Çıkış Tarihi     : 13 Ağustos 2021 Cuma, Yapım Yılı : 2021
Türü                : Animasyon,Macera,Komedi
Taglar             : Mağara adamı,ikinci kısım,Yardımcı kimse,Genç romantizm,ateş
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  DreamWorks Animation
Yönetmen       : Joel Crawford (IMDB)
Senarist          : Kevin Hageman (IMDB)(ekşi),Dan Hageman (IMDB)(ekşi),Paul Fisher (IMDB),Bob Logan (IMDB)
Oyuncular      : Ryan Reynolds (IMDB)(ekşi), Nicolas Cage (IMDB)(ekşi), Emma Stone (IMDB)(ekşi), Leslie Mann (IMDB)(ekşi), Catherine Keener (IMDB), Peter Dinklage (IMDB), Cloris Leachman (IMDB)(ekşi), Clark Duke (IMDB)(ekşi), Kelly Marie Tran (IMDB), Chris Sanders (IMDB), Randy Thom (IMDB)

The Croods: A New Age ' Filminin Konusu :
Crood'lar 2: Yeni Bir Çağ, kendilerinden daha üstte olan bir aileyle birlikte yaşamaya başlayan Crood'ların hikayesini konu ediyor. Bu zamana kadar başlarına gelen felaketlerden kurtulmayı başaran Crood'lar, hayatlatının en büyük meydan okumasıyla karşı karşıyadır. Kendileri için yeni bir yaşam alanına ihyitaç duyan Crood'lar, güvenle yaşayabilecekleri bir yer bulmak için dünyaya doğru yola çıkar. Onlar, etrafı duvarlarla çevrili, huzurlu cenneti keşfettiklerinde hayatlarındaki tüm sorunların çözüldüğünü düşünür. Ancak gittikleri yeni yerde Üstünsoylar yaşamaktadır. Evrim merdiveninde Crood'lardan birkaç basamak üstte olan Üstünsoylar, muhteşem icatlara, ağaç evlere, sulak arazilere sahiptir. İki ailenin bir arada yaşamaya başlamasıyla gerilimin ortaya çıkması çok uzun sürmez. Ancak yeni bir tehdit ortaya çıktığında iki aile farklılıklarını kucaklayıp birlikte bir gelecek inşa etmeye çalışır.


  • "2013 yapımı the croods'un devam filminde seslendirme kadrosunda nicolas cage, ryan reynolds, emma stone yer almaya devam ediyor. yapıma 25 kasım 2020 itibariyle ulaşılabilecek."
  • "bir aksilik olmazsa ocak'ta türkiye'de. fakat genellikle bir aksilik oluyor. olmasın artık."
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : the croods a new age