Çıkış Tarihi     : 23 Mart 2015 Pazartesi, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Fulwell 73 , CBS Television Studios
Yönetmen       : Glenn Clements (IMDB), Tim Mancinelli (IMDB), Tim Wilkime (IMDB), Matt Powers (IMDB), Paul Briganti (IMDB)(ekşi), Drew Van Steenbergen (IMDB)
Senarist          : Louis Waymouth (IMDB),Ian Karmel (IMDB),Ben Winston (IMDB),Tim Siedell (IMDB),David Javerbaum (IMDB)(ekşi),Chuck Sklar (IMDB),James Corden (IMDB),Mike Gibbons (IMDB),Sean O'Connor (IMDB),Justin Shanes (IMDB),Eliza M. Skinner (IMDB),Jared Logan (IMDB),Matt Whitaker (IMDB),Lauren Greenberg (IMDB),David Dineen-Porter (IMDB),Ben Stout (IMDB),Ben Hoffman (IMDB),Jared Moskowitz (IMDB),Lawrence Dai (IMDB),Nedaa Sweiss (IMDB),Rob Crabbe (IMDB),John A. Kennedy (IMDB),Karen Anderson (IMDB),James Davis (IMDB),Myq Kaplan (IMDB),Dicky Eagan (IMDB),Nate Fernald (IMDB),James Longman (IMDB),Matt Roberts (IMDB)
Oyuncular      : James Corden (IMDB)(ekşi), Reggie Watts (IMDB)(ekşi), Louis Waymouth (IMDB), Harry Styles (IMDB), Joshua Silverstein (IMDB), Jack Hanna (IMDB), Leo Lam (IMDB), Shawn Mendes (IMDB), Allison Janney (IMDB), Joel McHale (IMDB), Gordon Ramsay (IMDB), Ben Schwartz (IMDB), Lily Tomlin (IMDB), Zach Woods (IMDB), Niall Horan (IMDB), Chris Albright (IMDB), Justin Bieber (IMDB), Gina Rodriguez (IMDB), Adam Scott (IMDB), Jenny Slate (IMDB), Joel Edgerton (IMDB), Bryan Cranston (IMDB), Jeff Goldblum (IMDB), Terry Crews (IMDB), Ice Cube (IMDB), Judy Greer (IMDB), Jason Derulo (IMDB), Liam Payne (IMDB), Louis Tomlinson (IMDB), Justin Shanes (IMDB), Kurt Russell (IMDB), Mila Kunis (IMDB), Anthony Mackie (IMDB), Luke Wilson (IMDB), Adam DeVine (IMDB), Mindy Kaling (IMDB), Jenna Dewan-Tatum (IMDB), Kristen Bell (IMDB), Paul Feig (IMDB), Bob Odenkirk (IMDB) >>devamı>>

The Late Late Show with James Corden ' Dizisinin Konusu :
content="The Late Late Show'un muzip sunucusu James Corden, Melissa McCarthy'nin aksiyon-komedisi Super Intelligence filminde yer alacak. James Corden, Ocean'..." / 'The Late Late Show'un muzip sunucusu James Corden, Melissa McCarthy'nin aksiyon-komedisi Super Intelligence filminde yer alacak.'

Ödüller      :

Primetime Emmy Ödülleri:Outstanding Interactive Program


 • "craig ferguson'un ayrılmasından sonra yerine gelen james corden'ın sunduğu şov."
 • "en sevdiğim talk show programı. corden'in edepsiz sunuculuğuna bayılıyorum."
 • "late night with jimmy fallon ile beraber son zamanların en iyi talk show'u. fena eğlenceli adam valla corden, inanılmaz bir iş başarıyor."
 • "olabilecek en itici adamın sunduğu fakat konukları sayesinde takip etmeye çalıştığım program. ha bundan artık bizde de yetişiyor hayırlı olsun (bkz: eser yenenler)."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hiçbir şovmen bir craig ferguson olamayacağından, başarı şansı düşük olan program.

  yayından kaldırılmaz ama ferguson gibi "late late" gibi daha az kişiye hitap eden bir programı efsaneleştiren bir adamın ardından gelmek çok zor olacak corden için.


