öyle gelmiş değil, gerçekten öyle."
 • "yine netflix copu cikti malesef. 20 dk izlemeye dayanamadim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk fragramı düşen john wick kadın versiyonu film. yine gizli kulüpler, arka kapılardan geçilen odalarda silah alışverişleri, her zamanki gibi başrolümüzün arasının bozuk olduğu ama başı sıkışınca gideceği psikopat ebeveyni, otobüs dolusu kötü adamın cep telefonu mesajıyla ölüm emri almaları. yanlış kişiye bulaştınız replikleri.

  aslında bu olaylar shoot them up filminde veya kick ass filminde güzeldi. şehrin azizlerinde ve john wick de zirveye çıktı. neydi zirveye çıkan? az sayıda veya tek olan yüksek kabiliyetli iyi insanlar kötüler ordusuna karşı savaşıyorlar. tamam yeter, hadi yetmedi noone filmi de güzeldi e ama artık amk yeter. kapitalizm sen sevilen bir şeyi bu kadar sömürmek zorundasın tamam da o noktayı geçtik.


  (degirmenderedeki smokinli adam - 25 Mayıs 2021 13:02)

 • comment image

  fragmanını seyrettim ve "john wick'in kadın versiyonu" demek için ekşi'ye girdim. bir de baktım ki denmiş zaten. demek ki bana öyle gelmiş değil, gerçekten öyle.


  (earendill - 27 Mayıs 2021 08:25)

 • comment image

  john wick var, hutch mansell var, neden bir tane de kadın suikastçimiz yok deyip çekilmiş, içersine yer yer girl power klişeleri serpiştirilmiş aksiyon-macera-gerilim filmi.

  aslında senaryo daha geniş bir yelpazede sunulsaydı, bir seri şeklinde devam etseydi daha güzel olabilirdi.

  puanım: 6

  --- spoiler ---

  lena headey dudak dolgusu mu yaptırdı anlayamadım.

  ---
  spoiler ---


  (element eighty - 18 Temmuz 2021 21:03)

 • comment image

  çocukken bi arkadaşımın babası handycam almıştı. şimdiki gibi herkeste cepp telefonu yok tabi, o yüzden ilk kez kamera görüyorduk. biz de sevdiğimiz filmlerin sevdiğimiz sahnelerini önce izler sonra da aynen taklit edip filme çekerdik. se7en, fight club falan.

  işte bu filmde aynen böyle. hayatlarında ilk kez kamera gören ergenlerin sevdikleri bi filmi taklit etme çabası gibi. hangi filmin taklit edildiği de zaten önceki entry lerde yazılmış.


  (kemikbey - 17 Temmuz 2021 23:04)

 • comment image

  sözlük yorumlarına aldanarak izlediğim ve sonunda hayatımdan yaklaşık 2 saatin boşa gitmesine sebep olan bir film. 18 yaşında falan olsaydım, bin küsür film-dizi falan izlememiş olsaydım belki beğenirdim, bilemedim.


  (castor troy - 4 Eylül 2021 23:08)

 • comment image

  evet biraz da ben john wick' in kadın versiyonu yazmaya geldim. e ama harbiden öyle.. bu tarz filmler bana samimi gelmiyor. özgün bir iş olsa okey diyelim "yeaah girl power" ama bu tarz yapımlar olmuyor işte. neyse başrolde bir ablamız var bunun annesi ( shame abla) kral tetikçilerden. bir olaylara karışıyor sonra wınn 15 yıl yok. bizim genç kıza da bir iş geliyor kim var kim yok öldürüyor. meğer yanlış adamları öldürmüş ama bence orada bir katakulli bir şey var. sonra öyleydi böyleydi intikamdı anne kız buluşması derken izliyoruz. son sahnedeki müzik ve çatışmaları sahneleri hoştu. onun dışında benim filme puanım 5,8/10 ( yes imdb ile aynı). kadın gücü yaşasın tarzında yapımları seviyorsanız neden olmasın diyerek iyi seyirler diliyorum.


  (tirivirisler - 28 Temmuz 2021 18:14)

 • comment image

  filmin tonu çok kafa karıştırıcıydı. bi şakalı bi çok ciddi böyle stabil bir mod'da izleyemedim filmi. evet bayağı whon jick yapmışlar, hiç mi özgün fikriniz yok arkadaş. bir çok sahne eğreti duruyor gibiydi. karen gillan ve chloe coleman (küçük kız oynayan. özellikle bu kardeşimiz) çok iyiydi bence ama yetmedi işte. diğer oyuncular da iyi denebilir ama diyaloglar ve senaryo çok tırttı.

  neyse filme puanım 5/10.


  (mr reboot - 6 Ağustos 2021 18:23)

Yorum Kaynak Link : gunpowder milkshake