Süre                : 1 Saat 33 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Temmuz 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : casus,Mossad,İsrail,Batı Almanya,Suriye
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Cover Films , H Films , Marcys Holdings
Yönetmen       : Daniel Zelik Berk (IMDB)
Senarist          : Daniel Zelik Berk (IMDB),Samantha Newton (IMDB)
Oyuncular      : Jonathan Rhys Meyers (IMDB)(ekşi), Olivia Thirlby (IMDB)(ekşi), John Hurt (IMDB)(ekşi), Navid Negahban (IMDB), Jürgen Prochnow (IMDB)(ekşi), Tsahi Halevi (IMDB), Wolf Kahler (IMDB), Igal Naor (IMDB)(ekşi), Neta Riskin (IMDB), Shani Aviv (IMDB), Selva Rasalingam (IMDB), Aki Avni (IMDB), Ben Affan (IMDB), Hassani Shapi (IMDB), Herzl Tobey (IMDB), Luisa Guerreiro (IMDB), Anas El Baz (IMDB), Sara von Schwarze (IMDB), Hamza Kadri (IMDB), Gem Carmella (IMDB), Mekki Kadiri (IMDB), Hartmut Volle (IMDB), Jonathan Ledbury (IMDB), Ari Thomas (IMDB)

Damascus Cover (~ Missão Síria) ' Filminin Konusu :
Damascus Cover is a movie starring Jonathan Rhys Meyers, Olivia Thirlby, and John Hurt. A spy navigates the precarious terrain of love and survival during an undercover mission in Syria.


 • "emevi camisinde namaz kilma hayalleri kuranlara kapak niteligindedir."
 • "esad suriyesinin eski huzurlu günlerine adım adım döndüğünü gösteren etkinlik.suriye'yi bir islamofaşist diktatörlük haline getiremeyeceksiniz."
 • "suudi kafası hayaliyle yaşayan vahabi, selefi pisliklerin zoruna giden güzel görüntülerdir.gerçekten de i love damascus..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  suriye cumhuriyeti'nin başkenti şam'da düzenlenen, avrupa ayarında etkinlik.

  esad suriyesinde insanlar mutlu ve huzurlu. kutsal din duygularını siyasi amaç ve beklentilerine ulaşmak için kullanan teröristler suriye'nin içine ederken, esad suriyesinde insanlar mutlu ve huzurlu.

  bir şam'daki hayata bak, bir de rakka'daki islami hayata bak.

  esad sadece bir figür. esad bu milyonları temsil ediyor. orta doğu'da köle olmak istemeyen, insan gibi yaşamak isteyen milyonlar var.

  şu görüntüleri izleyin, valla yazılar olmasa orası şam mı, yoksa bir batı başkenti mi anlamazsınız. türkiye'den daha ileri bir manzara. türkiye'de taksim'de şunu yapmak istesen başta devlet izin vermez, hadi devlet izin verse, devlet önlem almaz ve zamanında silah gönderilen ışid gelir patlatır event'ı. yani türkiye'de bunu yapamaz. avrupa ayarında bir manzara bu.

  https://www.youtube.com/watch?v=x8wc5lh7irk


  (xspace - 16 Ekim 2016 11:20)

 • comment image

  savaşın fitili ateşlenmeden önce dünya huzur indeksinde 75 ile 92. sıra arasında olan ülkenin eski günlerine dönüş sinyalleri verdiğini gösteren etkinlik.
  türkiye küresel huzur indeksinde 110. sıradan yukarı çıkamamış ve şuanda da 163 ülke arasında 145. sırada.
  daha önce de dediğim gibi esad ülkesinin bölünmesi karşılığında ne kadar işe yaramaz tip varsa bize kitleyip kendisi, eğitimli kesim ile şam'da refah içinde yaşamaya devam ediyor.
  bunu istese yapamazdı. ama bir anda en az 3 milyon ise yaramaz adamı ülkeden gönderme fırsatı buldu ve kullandı.
  arkasında da gerçekten dürüst, hesap yaparken bile müttefik devletlerini satmayan rusya'yı aldı. rusya da hakikaten bir defa bile geri adım atmadı ve hep korudu.
  'topraaaaak' gibi bir saplantısı olmadığı için de herşey onun istediği gibi gitti.


  (ffmvain - 16 Ekim 2016 11:38)

 • comment image

  esad suriyesinin eski huzurlu günlerine adım adım döndüğünü gösteren etkinlik.

  suriye'yi bir islamofaşist diktatörlük haline getiremeyeceksiniz.


  (xspace - 16 Ekim 2016 11:43)

 • comment image

  esad'ı demokrasi perspektifinden eleştirenlerin, esad'a karşı sunduğu alternatiflere bakalım mı?

  ahrar şam, el nusra, ışid...

  demokrasi ve refah için esad'ın yaptıkları yetmez diyenlerin, demokrasi alternatiflerine bakar mısın!

  soralım bu demokrasicilik oynamayı seven arkadaşlara.

  çoluğun çocuğun şam'da bu meydanda mı yaşasın istersin, rakka'da mı?

  tanım: mezhepçi teröristleri üzen event.


  (xspace - 16 Ekim 2016 11:50)

 • comment image

  suudi kafası hayaliyle yaşayan vahabi, selefi pisliklerin zoruna giden güzel görüntülerdir.

  gerçekten de i love damascus...


