Süre                : 22 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Eylül 2011 Salı, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Elizabeth Meriwether Pictures , American Nitwits , Chernin Entertainment
Yönetmen       : Jake Kasdan (IMDB)(ekşi), Max Winkler (IMDB)(ekşi), Jesse Peretz (IMDB)(ekşi), Fred Goss (IMDB)(ekşi), Peyton Reed (IMDB)(ekşi), Tristram Shapeero (IMDB), Lynn Shelton (IMDB), Jason Winer (IMDB), Eric Appel (IMDB), Steve Pink (IMDB), Michael Spiller (IMDB), Lorene Scafaria (IMDB), Alec Berg (IMDB), Miguel Arteta (IMDB), John Hamburg (IMDB), Daniel Attias (IMDB), Neal Brennan (IMDB), Nanette Burstein (IMDB), Larry Charles (IMDB), Tucker Gates (IMDB), Troy Miller (IMDB), Matt Shakman (IMDB), David Wain (IMDB), Jason Woliner (IMDB), Craig Zisk (IMDB), Russ T. Alsobrook (IMDB), Andrew Fleming (IMDB), Nicholas Jasenovec (IMDB), David Katzenberg (IMDB), Trent O'Donnell (IMDB), Matt Sohn (IMDB), Jay Chandrasekhar (IMDB), Alex Hardcastle (IMDB), Richie Keen (IMDB), Bill Purple (IMDB), Steve Welch (IMDB)
Senarist          : Elizabeth Meriwether (IMDB)(ekşi),Rebecca Addelman (IMDB)(ekşi),Christian Magalhaes (IMDB)(ekşi),Robert Snow (IMDB)(ekşi),Kim Rosenstock (IMDB)(ekşi),Camilla Blackett (IMDB),Josh Malmuth (IMDB),Berkley Johnson (IMDB),Nick Adams (IMDB),Luvh Rakhe (IMDB),J.J. Philbin (IMDB),Brett Baer (IMDB),Dave Finkel (IMDB),Donick Cary (IMDB),Ryan Koh (IMDB),Kay Cannon (IMDB),David Iserson (IMDB),Joe Port (IMDB),Lesley Wake (IMDB),David Walpert (IMDB),Joe Wiseman (IMDB),Alex Cuthbertson (IMDB),David Feeney (IMDB),Matt Fusfeld (IMDB),Sophia Lear (IMDB),Rob Rosell (IMDB),Rachel Axler (IMDB),David Quandt (IMDB),Nina Pedrad (IMDB)
Oyuncular      : Zooey Deschanel (IMDB)(ekşi), Max Greenfield (IMDB)(ekşi), Hannah Simone (IMDB)(ekşi), Jake Johnson (IMDB)(ekşi), Lamorne Morris (IMDB)(ekşi), Damon Wayans Jr. (IMDB)(ekşi), Lauren Dair Owens (IMDB)(ekşi), Kali Hawk (IMDB)(ekşi), David Walton (IMDB), Satya Bhabha (IMDB), Merritt Wever (IMDB), Mary Elizabeth Ellis (IMDB), Nelson Franklin (IMDB), Curtis Armstrong (IMDB), June Diane Raphael (IMDB), Steve Agee (IMDB), Stone Eisenmann (IMDB), Dermot Mulroney (IMDB), Jordan Fuller (IMDB), Justin Long (IMDB), Rachael Harris (IMDB), Gillian Vigman (IMDB), Lizzy Caplan (IMDB), Rebecca Reid (IMDB), Jessica Chaffin (IMDB), Brenda Song (IMDB), Rob Reiner (IMDB), Carla Gugino (IMDB), Jamie Lee Curtis (IMDB), Jeff Kober (IMDB), Phil Hendrie (IMDB), Michaela Watkins (IMDB), Olivia Munn (IMDB), Linda Cardellini (IMDB), Blake Garrett Rosenthal (IMDB), Jeanne Tripplehorn (IMDB), Jon Lovitz (IMDB), Eva Amurri Martino (IMDB), Dennis Farina (IMDB), Ben Falcone (IMDB) >>devamı>>

New Girl ' Dizisinin Konusu :
new Girl, Elizabeth Meriwether'ın (No Strings Attached) kaleminden çıkmış olan kadın-erkek ilişkileri üzerine bir sitkom. Dizi, sevgilisinden yeni ayrılmış bir genç kız olan Jess Day'in 3 erkekle aynı eve taşınmak zorunda kalmasıyla başlıyor ve insanlarla ilişkileri konusunda pek başarılı olmayan bu hanım kızımızın kendini geliştirme serüvenini konu alıyor. Başrolde Zooey Deschanel var. Onun ev arkadaşlarından ilki Coach'u Damon Wayans Jr., diğeri Nick'i Jake M. Johnson ve sonuncusu Schmidt'i Max Greenfield oynuyor. Dizi sonbahardan itibaren salı akşamları Glee'den sonra yayınlanacak.


