Çıkış Tarihi     : 08 Mayıs 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi
Taglar             : Sahte sanatçı,Iki kelime başlığı,female con artist,remake of remake
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) , Camp Sugar , Cave 76
Yönetmen       : Chris Addison (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Stanley Shapiro (IMDB)(ekşi),Paul Henning (IMDB),Dale Launer (IMDB),Jac Schaeffer (IMDB)(ekşi),Stanley Shapiro (IMDB)(ekşi),Paul Henning (IMDB),Dale Launer (IMDB)
Oyuncular      : Timothy Simons (IMDB)(ekşi), Douggie McMeekin (IMDB), Ashley McGuire (IMDB), Casper Christensen (IMDB)(ekşi), Eloise Lovell Anderson (IMDB), Philip Desmeules (IMDB), Ingrid Oliver (IMDB), Jarreau Antoine (IMDB), Anne Hathaway (IMDB), Nicholas Woodeson (IMDB), Celine Abrahams (IMDB), Raffaello Degruttola (IMDB), Alex Gaumond (IMDB), Guy Warren-Thomas (IMDB), Tom Moutchi (IMDB), John Hales (IMDB), Alice Fofana (IMDB), Dean Norris (IMDB), Francisco Labbe (IMDB), Aaron Neil (IMDB), Martin Bishop (IMDB), Guy Remy (IMDB), Alex Sharp (IMDB), Joe Manjón (IMDB), Bruno Sevilla (IMDB), Meena Rayann (IMDB), William Jongeneel (IMDB), Hannah Waddingham (IMDB), Rebekah Staton (IMDB), Jocelyn Jee Esien (IMDB), Christophe de Choisy (IMDB), Emma Davies (IMDB), Margaret Cabourn-Smith (IMDB), Anwar Lynch (IMDB), Rob Delaney (IMDB), Rebel Wilson (IMDB), John Alansu (IMDB), Deepak Anand (IMDB), Alphonso Austin (IMDB), Ken Byrd (IMDB) >>devamı>>

The Hustle (~ Dirty Rotten Scoundrels) ' Filminin Konusu :
The Hustle is a movie starring Anne Hathaway, Rebel Wilson, and Tim Blake Nelson. Anne Hathaway and Rebel Wilson star as female scam artists, one low rent and the other high class, who team up to take down the dirty rotten men who...


 • "gelmiş geçmiş en underrated dizilerden birisidir kendisi ki, öyle de kalsındır.müthiş lan!"
 • "muzikleri o kadar berbat ki... insan gider bir bolumde de hans zimmer'i dolandirir."
 • "guy ritchie stili taşıyan, senaryo ve kurgusu muhteşem, ingiliz aksanıyla daha da güzel olan başyapıt dizi"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bbc dizisi.elit bir dolandırıcı çetesinin hikayesi anlatılıyor.her biri zeka ürünü olan planlar dahilinde yaptıkları long con'lardan çok miktarda `£`'u cebe indirmektedirler.dizi içinde sahnenin kısa süreli durdurulup izleyiciye dolandırıcılık,kağıt hileleri vb. konularda ipuçları verilmesi diziyi daha da ilgi çekici kılmaktadır.şu anda bbc'nin üçüncü sezonunu yayınlamakta olduğu dizide,her sezon 6 bölümden oluşmaktadır.

  (bkz: long con)
  (bkz: british english)


  (grim fandango - 1 Nisan 2006 13:05)

 • comment image

  diziyi o kadar benimsedim ki ekibin üyelerini ailemden birileri gibi görüyorum artık. özellikle mickey ve ash. albert ise bana uzak ama sevdiğim bir dedem gibi geliyor. stacie ile şapşal danny'i özlüyorum. sean ve emma da kabul edilse de yerleri hala çok taze. keşke gerçek olsalar diyorum zaman zaman...
  sanırım gerçekten başarılı bir dizi.


  (brnnn - 9 Ocak 2013 23:24)

 • comment image

  sonunda kıydım ve bitirdim. final bölümünden sonra yedinci sezon finalinin sonunu açtım...

  aslında ilk kez leverage'i izlerken haberim olmuştu bu efsaneden. ilk sezonların sonunda leverage daha üstün gibi gelmişti filan... ama zamanla şunu gördüm, bu dizinin kıyaslanabileceği hiçbir dizi yok. underrated kelimesinin bu kadar uyduğu başka bir dizi yoktur sanırım.

  edit: nickini vermek istemeyen yazar uyardı. underrated yazacakken overrated yazmışız.


  (kor arabin mahnisi - 3 Aralık 2012 13:01)

 • comment image

  çok çok keyifli bir dizi. nasıl da eğleniyorum izlerken, nasıl gülüyorum, mutlu oluyorum, yüzüm gülüyor. bir bölümünde adamın birine rol çalıştırıp kameraya aldılar, sırf özür diletmek için. işte öyle bir şeyler.


  (melikedi - 28 Mayıs 2011 02:49)

 • comment image

  karakterlerine ve ilerleyişine hayran bırakan ingiliz dizisi. mickey bricks (veya mickey stone) karakteri özellikle kurduğu planlar ve planları enciği cinciğine kadar düşünmesiyle gönüllerde taht kurmuştur. leverage'dan farkı (ve kanımca güzelliği) müthiş teknoloji, akrobasi, vs. barındırmaması, karakterlerin tamamen karşı tarafı "kandırma" üzerinden hareket etmesidir. ayrıca "iyileri koruyalım" yerine, "kötüleri soyalım" mantığında ilerlemesi diziyi müthiş yapan bir diğer nokta.


  (the dreamreader - 7 Ağustos 2010 22:41)

 • comment image

  6 sezonunu da araya kaynama yapmadan, seri şekilde izleyen kişilerde şöyle bir hissiyat bırakması muhtemeldir;

  " ulan şu dalaverelerden bir tanesini türkiye'de uygulamayı başarsak, soyup soğana çevirdiklerimizin olaya uyanması bile aylar alır... "

  hayır, ben enikonu kafada takımı oluşturmaya kadar götürmüştüm olayı da, enfes fikirlerimi zaptı rapt altına almak epey zor olmuştu.

  dizinin benimsenmesi ile, " hırsız mı olucan? " diyenlere, " hırsız değil, dolandırıcı! ( cahil yae) çalmıycan, hak edeni, klas bir şekilde oltaya getiricen. evet, hak edeni. var öyle bişi taam mı? " şeklinde yapılan işi, kriterlerini öne sürerek legalleştirme tandansı kolaylıkla yakalanıyor.

  bbc dizileri de, aynı fransız filmleri gibi bende alerji yapsa da, hustle benim için dönüm noktasıdır. neredeyse doctor who izlemeye bile sıcak bakıcam, o derece.


  (gifted - 3 Ağustos 2010 11:01)

 • comment image

  --- spoiler ---
  efendim bu dizinin yapımcılarına edecek iki çift lafım vardır. şöyle ki: 5. sezonunda danny ve stacie amerikaya giderler. yani marc warren ve jaime murray kadroda yok. danny gibi bir şebellek ve stacie gibi bir taş olmadan bu dizi nolacaktır? ancak allahtan yapımcılarımız akli dengelerini tamamen yitirmemişler ve en azından mickey'i geri getirmişlerdir. hatırlarsanız 4. sezonda adrian lester yeter artık ben holivuda gidicem oyuncu olucam düşüncesiyle diziden ayrılmıştı. herhalde parası bitmiş olacakki geri gelmiştir, eşşek.
  ---
  spoiler ---


  (netheril - 15 Kasım 2008 21:28)

Yorum Kaynak Link : hustle