Çıkış Tarihi     : 26 Nisan 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Fantazi,Korku
Taglar             : cinayet,us,Amerika Birleşik Devletleri,horror thriller,Kalp
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Super Deluxe , Super Emotional
Yönetmen       : Alfonso Gomez-Rejon (IMDB), Ti West (IMDB)(ekşi), Sydney Freeland (IMDB), Tony Goldwyn (IMDB)(ekşi), Dana Gonzales (IMDB), Francesca Gregorini (IMDB), Geeta Patel (IMDB), Lucy Tcherniak (IMDB)
Senarist          : Jason Gavin (IMDB)(ekşi),Randy McKinnon (IMDB),Leah Rachel (IMDB),Travis Jackson (IMDB),Akela Cooper (IMDB)(ekşi),Charmaine De Grate (IMDB),Rebecca Kirsch (IMDB),Jennifer Yale (IMDB)
Oyuncular      : Sivan Alyra Rose (IMDB), Marcus LaVoi (IMDB), Nicholas Galitzine (IMDB), Kyanna Simone (IMDB), Griffin Powell-Arcand (IMDB), Lilli Kay (IMDB), Sarah Mezzanotte (IMDB), Tony Goldwyn (IMDB)(ekşi), Uma Thurman (IMDB), Lilliya Scarlett Reid (IMDB), Lili Taylor (IMDB), Jonny Rios (IMDB), Matthew Rauch (IMDB), Michael Stahl-David (IMDB), Khan Baykal (IMDB), Teddy Eggleston (IMDB), Joseph Morris (IMDB), Patrice Johnson (IMDB), Richard Ray Whitman (IMDB), Charles Malik Whitfield (IMDB), Don Harvey (IMDB), Augusta Allen-Jones (IMDB), Carrie Lazar (IMDB), Trina E. Siopy (IMDB), Matt Page (IMDB), Marie Wagenman (IMDB), Hayes Hargrove (IMDB), Kumiko Konishi (IMDB), Riley Carson Lewis (IMDB), Peter Diseth (IMDB), Victoria Walker (IMDB), Ammie Leonards (IMDB), Lonnie James Lane (IMDB), MorningStar Angeline (IMDB), Bekah Jung (IMDB), Rodney A. James II (IMDB), Beth Bailey (IMDB), Landon Cochran (IMDB), Monika Crowfoot (IMDB), David Midthunder (IMDB) >>devamı>>

Chambers ' Dizisinin Konusu :
Dizi, hayatını kurtaran donör kalbi çevreleyen gizeme kafayı takan genç bir hastanın, kalbin asıl sahibinin şeytani özelliklerini sergilemeye başlamasıyla yaşanan esrarengiz olayları konu alıyor.


 • "başrolünde uma thurman'ın yer aldığı netflix dizisi. dizi 26 nisan'da yayında. dizinin trailer'ı."
 • "klişe bir hikayeye sahip olmasına rağmen ilginç bir işleyişinin olduğunu düşündüğüm yeni netflix dizisi.buralar değerlenebilir."
 • "başladığım dizidir.şimdilik geriyor sadece. devamında hala germeye devam ederse kapatmayı düşündüğüm dizidir.süreli gerginlik iyidir. devamlı olunca sıkıyor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  klişe bir hikayeye sahip olmasına rağmen ilginç bir işleyişinin olduğunu düşündüğüm yeni netflix dizisi.

  buralar değerlenebilir.


  (madmen - 18 Nisan 2019 22:39)

 • comment image

  buralar değerlenmesin diye yazıyorum pilot bölümü rezalet! kamera açıları,karakterleri kötü işlenmiş. senaryo bile kendini belli ediyor.the haunting hill house dan sonra çok kötü geldi. bunu bırakın ve onu izleyin.


  (blackdevil13 - 26 Nisan 2019 17:36)

 • comment image

  netflix'in yeni ve orijinal içeriklerinden biri. uma thurman'ın da içinde bulunduğu bir kadroya sahip.

  dizi, ciddi bir kalp krizinden sağ çıkmayı başararak bir donör sayesinde hayata dönen başkarakter sasha’nın öyküsünü anlatıyor. sasha'yı önceden tanımadığım sivan alyra rose canlandırıyor. sonrasında donörünün ölüm nedenini öğrenen karakter, hayal dahi edemeyeceği bir kabusa sürükleniyor. sasha zaman içinde, kalbini bağışlayan kişinin özelliklerini taşımaya başlayınca onun ölümüyle ilgili gerçekleri aydınlatmaya karar veriyor.

  gerilimi sevip sevmediğine göre beğeni düzeyinizi değiştireceğini söyleyebilirim. psikolojik unsurların ön plana çıktığı bir dizi. the haunting of hill house tadında bir dizi diyebilirim. gerçekçi bir tatla başlayan dizi gerilime ve doğaüstü bir hale evriliyor.

  yavaş ilerleyen bir dizi. oyunculuk da mükemmel değil ama psikolojik unsurları, oda hikayelerini ve gerilimi sevenler için bir alternatif olabilir.


  (belkisehrebirfilmgelir - 26 Nisan 2019 18:51)

 • comment image

  izlerken, uma thurmanın yaşlandığı bir devirden geçiyoruz, dedirtmiştir bana. aklımda hep kill bill'deki dul olarak kalacaksın.

  edit: dizi gerçekten beğenilecek gibi değil. bir gizem var ama merak ettirmiyor. izledim ama mutlu etmedi.


  (harpagon pis cimri - 27 Nisan 2019 18:56)

 • comment image

  netflix’in yeni dizisi.

  dün oturudum 7/8 saat, 10 bölümünü de izledim.
  bi çok insanın yapacağı hatayı yaptım. nedir? uma thurman var diye açtım.

  basiretim mi bağlandı, hipnotize mi oldum, ne oldu bilmiyorum ama bi şey oldu. yoksa 3. bölümde kapatmam lazımdı.
  neyse izlemeyin vakit kaybı filan demicem. efsane olabilecek bi hikayenin içine nasıl sıçılır, alabildiğine saçmalamanın sınırı nedir görmek isteyebilirsiniz. zaten açınca basiret filan kalmıyor, izliyosunuz da.

  güzel olan tek şey; arizona’nın kasvetli çoraklığı. mekanlar.


  (koprualtindaki bos sise - 28 Nisan 2019 14:07)

 • comment image

  öğleden sonra başlayıp az önce bitirdiğim dizidir. şu anda uyuyamıyorum sanırım beni biraz gerdi. sebebi de kendimden minik parçalar bulmuş olmam. herhangi bir tarikata ya da sisteme bağlı olmasam da meditasyon, yoga, şifalı taşlar hepsi ilgi alanım mucize içimde diye diye bir gün annex'tekiler gibi delirmek, saçmalıkları anlamdırmaya çalışmak istemiyorum ya da tepesindekilerin böyle işlerle haşır neşir olduğu bir topluluğun en temel düzeyde basit bir meditasyon etkinliğine bile katılmamış olmayı yeğliyorum.

  günümüzde annex biraz bana (bkz: landmark forum) gibi geldi, hiç katılmadım fakat anlatılanlar bu yönde.


  (quidrides - 30 Nisan 2019 01:37)

 • comment image

  başladığım dizidir.

  şimdilik geriyor sadece. devamında hala germeye devam ederse kapatmayı düşündüğüm dizidir.

  süreli gerginlik iyidir. devamlı olunca sıkıyor.


  (gunalan - 1 Mayıs 2019 02:34)

Yorum Kaynak Link : chambers