• "e3 2017 de tanıtılan ea oyunlarından. brothers a tale of two sonsu yapanlar hazırlamış. grafikler 2017 gerisinde ancak co op olarak fena olmayacak bir oynanış sunacağa benziyor."
 • "orijinal bir yapım olacağa benzeyen prison break simülasyonu."
 • "yanlış anlamadıysam co-op oynamak zorunda olduğunuz oyun. single player yok. iyi yanı couch co-op desteklemesi."
 • "klasik ea şerefsizliği barındıran oyun.demo oynamaya izin veriyor, indirtiyor, fakat oyun içine girince tam sürüme sahip bir kişiden davet almanız gerekiyor diyor.demo indircekler indirmesin boşa."
 • "içerisinde bir tane otisabi bulunduran oyundur"
 • "mükemmel bir oyun. film izler gibi stream'ini izledim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  23 mart 2018 tarihinde çıkış yapacak olan oyun. hapisten kaçış konusunu ele alan, bambaşka karakterlere sahip iki kafadarı yöneteceğimiz bu oyunu tek kişi (singleplayer) oynamak mümkün olmayacak ve online co-op oynasanız dahi splitscreen (bölünmüş ekran) zorunlu olacak. oyun dünyasında böylesi aykırı hareketleri ve farklı olma çabasını destekleyen birisi olarak büyük bir merakla bekliyorum bu oyunu. ign tarafından paylaşılan yaklaşık 27 dakikalık oynanış videosu için:
  tıktık


  (armen yarakyan - 13 Mart 2018 18:27)

 • comment image

  co-op oluşu, hikayesi ve josef fares'ın iddialı konuşmalarını benim açımdan karşılamış bir oyun. daha büyük bütçeyle daha iyi oyunlar yapabilir bu abimiz.
  her şeyden biraz katmaya çalıştıklarından hikayesi dışında şu mekaniği iyi diyebileceğiniz bir şey yok ama yerden yere de vurdurmaz kendisini.
  içine yerleştirdikleri mini oyunları da çok güzel yedirmişler ortamlarına ve yanından geçerken hadi gel bir kapışalım dedirtiyor. kısaca oynaması keyifli bir oyun yapmışlar. 5-6 saat süren bu güzel oyunu yayıncısının ea olmasına rağmen alın/aldırın efenim.

  --- spoiler ---

  en çok hastane kısmını sevdim oyunun (sonu hariç). o geçişler ve oldeuboi göndermesi hoşuma gitti.

  son bölüme kadar beni şaşırtan bir şey olmasa da o son bölüm neydi öyle ya? otur ağla. 2 farklı sonu internetten izlemenizi tavsiye ederim.
  ---
  spoiler ---


  (smasdi - 24 Mart 2018 02:11)

 • comment image

  klasik ea şerefsizliği barındıran oyun.
  demo oynamaya izin veriyor, indirtiyor, fakat oyun içine girince tam sürüme sahip bir kişiden davet almanız gerekiyor diyor.
  demo indircekler indirmesin boşa.


  (lancehor - 25 Mart 2018 12:38)

 • comment image

  5 saatlik bir oynayış sonucunda bitirdiğimiz oyun. oyunun oynanışı çok rahat. ikiye bölünmüş ekran hiç sırıtmıyor hatta bazı yerlede üçe bölündüğü bile oluyor. senaryo da çok başarılı. özellikle oyunun son bölümü çok iyiydi.

  bir kişinin oyunu alması yeterli. ikinci oyuncu, ücretsiz friend pass trial indiricek. oyunu alan kişi oyun içinde invite gönderdiğinda birlikte oynanıyor. tek kişi oynanamıyor zaten.

  tavsiye ederim. parasını hak ediyor. alın oynayın.

  --- spoiler ---

  scarface, old boy, prison break göndermeleri çok hoş olmuş. benim yakalayamadığım göndermeler de vardır.

  ---
  spoiler ---


  (cloudybloody - 30 Mart 2018 23:44)

 • comment image

  oyun bitti. çok güzel olmuş. 5-6 saatlik bir film düşünün sizin de müdahele edebildiğiniz. son zamanlar da ki en iyi hikayeye sahip oyun.

  yapan ekip yeni bir oyun üzerinde çalışmalara başlamış bile. takipteyiz.


  (aklima hic nick gelmiyo - 8 Nisan 2018 21:09)

Yorum Kaynak Link : a way out