  (hamdim pistim dustum - 23 Ekim 2014 19:53)

 • comment image

  neredeyse her gece foxlife kanalında izlediğim program. en az 50-60 bölüm, belki daha fazla izlemişimdir bilmiyorum, dikkatimi çeken bir şey var.

  programa davet edilen konuklar içeri girerken seyircilerin arasındaki bir kapıdan geçip basamakları iniyorlar. bu sırada iki yanda duran seyirciler gelen konuk erkekse "high five" yapmak için ellerini uzatıyorlar. kadınsa kimse kesinlikle elini uzatmıyor. bunu defalarca kez gördüm. niye böyle bir şey dikkatimi çekti onu da bilmiyorum.


  (optional hero - 17 Ocak 2017 15:18)

 • comment image

  bu tür programları izlememeliyiz bana kalırsa.

  adamların ünlüleri bile o kadar eğlenceli ve sıcak ki onlardan sonra bizim tv'lerde gördüklerimiz hayattan soğuma sebebi olabilir.

  yabancı dizilerden sonra bizim dizileri izleyemez olduk.

  sinemalarından sonra yerli film izlemez olduk.

  premier lig gibi liglerden sonra türk futboluna bakmaz olduk.

  şov programlarından sonra da hiç tv izlemez olacağız.


  (kibris sehitlerinde tur atan genc - 11 Şubat 2017 10:52)

 • comment image

  izledikçe ülkemin içler acısı halini gördüğüm için doğru düzgün eğlenemiyorum bile. adamların yaptığı orta halli bir şov programı bile ne kadar çok zeka pırıltısı barındırıyor. bizim programları izlemeye çalışınca iq seviyen 60 puan düşüyor mk. okan bayülgen'i bitirenler utansın. gerçi bitmeseydi de hiçbir zaman bu rahatlıkta program yaptırmazlardı orası da ayrı. james kardeş kendi devlet başkanına bile sallıyor rahatça. gülüyor, eğleniyor. nerede bizde o günler? olacak o kadar'da kaldı o işler.


  (angara beyefendisi - 10 Ağustos 2018 08:50)

 • comment image

  james corden' i unlulerle cektigi arabada karaoke videolarindan biliyorum ama showu izlememistim, fena olmamis. bugunki konuk jamie lee curtis'di bir de genc bir oyuncu. kadin hem oyuncu hem cocuk kitabi yaziyor ve 60larinda, bizimkiler ancak iktidara yanasmakla mesgul.
  selfie kulturunu beyaz saraydan baslayan bir kendine duyulan abarti manyaklik olarak yorumladi ve korkunc oldugunu belirtti. bunu bizim ulkede soylese vatan haini ilan edilirdi. ass'i cok olarak alt yazida vermeleri de ilgincti.

  ılginc rock grubu olan eglenceli program.


  (tali fahima - 20 Ekim 2018 00:59)

 • comment image

  paul mccartney'i carpool karaoke'ye konuk alan program. paul mccartney arabaya biner binmez drive my car'ı çalmaları harika olmuş. o da yetmiyormuş gibi arabayla liverpool'u gezmişler. penny lane'e uğramışlar, penny lane'deki berberi ziyaret etmişler, paul mccartney'in çocukluğunu geçirdiği eve uğramışlar ve yerel bir pubta sürpriz konser vermişler. james corden'ın gözleri doluyor bu programda kaç kez. benim bile gözlerim doldu sadece videoyu izlemekle, harika bir iş çıkarmışlar.


  (kalles ayakkabi - 8 Aralık 2018 14:52)

 • comment image

  olabilecek en itici adamın sunduğu fakat konukları sayesinde takip etmeye çalıştığım program. ha bundan artık bizde de yetişiyor hayırlı olsun (bkz: eser yenenler).


  (venthak - 8 Aralık 2018 15:49)