Süre                : 1 Saat 42 dakika
Çıkış Tarihi     : 08 Temmuz 2017 Cumartesi, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Animasyon,Macera,Aile,Fantazi
Taglar             : witch,broomstick,flower,anime,magic
Ülke                : Japan
Yapımcı          :  Amuse , Chukyo TV , D.N. Dream Partners
Yönetmen       : Hiromasa Yonebayashi (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Mary Stewart (IMDB)(ekşi),Riko Sakaguchi (IMDB)(ekşi),Hiromasa Yonebayashi (IMDB)(ekşi),David Freedman (IMDB),Lynda Freedman (IMDB)
Oyuncular      : Hana Sugisaki (IMDB), Ryûnosuke Kamiki (IMDB), Yûki Amami (IMDB), Fumiyo Kohinata (IMDB)(ekşi), Hikari Mitsushima (IMDB), Jirô Satô (IMDB), Ken'ichi Endô (IMDB)(ekşi), Eri Watanabe (IMDB), Shinobu Ôtake (IMDB), Louis Ashbourne Serkis (IMDB), Morwenna Banks (IMDB), Ruby Barnhill (IMDB), Lynda Baron (IMDB), Ewen Bremner (IMDB), Jim Broadbent (IMDB), Teresa Gallagher (IMDB), Rasmus Hardiker (IMDB), Rebecca Kidd (IMDB), Kate Winslet (IMDB)

Meari to majo no hana (~ Mary and the Witch's Flower) ' Filminin Konusu :
Meari to majo no hana is a movie starring Hana Sugisaki, Ryûnosuke Kamiki, and Yûki Amami. Based on "The Little Broomstick" by Mary Stewart, a strange flower grants a girl magic powers.

Facebook Yorumları
  • comment image

    yapımcı yönetmen ghibli ekolünden geldiği için görsel bir anime şenliği yaşatacak gibi dursa da konunun japonlara has anime konusu olmaması ve yaban ellerden alınması nedeni ile diğer orijinal ghibli konulu olmayan eserleri gibi hmm pff dedirtebilmesi yüksek ihtimal. tabii sadece fragmana bakarak yargılamamak gerekiyor ama bir mononoke hime ya da majoo no takkyuubin olmayacağı kesin. belki karigurashi no arietty tandansında bir şey olur. neyse bekleyelim ve görelim.


    (akira - 22 Mayıs 2017 18:28)

Yorum Kaynak Link : meari to majo no hana