  (kuntz 31 - 16 Ekim 2016 13:16)

 • comment image

  ışidli, el nusralı, ösolu canilerin öldürdüğü insanları ve yaptığı katliamları görmezden gelerek esad'a "yüzbinleri öldürmüş katil" yaftası yapıştıranların anlamadığı güven ve neşe dolu etkinlik.

  bu kimseler suriye'yi kendi ülkesinin emperyalist güçleri arkasına alarak karıştırdığını bilmez, esas kendi ülkesindeki sorumluların yüzünden yüzbinlerce insanın öldüğünü kabul etmek istemez ve suçu "zalim esed'e" atar.

  suriye'deki güzel insanların tüm olumsuzluklara rağmen bir araya gelebileceğini ve içlerindeki umudu koruyabildiklerini göstermiş ve aynı zamanda içimizdeki vahabi boklarını da yüzeye çıkarmış güzel etkinliktir.


  (thesmileofjeb - 16 Ekim 2016 13:25)

 • comment image

  -mülteci kürtlerin ülkeye olan sorumluluklarını yerine getirmek istemedikleri için kendi istekleriyle kimlik almadıklarını bilmeyenlerin,

  -sünnileri değil de vatanını satan teröristlerin ve destekçilerinin eşşek cennetine göndildiğini bilmeyenlerin,

  -hergün görüştüğüm lazkiyeli, şamlı, halepli internet arkadaşlarımızın olduğunu bilmeyip suriye'de internetin yasak olduğunu sananların,

  -tek hata olarak göreceğim tek parti sisteminin (ki mecliste 2 tane sol parti daha vardı suriye'de) savaş başlar başlamaz reformlar doğrultusunda kaldırıldığını ve yasada baas partisi ülkedeki tek yönetim partisidir ibaresi olan 8. maddenin artık olmadığını, birkaç partinin daha kurulduğunu ve seçimlere girdiğini (dinci partilere yasak halen var ki en doğrusu) bilmeyenlerin zorun giden,

  -rakka'daki rezil ortamı sevip şam'daki medeni görüntüleri görünce sinirden salyaları akanların eleştirdiği, beğenmediği birkaç gündür devam eden etkinlik.

  suriye kafa kesen dincilerden arınınca işte böyle güzel olacak. katılanlara selam olsun...

  edit: cevap verdiğim selefi kafalı güya yazdıklarıma cevap vermiş. kürtler, internet ve hama konusunda. ironi yaparak cevap vermiş ama evet aynen öyle şeyler oldu/oluyor suriye'de. o değil de daha düne kadar suriye'nin başkentini bilmeyenler bize suriye'yi öğretmeye kalkıyorlar. fikir babaları adem özköse, hakan albayrak ve fatih tezcan. komediye gel.


  (kuntz 31 - 16 Ekim 2016 13:48)

 • comment image

  yine kafaları karıştırmış event.

  arkadaşlar evet esed seçimle başa gelmedi ama gözden kaçırdığımız bir nokta var!

  laikliğin, demokrasinin, çağdaşlığın diktası, sultası, mahalle baskısı olmaz!

  laik rejim, demokratik sistem senin kafanı kesmez, turbanlisin diye sana tecavüz etmez, ramazanda durakta sigara yaktı diye kadın dovmez. en fazla seni hasemayla havuza almaz. yani seçimle gelmemiş laik seçimle gelmiş ve demokrasinin açıklarını kullanarak demokrasinin ırzına geçmek isteyen dindardan yegdir.

  daha da anlamayana basit bir örnek almanya laik ve demokratik hukuk devletidir orada müslümanlar halal sertifikalı kasap açar ve vergisini ödedikten sonra kimse onu rahatsız etmez. peki bir islam ülkesinde bir hristiyan kasap rahatsız edilmeden domuz eti satabilir mi?


  (hatasizcoololmaz - 17 Ekim 2016 11:58)

 • comment image

  beş senedir iç savaş olan bir ülkenin başkentinde yapılmış etkinlik.

  bu beş sene içerisinde şam ne ciddi bir saldırı aldı, ne de rakka gibi bok çukurunun içine düştü. kendini hâlâ dünya lideri, ortadoğunun en istikrarlı ve güvenli ülkesi, ekonomisini almanya'dan bile iyi sanan güya savaş içerisinde olmayan türkiye'nin başkentinde ise sadece altı ayda üç tane çok ciddi katliam yaşandı.

  bugün ankara'da şöyle bir etkinliği "havaya uçar mıyız?" sorusu kafaları kurcalamadan düzenleyemezsiniz. daha yeni iki adet canlı bomba haymana'da yakalandı, pek çok kişi ve devlet türkiye'yi ankara'da olabilecek yeni bir katliam için dört bir yandan uyarıp duruyor. sadece suriye'nin değil ortadoğu ve kafkasların ne kadar kafayı sıyırmış manyağı varsa; ankara'da, istanbul'da, antep'te cirit atıyor. suriye'deki gibi topyekun bir operasyon da yok. var olan operasyonlarda da inanılmaz bir başarı göstergesi olarak militanlar davutoğlu'nu haklı çıkarırcasına polisi, özel harekatı görür görmez kendilerini havaya uçuruyor.

  ben/biz ankara'da kurbanlık koyun gibi bir sonraki patlamayı beklerken adı lazım değil bir ülkenin de şam'da cuma namazı kılma uğruna desteklediği iç savaşın ortasında insanlar dans edebiliyor. şam'da cuma namazı kılamadılar da sayelerinde ankara'da cenaze namazları eksik olmuyor.


  (mickey isedi - 17 Ekim 2016 23:43)

Yorum Kaynak Link : i love damascus