Süre                : 1 Saat 40 dakika
Çıkış Tarihi     : 29 Eylül 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Drama,Heyecanlı
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Ways & Means , Neighborhood Watch , Lila 9th Productions
Yönetmen       : Kevin Phillips (IMDB)
Senarist          : Ben Collins (IMDB),Luke Piotrowski (IMDB)
Oyuncular      : Owen Campbell (IMDB)(ekşi), Charlie Tahan (IMDB), Elizabeth Cappuccino (IMDB), Amy Hargreaves (IMDB)(ekşi), Max Talisman (IMDB), Sawyer Barth (IMDB), Adea Lennox (IMDB), Ethan Botwick (IMDB), Philip H. Ashley (IMDB), Anni Krueger (IMDB), Justin Rose (IMDB), Kortnee Simmons (IMDB), Samantha Jones (IMDB), Hayden Skigen (IMDB), Alfredo Romeo Suarez (IMDB), Lorenzo Beronilla (IMDB), Nicole Emmons (IMDB), Julianna Austin (IMDB), Michael Henshaw (IMDB), Bettina Skye (IMDB), Rachel Lennox (IMDB), Rory J. Roche (IMDB), Muffy Haggerty (IMDB), Eric Salamone (IMDB), Casey Sullivan (IMDB), Reese Peters (IMDB), Ernie Bonelli Jr. (IMDB), Dale Wolfield (IMDB), Bern Cohen (IMDB), Jeffrey Alan Solomon (IMDB), Melanie Capparelli (IMDB), Mick Coleman (IMDB), Cole Connell (IMDB), Rupie Keil (IMDB), Rock Ryan (IMDB), Sarah Soltish (IMDB), Gabrielle Vuillaume (IMDB)

Super Dark Times (~ Tempos Obscuros) ' Filminin Konusu :
Super Dark Times is a movie starring Owen Campbell, Charlie Tahan, and Elizabeth Cappuccino. Teenagers Zach and Josh have been best friends their whole lives, but when a gruesome accident leads to a cover-up, the secret drives a...


 • "official trailer."
Facebook Yorumları
 • comment image

  36. istanbul film festivali'nin en akılda kalan filmlerinden biri. 90 'lar fonunda çok güzel işlenmiş bir cinayet filmi. kurgusuyla mekansal ve zamansal anlatım örgüsüyle inanın oldukça başarılı sayılabilecek bir film. sonlara doğru olay orgusunde anlatım dilinde bir sıkıntı oluşuyor ama bu filmin başarısını çok da gölgeler cinsten değil. 90 ların atmosferini özleyenler geçmiş zamana bir gezinti yapmak ve üstüne iyi çekilmiş iyi kurgulanmış bir film izlemek isteyenler kaçırmasın. bu film bu seneki festivalin bonusuydu. ortalama bir film beklerken bu kadar iyi olabileceğini sanirim kimse tahmin etmemişti.


  (mimiko - 31 Ağustos 2017 04:58)

 • comment image

  36. istanbul film festivali kapsamında izleme şansı bulduğumuz arkadaşlık, ergenlik ve cinayet ekseninde geçen bir gençlik filmi.

  görüntü yönetmeni kevin phillips’in yönettiği ilk film imiş aynı zamanda.

  harika görüntüler ve performanslar vardı. festival filmleri genel olarak hep beklentiyi karşılar ama bazen böyle ekstra iyi filmler de olabiliyor.

  resmi tanıtımı da da şöyle:

  premiered at the rotterdam film festival’s bright future section in february, super dark times is a story of friendship, guilt, suspicion, and youth, set in the 1990s– a time before the internet, cellphones and social media. set in a small american town, super dark times tells the story of zach and josh, two teenagers who’ve been best friends since childhood. their lives have been largely uneventful, until their friend daryl is accidentally killed. panicked, the boys hide the body and swear one another to secrecy, but the emotional distance between them might well be insurmountable. the debut feature of well-known cinematographer kevin phillips is a stylish american indie, strikingly shot, with vivid performances.


  (carriebradshaw - 7 Nisan 2017 11:34)

Yorum Kaynak Link : super dark times