IMDB Puanı   : 5,5
Oy Sayısı         : 4.576
Süre                : 1 Saat 32 dakika
Çıkış Tarihi     : 13 Nisan 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Fantazi,Korku
Taglar             : Elektrik şoku,lighting a match,Manipülasyon,Yaratık özelliği,kar
Ülke                : USA
Yönetmen       : Fritz Böhm (IMDB)
Senarist          : Fritz Böhm (IMDB),Florian Eder (IMDB)
Oyuncular      : Liv Tyler (IMDB), Brad Dourif (IMDB)(ekşi), Bel Powley (IMDB)(ekşi), James Le Gros (IMDB)(ekşi), Mike Faist (IMDB), Kelly Lamor Wilson (IMDB), Troy Ruptash (IMDB), Patrick M. Walsh (IMDB), Frank Deal (IMDB), Charlotte Ubben (IMDB), Brian Donahue (IMDB), Keenan Jolliff (IMDB), Julia Rusatsky (IMDB), Bhavesh Patel (IMDB), Collin Kelly-Sordelet (IMDB), Trevor E. Dickerson (IMDB), Stephanie Salgado (IMDB), Arlo Mertz (IMDB), Don Hewitt (IMDB), Anastasia Garvey (IMDB), Alina Cho (IMDB), Aviva Winick (IMDB), Alisa Sondak (IMDB), Sebastian Joseph Zimmermann (IMDB)

Wildling (~ Yabani) ' Filminin Konusu :
Genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiren film ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor. Anna, dünyaya geldiğinden beri 'Baba' olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde büyütülmüştür ve bu adam, Anna'nın kökeniyle ilgili gerçeği ondan saklamak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Anna, polis memuru Ellen’ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, çok geçmeden genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. Normal hayata alışmakta zorlanan Anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur.


 • "ing. yabani hayvan."
Facebook Yorumları
 • comment image

  liv tyler'ın oynadığı ve yapımcılığını yaptığı 2018 yapımı film.

  imdb

  fragman

  --- spoiler ---
  film, genç bir kızın büyüme hikayesi ile kurt adam efsanesini birleştiriyor ve ortaya korkutucu bir deneme çıkartıyor. anna, dünyaya geldiğinden beri 'baba' olarak bildiği bir adam tarafından toplumdan uzak bir şekilde büyütülmüştür ve bu adam, anna'nın kökeniyle ilgili gerçeği ondan saklamak için elinden gelen her şeyi yapmıştır. anna, polis memuru ellen’ın koruması altında gerçek dünyaya adım attığında, çok geçmeden genç kızın sıradanlıktan çok uzak olduğu anlaşılacaktır. normal hayata alışmakta zorlanan anna, bir yandan içinde artmakta olan kana susamışlık hissiyle savaşırken, bir yandan da kendini vahşi doğaya çekilirken bulur.
  ---
  spoiler ---


  (well cooked - 14 Nisan 2018 04:58)

Yorum Kaynak Link : wildling