Çıkış Tarihi     : 06 Eylül 2006 Çarşamba, Yapım Yılı : 2006
Türü                : Komedi,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Impact Zone Productions , Sony Pictures Television
Yönetmen       : James Widdoes (IMDB)(ekşi), Rob Schiller (IMDB)(ekşi), Ted Wass (IMDB)(ekşi), Josh Goldsmith (IMDB), Joely Fisher (IMDB)(ekşi), Henry Chan (IMDB), Gary Halvorson (IMDB), Gil Junger (IMDB), Ken Whittingham (IMDB), Jason Alexander (IMDB), Rusty Colemon (IMDB), Madeline Cripe (IMDB)
Senarist          : Josh Goldsmith (IMDB),Cathy Yuspa (IMDB)(ekşi),Michael Hobert (IMDB)(ekşi),Alex Barnow (IMDB),Marc Firek (IMDB),DJ Nash (IMDB),Ilana Wernick (IMDB),Vijal Patel (IMDB),Steve Skrovan (IMDB),Patricia Carr (IMDB),Lara Olsen (IMDB),David S. Rosenthal (IMDB),Tim Hobert (IMDB),Dean Lorey (IMDB),Kevin Rooney (IMDB),Janis Hirsch (IMDB),Frank Sebastiano (IMDB),Alan J. Higgins (IMDB),Nick Bakay (IMDB),Don Reo (IMDB),Rodney Barnes (IMDB),Alyson Fouse (IMDB),Charlie Hornsby (IMDB),J.J. Wall (IMDB),Royale Watkins (IMDB),Kathy Giangregorio (IMDB),Clay Lapari (IMDB),Angela Nissel (IMDB),Ron Zimmerman (IMDB),Dave Boone (IMDB)
Oyuncular      : Brad Garrett (IMDB), Joely Fisher (IMDB)(ekşi), Kat Foster (IMDB), Eddie Kaye Thomas (IMDB)(ekşi), Timm Sharp (IMDB), J.B. Smoove (IMDB)(ekşi), Martin Mull (IMDB)(ekşi), Kathleen Rose Perkins (IMDB)(ekşi), Kate Micucci (IMDB), Nick Bakay (IMDB), Lindsey Broad (IMDB), Jeremy Guskin (IMDB), Susan Yeagley (IMDB), Tricia Leigh Fisher (IMDB), Kevin Nealon (IMDB), Anthony Anderson (IMDB), Laura Clery (IMDB), Pat Fraley (IMDB), Krysten Ritter (IMDB), Dom Irrera (IMDB), Kym Whitley (IMDB), Myra Turley (IMDB), Alison La Placa (IMDB), Lainie Kazan (IMDB), Margaret Cho (IMDB), Christopher Shea (IMDB), Jerry Lambert (IMDB), Richard Lewis (IMDB), Mayim Bialik (IMDB), Vicki Lewis (IMDB), Parvesh Cheena (IMDB), Jerry Adler (IMDB), Mike Rose (IMDB), Dioni Michelle Collins (IMDB), Joe Manganiello (IMDB), Darryl Sivad (IMDB), Ken Jeong (IMDB), Will Sasso (IMDB), Eddie Hassell (IMDB), Natasha Leggero (IMDB) >>devamı>>

'Til Death (~ Dopóki smierc nas nie rozlaczy) ' Dizisinin Konusu :
'Til Death is a TV series starring Brad Garrett, Joely Fisher, and Kat Foster. A pair of newlyweds move in next door to a veteran married couple of 25 years.


 • "bir obituary parçası."
 • "biri evliliklerinin 12., digeri 8743. gununde olan iki komsu ailenin evlilik maceralarini anlatan bir komedi dizisi. hem de brad garrett ve joely fisher oynuyor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bir kaç sene önce sanırım comedy maxte görüp izlediğim seyirlik eğlenceli komedi. everybody loves raimond'dan polis abinin başrolünde olan, tam bir amerikan komedisiydi ama sanırım bitmiş. bize çok kısa geldiği için her gün iki bölümü üst üste yayınlanıyordu ve sabahları kalkıp onu seyretmek hoşuma gidiyordu. kadının bornoz sabahlığıyla kanepede tv seyredip kahve içmesi, eşi için bir ara tarih kitapları okumaya çalışması, manyak komşuların ilişki anlayışı...* gibi unutmadığım sahneleri* olan dizi.


  (hazreti insan - 11 Ağustos 2010 23:31)

 • comment image

  ilk sezonun sonunda bitmesi gereken, konusu her ne kadar ilgi çekici ve espriye açık olsa da bunu değerlendirememiş vasat bir sitcom. en basitinden "hani bir keresinde şöyle yapmıştık hatırlar mısın" şeklindeki diyaloglardan sonra bir flashback falan koymuş olsalar daha eğlendirici olabilirdi ki böyle diyaloglar da hemen her bölümde geçiyor*.

  bu arada 3. sezonunda senaristler intihar tadında bir hareketle yeni evli komşuları diziden çıkarmıştır. dizi, 3. sezonu devam ederken yayından kalkmıştır, ancak hala yayınlanmayı bekleyen bölümleri mevcuttur ve kanal da kalan bölümleri yayınlayıp onların ratingine göre hareket etmeyi planlamaktadır.

  bir sezon sonraki edit: 3. sezon yayınlanmış bitmiş, hatta 4. sezon da yayınlanmıştır. neyse ki 4. sezon sonunda yayından kalkmasına karar verilmiştir.


  (the best is yet to come - 8 Ocak 2009 21:36)

 • comment image

  brad garret'ın bir lisede tarih öğretmeni olan klasik bir amerikan kocası tiplemesi yaptığı evlilik içi yaşamı ve olayları konu alan komedi dizisi. everybody loves raymond 'un mirasçısı da diyebiliriz...


  (dinosaur - 16 Aralık 2007 08:51)

 • comment image

  çok avantajlı bir altyapıya sahip dizi. eğer iyi kullanılırsa çok sıkı bir sitcom ortaya çıkabilir. (veya çıkmıştır dizi geçmişi hakkında bilgim yok) özellikle evli veya uzun süreli ilişkisi olan çiftlerin keyifle izleyeceği bir dizi.


  (dedicado a deus - 15 Nisan 2007 21:27)

Yorum Kaynak Link : 'til death