Çıkış Tarihi     : 01 Ekim 2018 Pazartesi, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Mud, Blood & Beer Productions , A Bird & a Bear Productions , Kapital Entertainment
Yönetmen       : James Burrows (IMDB), Mark Cendrowski (IMDB), Jeff Greenstein (IMDB)(ekşi), Ken Whittingham (IMDB)
Senarist          : Tracey Ashley (IMDB),Isabelle Esposito (IMDB),Malik S (IMDB),Ryan Noggle (IMDB),Bill Posley (IMDB),Jim Reynolds (IMDB),Sean Larkins (IMDB),Erica Montolfo-Bura (IMDB),Ryan Raddatz (IMDB),Devon Shepard (IMDB)
Oyuncular      : Cedric the Entertainer (IMDB)(ekşi), Max Greenfield (IMDB)(ekşi), Sheaun McKinney (IMDB), Marcel Spears (IMDB), Hank Greenspan (IMDB), Tichina Arnold (IMDB)(ekşi), Beth Behrs (IMDB)(ekşi), Malik S (IMDB), Maurice LaMarche (IMDB), Gary Anthony Williams (IMDB), Sloan Robinson (IMDB), Danny Brown (IMDB), Denny Love (IMDB), Staci Lynn Fletcher (IMDB)

The Neighborhood (~ Here Comes the Neighborhood) ' Dizisinin Konusu :
The Neighborhood is a TV series starring Cedric the Entertainer, Max Greenfield, and Sheaun McKinney. A friendly guy from the Midwest tries to fit in in a tough L.A. neighborhood.


 • "bir müzik grubu. sweater weather güzeldir."
 • "sweater weather isimli sarkiyi turk annelerinden esinlenerek yazmis grup. ustune bir sey almadan cikma, hava tam kazak havasi alt metiniyle."
 • "yeni kesfettigim, bokunu cikarana kadar dinlemeyi birakamayacagim gruptur.cok hos sozleri vardir; one love two mouths, one love one house, no shirt no blouse gibi(bkz: sweather weather)"
 • "fazla dile getirilip pazarlarda çalınacak kıvama getirilmemesi gereken unic grup."
Facebook Yorumları
 • comment image

  tarz ve vokal olarak maroon 5 ve coldplay'e benzetilen grup. ama bence pek alakaları yok. ya da belki var ama ben kabullenmek istemiyorum, bilemedim. her neyse, şimdi siz değerli ekşisözlük okurlarıyla, kendileri hakkında birkaç bilgi paylaşacağım, ardından da birkaç şahane eser gelecek. ve hatta sonrasında siz sevenlerine bir kıyağım daha olacak. bizimle kalın, trt fm farkını yaşayın.

  grupla ilgili internette çok fazla bilgiye ulaşılamıyor ne yazık ki. kendilerinin deyimiyle califournia menşeili bir grup. (amerikalı olmalarına rağmen 'u' harfiyle bir alıp veremedikleri var (bkz: neighborhood) (bkz: neighbourhood), zannedersem bu califournia da grubun ismine bir atıf). yaşları küçük, hatta teenage dönemlerinden yeni çıkmışlar diyebiliriz. zaten az önce verdiğim linki açarsanız, bulup bulabileceğiniz tüm bilgileri göreceksiniz. şu şekilde bir internet siteleri mevcut. ve bu da twitter adresleri. şimdi de 'en'lerine geçiyorum:

  en hem klibi hem kendisi güzel olan şarkılar no.1 --> female robbery
  en psikopat video --> let it go
  en sexy video + en sexy şarkı --> a little death
  en hipster video (ve sanırım en popüler şarkı) --> sweater weather
  en gavur yapıyor abi şarkı --> say my name
  en klibi olmayan güzel şarkılar no.1 --> baby came home
  en cehennemlik şarkı --> wires

  unuttuğum varsa affediniz. bu güzel hizmetten sonra da o muhteşem kıyağıma geliyor şimdi sıra.
  henüz pek bilinmeseler dahi, sir sly , the neighbourhood'a benzerliğiyle dikkat çeken bir grup. ikisini al birini vur ötekine tarzı birleştirmek istemezdim ama bence (ve sonradan öğrendiğime göre müzik çevrelerince de) çok benziyorlar. hatta biraz daha ileri gidiyor ve iddia ediyorum, the neighbourhood seviyorsanız, sir sly sevmemeniz mümkün değil. ha olur da sevmezseniz, gelip bana küfredebilirsiniz (abartmayın yine de tabii). henüz dinlemediyseniz, hiç olmazsa bir şans verin derim.

  şimdi bu amme hizmetimi sizi şuraya (bkz: #32593593) alarak sonlandırıyorum. ardından da bu kadar iyilikten sonra sözlük semalarında bir melek gibi süzülmeyi planlıyorum.


  (equine - 12 Mart 2013 20:23)

 • comment image

  sweater weather isimli sarkiyi turk annelerinden esinlenerek yazmis grup. ustune bir sey almadan cikma, hava tam kazak havasi alt metiniyle.


  (tuvaletblogu - 11 Aralık 2013 06:02)

 • comment image

  i love you albümüyle çoğu bünyenin amına koymuş mükemmel grup.

  "arctic monkeys ile lana del rey beraber bir albüm yapsa ne olurdu?" grubun tarzını açıklayan "soru" bu.

  grubun ilk albümü olmasına rağmen kendileri şu an inanılmaz biz başarıyla last.fm de 124. sıraya oturmuş durumdalar. arkadaşlar 124. sıra gerçekten büyük başarı ki ac/dc, weezer, my chemical romance,aerosmith, korn, crystal castles, pasion pit, m.i.a, kid cudi, sigur ros, joy division, snow patrol gibi gerçekten artık müzik tarihinde çoktan taşaklı bir konum edinmiş abileri geçmek demek. (tabi ki bu istatistik son 1 seneyi kapsıyor).


  (sen varsan ben yoktum - 27 Mart 2014 15:56)

 • comment image

  yeni spiderman filminde de kullanılacak olan honest isimli şarkısını yayınlamış grup. şu adamların sweater weather dışında da ünlü olmadıkları her dakika içim kan ağlıyor, diğer şarkıları fazlasıyla underrated. :(

  honest


  (tijuana makes me happy - 8 Nisan 2014 01:59)

 • comment image

  gece gündüz, yolda, evde, işte, içerken, gezerken her türlü dinlenebilen şarkılar yapmış bu grubun elemanları. klişe de olsa "bağımlılık yapan" tanımını rahatlıkla kullanabileceğiniz şahane bir grup.
  yukarıda yazılmış çoğu şarkı ismine baktım, evet hepsi güzel ek olarak bence baby came home da dinlemeye değer olmuş.


  (darkplayer - 11 Ocak 2015 23:48)

Yorum Kaynak Link : the neighbourhood