Süre                : 1 Saat 32 dakika
Çıkış Tarihi     : 13 Nisan 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Fantazi,Korku,Heyecanlı
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Maven Pictures , Film i Väst , Filmgate Films
Yönetmen       : Fritz Böhm (IMDB)
Senarist          : Fritz Böhm (IMDB),Florian Eder (IMDB)
Oyuncular      : Liv Tyler (IMDB), Brad Dourif (IMDB)(ekşi), Bel Powley (IMDB)(ekşi), James Le Gros (IMDB)(ekşi), Mike Faist (IMDB), Kelly Lamor Wilson (IMDB), Troy Ruptash (IMDB), Patrick M. Walsh (IMDB), Frank Deal (IMDB), Charlotte Ubben (IMDB), Brian Donahue (IMDB), Keenan Jolliff (IMDB), Julia Rusatsky (IMDB), Bhavesh Patel (IMDB), Collin Kelly-Sordelet (IMDB), Trevor E. Dickerson (IMDB), Stephanie Salgado (IMDB), Arlo Mertz (IMDB), Don Hewitt (IMDB), Anastasia Garvey (IMDB), Alina Cho (IMDB), Aviva Winick (IMDB), Alisa Sondak (IMDB), Sebastian Joseph Zimmermann (IMDB)

Wildling (~ Yabani) ' Filminin Konusu :
Doğduğu günden beri 'baba' diye hitap ettiği bir adamla birlikte büyüyen, evinden hiç çıkmayan Anna (Bel Powley), 16 yaşına geldiğinde Şerif Ellen Cooper (Liv Tyler) tarafından kurtarılıp özgürlüğüne kavuşturulur. Evde hapis kaldığı yıllar boyunca dışarıda dolaşan ve çocukları yiyen 'Yabani' adlı bir yaratığın korkusuyla büyüyen Anna için dış dünya tedirginlik vericidir, ancak zaman geçtikçe kendi bedeninde hissettiği değişimler, çok daha korkunç başka gerçeklerin açığa çıkacağının habercisidir.


 • "ing. yabani hayvan."
Facebook Yorumları
 • comment image

  liv tyler'ın oynadığı ve yapımcılığını yaptığı 2018 yapımı film.

  imdb

  fragman

  --- spoiler ---
  film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor. anna, dünyaya geldiğinden beri 'baba' olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde büyütülmüştür ve bu adam, anna'nın kökeniyle ilgili gerçeği ondan saklamak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. anna, polis memuru ellen’ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, çok geçmeden genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. normal hayata alışmakta zorlanan anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur.
  ---
  spoiler ---


  (well cooked - 14 Nisan 2018 04:58)

Yorum Kaynak Link : wildling