Çıkış Tarihi     : 25 Ekim 2018 Perşembe, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Amazon Studios , Big Indie Pictures , Plan B Entertainment
Yönetmen       : Felix Van Groeningen (IMDB)(ekşi)
Senarist          : David Sheff (IMDB),Nic Sheff (IMDB)(ekşi),Luke Davies (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Steve Carell (IMDB)(ekşi), Timothée Chalamet (IMDB)(ekşi), Maura Tierney (IMDB)(ekşi), Christian Convery (IMDB), Oakley Bull (IMDB), Kaitlyn Dever (IMDB)(ekşi), Amy Ryan (IMDB), Stefanie Scott (IMDB)(ekşi), Julian Works (IMDB), Kue Lawrence (IMDB), Jack Grazer (IMDB), Mary Pat Farrell (IMDB), Mandeiya Flory (IMDB), Amy Forsyth (IMDB), Andre Royo (IMDB), Ricky Low (IMDB), Timothy Hutton (IMDB), Jeff Adler (IMDB), Edward Fletcher (IMDB), Sasha Kelly Jackson (IMDB), LisaGay Hamilton (IMDB), Carlton Wilborn (IMDB), Nikki Snipper (IMDB), Martha T. Newman (IMDB), Brooklin Thacher (IMDB), Michael Patrick McGill (IMDB), Frederick Lawrence (IMDB), Tom Choi (IMDB), Sam Dillon (IMDB), Anastasia Leddick (IMDB), Minerva Garcıa (IMDB), Rodney J. Hobbs (IMDB), Zachary Rifkin (IMDB), Brandon Ciengfuegos (IMDB), Cheska Corona (IMDB), Justin Earle (IMDB), Anthony Snow (IMDB), Seann Gallagher (IMDB), Tom Beyer (IMDB), Etienne Vick (IMDB) >>devamı>>

Beautiful Boy (~ Beautiful Boy: Siempre serás mi hijo) ' Filminin Konusu :
Bill ve Kate üniversitedeki oğulları için duygusuz bir evliliği sürdüren bir çifttir... Oğulları pek mutlu görünmese de onun okuldaki 17 kişiyi (hocalarını, arkadaşlarını ve kendisini) öldürdüğünü duyduklarında şok olurlar. Herkes ve basın onları canavarlar olarak görürken acılarıyla baş etme ve hayatlarına devam etme mücadelesi verirler. Kavgaları sürdükçe birbirlerinden başka kimseleri olmadığını daha da iyi anlarlar.


 • "bir gun erkek cocuk sahibi olunursa, daha o gun hastane odasinda baslayarak, pek cok kez dinlenilmesi gereken sarki."
 • "john lennon'un en sevdigi sarkisiymis sanirsam. ya da yoko'nun en sevdigiydi bu. bilemedim. belki de ikisinin de en sevdigidir. ne de olsa sean icin yazilmis, sevmemek mumkun mu?"
 • "ayrılığın eşiğinde olan bir çiftin, oğullarının kendi okulunda toplu katliam yapıp daha sonra kendini öldürdüğü ve ailenin hayatlarına nasıl devam ettiklerinin anlatıldığı 2010 yapımı bir film."
 • "timothee chalamet için beklediğim film. fan görl'ü oldum çocuğun. şöyle de teaser çıkmış tık"
 • "(bkz: #77976997)"
 • "filmden 2. fragman bugün geldi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bir gun erkek cocuk sahibi olunursa, daha o gun hastane odasinda baslayarak, pek cok kez dinlenilmesi gereken sarki.


  (scissorhands - 6 Kasım 2007 17:06)

 • comment image

  küçük bir çocuğa yazıldığı göz önünde bulundurulursa

  "yes it's a long way to go, but in the meantime before you cross the street take my hand"

  diyerek insanı gülümseten john hemen ardından bir anda insana dank eden "hassiktir ya hakikaten" derdirten bir cümleyi ekler bu şarkıda, hayata bakış açınızı değiştirir:

  "life is what happens to you, while you're busy making other plans"


  (event - 12 Kasım 2009 00:10)

 • comment image

  ayrılığın eşiğinde olan bir çiftin, oğullarının kendi okulunda toplu katliam yapıp daha sonra kendini öldürdüğü ve ailenin hayatlarına nasıl devam ettiklerinin anlatıldığı 2010 yapımı bir film.


  (baracuda50 - 16 Ekim 2011 22:54)

 • comment image

  sinema keyfiniz kafa dağıtmak üzerine ise uzak durun bu filmden. kışkırtmak amaçlı söylemiyorum, harbiden.

  yalnız bir gerçek var ki, oyunculuk olsun, yönetim olsun, ışıktı, kaşıktı hepsi kıdemli. zevkle izledim ama tavsiye etmiyorum.


  (belirli ucamayan cisim - 26 Kasım 2011 18:07)

Yorum Kaynak Link : beautiful boy