 • "bu dizi benim için schmidt'dir."
 • ""nick miller - turning lemonade into lemons since 1981""
 • "oha kimse yazmamış, jamie lee curtis'in, 2. sezonun 8. bölümünde zooey deschanel'in annesini oynadığı dizi."
 • "2x14'te sürekli kahkaha attıran dizi. en çok winston ve schmidt'in pogoları ve onun üzerine dönen muhabbet ve ikisi arasındaki konuşmalar güldürdü. (şiş kebap, pipiye uygun ayakkabı)"
 • "407.bölümde nick'in yorumu yarmıştır. "girls are wearing scarves and boots. they have so many layers to them. what is underneath all thoselayers? ı want to find out!""
 • "umarım ingiliz aksanlı, güzel gülüşlü, iç gıcıklayan yakışıklı ryan hiç gitmez."
 • "i meant something like that. sonunda lan. oh. aslanım nick."
 • "how i met your mother ı döverdi bence coachla devam etselerdi.edit: jazz performansından sonra winston da olurmuş ki dedim."
 • "4. sezon 7. bölümde schmidt'in cece'nin göğüslerine veda ettiği sahneyle kahkahalar attırmış dizi. ağlayacaktım neredeyse, adam memelere ce yaptı. *"
 • "bir ölüm haberi verdikten saniyeler sonra kahkahalarla güldürebilen dizi kötü değildir."
 • "zooey deschanel'in fotoğrafını koysalar 20 dakika boyunca :)))))) şeklinde izleyebilecek yaklaşık 100 milyon erkek vardır dünyada. bunların 1 milyonu amerika'da yaşasa reytingin amına kor bu dizi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  2x14'te sürekli kahkaha attıran dizi.

  --- spoiler ---

  en çok winston ve schmidt'in pogoları ve onun üzerine dönen muhabbet ve ikisi arasındaki konuşmalar güldürdü. (şiş kebap, pipiye uygun ayakkabı)

  ---
  spoiler ---


  (nugnug - 23 Ocak 2013 21:57)

 • comment image

  --- spoiler ---

  1 x 24'te kahramanlarımız çölde kalıyorlar ya hani, sonra nick kamyonun anahtarlarını aramaya gidiyor, jess de onun peşinden gidiyor ve karşılarına bir çakal çıkıyor.

  işte o anın gerilimi içerisinde jess'in tutup road runner taklidi yapması darmadağın etti beni, gülmekten kusacaktım.

  ---
  spoiler ---


  (sister blister - 24 Haziran 2013 10:30)

 • comment image

  407.bölümde nick'in yorumu yarmıştır.

  "girls are wearing scarves and boots. they have so many layers to them. what is underneath all those
  layers? ı want to find out!"


  (jigsawer - 14 Kasım 2014 02:14)

 • comment image

  ilk başlarda baya vasat altı olsa da sonradan kendini toparlamış, hatta gayet de güzel olmuş dizidir. gerçi diziyi zamanla beğenmeme sebep, nick karakterinde kendi özelliklerimi görmüş olmam da olabilir, bilemedim.

  --- spoiler ---

  2x19. bölümde gülmelere doyamadım. schmidt'in moral bozukluğunu hobbit'e bağlaması, balık peşinde koşması, adamın her sahnesi süperdi.

  "winston, moral bozacak bir sürü şey var. çin'deki hava kirliliği, bütçe açığı. hobbit de o kadar güzel değildi. cücelerin yemek yediğini izlemek isteseydim, koreli mahallesine giderdim."

  ---
  spoiler ---


  (strangelander - 28 Mart 2013 13:06)

 • comment image

  how i met your mother ı döverdi bence coachla devam etselerdi.

  edit: jazz performansından sonra winston da olurmuş ki dedim.


