Çıkış Tarihi     : 12 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Netflix
Senarist          : John Blickstead (IMDB),Trey Kollmer (IMDB),Sascha Rothchild (IMDB),Gad Elmaleh (IMDB)(ekşi),Andrew Mogel (IMDB)(ekşi),Jarrad Paul (IMDB)
Oyuncular      : Gad Elmaleh (IMDB)(ekşi), Matthew Del Negro (IMDB), Erinn Hayes (IMDB)(ekşi), Scott Keiji Takeda (IMDB), Jordan Ver Hoeve (IMDB), Austin Fryberger (IMDB), Keana Marie (IMDB), Brittany Ross (IMDB), André Tardieu (IMDB), Chris D'Elia (IMDB), Clark Moore (IMDB), Jessica Pohly (IMDB), Ego Mikitas (IMDB), Nick Peine (IMDB), Dominic J. Lopez (IMDB), Nandini Bapat (IMDB), Frank Bauer (IMDB), Tyson Beckford (IMDB), Jonathan Bray (IMDB), Matthew Campbell Dowling (IMDB), Jordan Destin (IMDB), Jean-Christophe Febbrari (IMDB), Andre Franco (IMDB), Ed Galvez (IMDB), Garrison Oliver Gross (IMDB), Joy A. Kennelly (IMDB), Butch Klein (IMDB), Jude Lanston (IMDB), Anna Maiche (IMDB), Misty Marie (IMDB), Deidre Martin (IMDB), Noelle Messier (IMDB), Veronika Mindal (IMDB), Carlos Moreno Jr. (IMDB), Sean Paul Payton (IMDB), Vladimir John Perez (IMDB), Vitta Quinn (IMDB), Chandler Ryan (IMDB), Scott Subiono (IMDB)

Huge in France (~ Huge en France) ' Dizisinin Konusu :
Fransa'da çok ünlü olan komedyen Gad Elmaleh, uzun zamandır görüşmediği, komediden nefret eden manken oğluyla yeniden bağ kurmak için Los Angeles'a taşınmak üzere her şeyi geride bırakmaya hazırdır. Fakat bunu, şöhretin tek bir avantajı bile olmadan başarması gerekecektir.


 • "tatlı bir netflix dizisi. haftasonu izleyip bitirmelik çerez kıvamında."
 • "iki bölüm zor dayandım. ha ben depresif komedi sevmiyorum zaten ama bunu depresif komedi (louie, horace and pete ..) sevenin de beğeneceğini sanmam. feci manasız"
 • "gad elmaleh reisin hatrina izledigim dizi. gad reisin kalitesini bilmesek, bu mu lan fransa'nin seinfeld'i derdim."
 • "bittiyse son sahnesini, bitmediyse ilk sezonun son sahnesini asla kabul etmiyorum. gerisi eğlenceli sürükleyici."
 • "fransa'nın jerry seinfeld'i god elmaleh'in başrolünde rol aldığı ve gerçek jerry seinfeld'in de konuk olarak bir sahnesinde oynadığı netflix dizisi."
 • "(bkz: big in japan)"
 • "beğendiğim netflix dizisi. gülmek istiyorsanız tavsiye ederim."
 • "(bkz: gad elmaleh)'in başrolünde oynadığı, netflix yapımı olan 8 bölümlük komedi dizisi . bugün itibariyle yayında."
Facebook Yorumları
 • comment image

  boyle yapimlar oluyor ama 8 bolum iste. gad elmaleh’in sadece 1 special ini izledim ama cok basarili bulmustum. dizi de beni guldurdu. hicbir siki begenmeme timine qualify olacak kadar derin bilgim olmasa da yarattigi avrupa-amerika kontrasti uzerinden guzel vurmus. benim beynimi esnetti. ama louie gibi dizinin icinde de de stand-up yapsaydi keske.


  (beer beer beer - 26 Nisan 2019 18:17)

 • comment image

  iki bölüm zor dayandım. ha ben depresif komedi sevmiyorum zaten ama bunu depresif komedi (louie, horace and pete ..) sevenin de beğeneceğini sanmam. feci manasız


  (sir real lancelot - 24 Nisan 2019 14:17)

 • comment image

  bittiyse son sahnesini, bitmediyse ilk sezonun son sahnesini asla kabul etmiyorum. gerisi eğlenceli sürükleyici.


  (cagliari - 20 Nisan 2019 02:26)

 • comment image

  fransa'nın jerry seinfeld'i god elmaleh'in başrolünde rol aldığı ve gerçek jerry seinfeld'in de konuk olarak bir sahnesinde oynadığı netflix dizisi.


  (sumbulzade vehbi - 16 Nisan 2019 02:33)

 • comment image

  gad elmaleh’ı beğenmeme rağmen beğenemediğim yeni netflix dizisi.

  elmelah’ın nevi şahsına münhasır komedi tarzını neredeyse hiç dışavuramadığı tamamen netflix syntax’ıyla kurgulanmış sıfır fransız fakat aşırı amerikan bir dizi. aslında konsept olarak çok şey vaadediyordu fakat benim beklentilerimi hiç karşılayamadı. dizinin hikaye gidişatına biraz olsa fransız perspektifinden yaklaşılabilseydi ortaya neler neler çıkardı dedirtti. kesinlikle amerikan kitle hedef alınmış ve sonuç aynı ‘yeni dünya’ fabrikasıdan çıkan rastgele yapımlardan biri.

  ama binge watch ettim mi ettim tabii.

  --- spoiler ---

  john stamos cameo’su gülümsetti.

  stamos: my name is.... marco!
  ---
  spoiler ---


  (eskicigeldi - 14 Nisan 2019 01:49)

Yorum Kaynak Link : huge in france