  (zenaw - 24 Kasım 2011 05:08)

 • comment image

  dizideki nick karakterinin (jake johnson'mış oyuncunun adı) jess'e (yani zooey deschanel'a) mükemmel bir ifadeyle baktığı dizidir (yani daha dizinin pilot bölümünde "uuu aşık olmuş!!!" demiyorum ama bir bakış var). adama yakışıklı denemez belki, kadınlar sokakta dönüp ona iki kez bakmaz bile ama o gözlerdeki o ifadeye gel de ölme, gel de bitme. gerçi karşısında zooey deschanel oynayan her adam öyle bakabilir tabii...

  ah işte bir bakış insanı nerelere getiriyor...


  (karisik kuruyemisin antep fistigi - 22 Eylül 2011 23:12)

 • comment image

  ilk bölümlerdeki vasat dizi izleniminden eser kalmadı gibi bişey, vakit geçirmek için izliyordum ama şimdi bölüm gelse de izlesek diye bekliyorum.

  17. bölüme de, konuk oyuncu olarak dermot mulroney'i barındırıyor olmasına rağmen nick damgasını vurmuş kanımca.

  --- spoiler ---

  this is the president miller of earth, i'd like to speak to the galactic emperor please

  ---
  spoiler ---


  (callmevalie - 21 Mart 2012 15:01)

 • comment image

  zooey deschanel'in fotoğrafını koysalar 20 dakika boyunca :)))))) şeklinde izleyebilecek yaklaşık 100 milyon erkek vardır dünyada. bunların 1 milyonu amerika'da yaşasa reytingin amına kor bu dizi.


  (youth gone wild - 28 Eylül 2011 14:01)

 • comment image

  3 tane erkek kişisinin zooey'i eve alsak mı almasak mı diye tartıştıkları bi bölümünü izlemiştim.

  öyle saçma sapan şey olur mu la? zooey gibi hatun kapıma gelicek, burda kalim mi dicek; ben de hık mık edicem. yemin ediyorum kediyle birlikte holdeki halıların üstünde yatarım yine de alırım hatunu eve.


  (repins - 3 Kasım 2011 20:26)

 • comment image

  diziye 1,5 yıl evvel sadece zooey deschanel için başlayıp, ikinci sezon finali ardından rahatlıkla söyleyebilirim ki, dizinin esas olayı schmidt ve nick miller'dır.

  abi yemin ediyorum schmidt gibi bir arkadaşım olsun milyon dolar borcum olsun. son zamanlarda yaratılmış en bomba, en saçma, en komik karakter muhtemelen. ciks desen değil, ezik desen o da değil, çapkınlık desen onu da adam gibi beceremiyor. böyle puşt gibi ibne gibin bişey.

  jess - nick olayını suyunu çıkarmadıkları sürece izleyebiliriz, iyi gidiyor. cece ve winston'da idare eder.

  üçüncü sezon coach kısa süreliğine de olsa geri dönüyor. çok bomba bir sezon başlangıcı yapacaklarını düşünüyorum.


  (floating in space - 17 Temmuz 2013 12:25)

 • comment image

  10. bölüm tamamen schmidt'in üstüne oynadıkları bölüm olmuş.

  ***spoiler***

  striptizcinin erkek çıkmasına sesli güldüm. hatta sesli güldüm piç.

  ***spoiler***

  ya insanlar, biz buna hiç gülmüyoz yea falan yazınca moralim bozuluyo benim. benim mi espri anlayışım iyi diil acep diyorum, kara yaslara bürünüyorum, çünkü ben baya baya her bölüm kahkaha atıyorum, hatta dizi bittikten sonra bi süre daha öyle gülük kalıyorum. psikoloğum da insanların düşüncelerine çok önem veriyosun yapma bööle diyo. yani, bitane psikoloğum olsa derdi. kesin. teşhisi bu olurdu. hmmm...


  (bugun saat 6 gibi sarki soyluyodum - 19 Ocak 2012 01:53)

 • comment image

  01x15

  ***spoiler***

  nick: i'm the guy who just can't jump into something if i don't know what's gonna happen. i've just never been that guy. i'm the guy that if i don't know what's gonna happen, i don't do something. ever. i don't care how badly i want to do it. like, if everyone went down to the beach and jumped into the water, i'm the guy guarding the wallets.

  ***spoiler***

  o değil de... benim lan bu.


  (bugun saat 6 gibi sarki soyluyodum - 13 Mart 2012 22:10)

Yorum Kaynak Link : new girl